LEGO Jurassic World NS

LEGO Jurassic World NS
3x
LEGO Jurassic World NS
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Nintendo Switch LEGO Jurassic World. LEGO Jurassic World prináša opäť nefalšovanú "lego" zábavu. Tentoraz však z prostredia Jurského parku, ktorý všetci dobre poznáme - a to vďaka legendárnej filmovej trilógii z dielne Stevena Spielberga. Teraz sa do Jurského parku môžete pozrieť aj Vy! SPÄŤ MEDZI ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Lego Jurassic World
1, Lego Jurassic World Xbox One zobraziť
2, LEGO Jurassic World PS4 zobraziť
3, LEGO Jurassic World NS zobraziť

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 5051890319326
    5051892223874
hra pre Nintendo Switch LEGO Jurassic World. LEGO Jurassic World prináša opäť nefalšovanú "lego" zábavu. Tentoraz však z prostredia Jurského parku, ktorý všetci dobre poznáme - a to vďaka legendárnej filmovej trilógii z dielne Stevena Spielberga. Teraz sa do Jurského parku môžete pozrieť aj Vy!
SPÄŤ MEDZI DINOSAURAMIČo si vybavíte, keď sa povie Jurský park ? Epické predstavenie obrovských Brontosaurov? Krvilačné Raptory? Nebohú kozičku? Tyrannosaura v meste? Filmová trilógia priniesla mnoho nezabudnuteľných a ikonických scén. Tieto i mnohé ďalšie nájdete priamo v hre a budete sa ich môcť zúčastniť.
DVA OSTROVYHra obsiahne všetky štyri filmy, vrátane najnovšieho Jurského sveta. Čakajú tak na vás desiatky známych postavičiek a dobrodružstiev. A čo je najdôležitejšie, dokonca si budete môcť vytvoriť vlastného dinosaura ! Tešiť sa môžete na dva ostrovy, na ktorých sa v priebehu hrania príbehu otvorí kopa známych lokácií , do ktorých budete mať voľný prístup. Lokácie budú dostatočne veľké na to, aby ste ich za päť minút neprebehli celé, o to sa vôbec nemusíte báť.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

WARNER BROS. GAMES Switch Lego Jurassic World (29.99 €) na www.andreashop.sk
WARNER BROS. GAMES LEGO Jurassic World – Nintendo Switch (5051890319326) (27.90 €) na www.alza.sk