Maneater 4020628729356

Maneater 4020628729356
Maneater 4020628729356
it

Hra pre PC Maneater - Day One Edition. Užite si dokonalú silu vrcholového morského dravca - obrieho žraloka! Terorizujte pobrežia. Trhajte plavcov a potápačov na kusy a ukážte ľuďom, čo je to strach. Vžite sa do úlohy a prispôsobte si žraloka pomocou celej rady štatistík. Rozvíjajte rôzne časti svojho tela a ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty Maneater
1, Maneater Nintendo Switch zobraziť
2, Maneater 4020628729356 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Hodnotenie PEGI 18

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 4020628729356
Hra pre PC Maneater - Day One Edition.
Užite si dokonalú silu vrcholového morského dravca - obrieho žraloka! Terorizujte pobrežia. Trhajte plavcov a potápačov na kusy a ukážte ľuďom, čo je to strach. Vžite sa do úlohy a prispôsobte si žraloka pomocou celej rady štatistík. Rozvíjajte rôzne časti svojho tela a vylepšite ich funkciu, alebo rozpútajte krátke žravé besnenie. To všetko v akčnom RPG Maneater.
ŽRALOČÍ JEDÁLNIČEK Maneater je akčné RPG pre jedného hráča zasadené do neľútostného pobrežia Mexického zálivu. Bojujte o prežitie na otvorenom mori, v močiaroch a riekach, kde nebezpečenstvo číha v každej hĺbke. Ponorte sa do živého, dýchajúceho sveta plného hrozieb a odmien. Preskúmajte potopené vraky, číhajte v močiaroch, alebo si len plávajte otvoreným morom a hľadajte korisť. Vaše jediné nástroje sú váš dôvtip, vaše čeľuste a úžasná schopnosť vyvíjať sa podľa toho, čím sa živíte. Na jedálnom lístku je úplne všetko ... zabíjajte, alebo buďte zabití.
PRÍBEH POMSTYManeater obsahuje kompletnú príbehovú kampaň, ktorá sledujte žraloka, ktorý sa chce pomstiť za vraždu svojej matky rúk "šupinatého" Petea. More nie je pre obidvoch dosť veľké, a tak všetko smeruje k finálnej konfrontácii. "Šupinatý" Pete je rybár, ktorý vyrastal s príbehmi o tom, ako jeho otec zabil veľkého bieleho žraloka. Žraloky jeho otcovi neprejavili žiadne zľutovanie a rovnako tak sa aj Pete chová k nim - lovia ich, kdekoľvek na nich narazí. Rozprávačom v kampani je Chris Parnell. (Saturday Night Live, 30 Rock, Rick a Morty).
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

COMGAD Maneater - Day One Edition (32.99 €) na www.gameexpres.sk