Mario Kart 8 Deluxe (switch)

Mario Kart 8 Deluxe (switch)
4x
Mario Kart 8 Deluxe (switch)
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe. Deluxe edícia na Switch obsahuje všetky vaše obľúbené trate a postavy z pôvodnej Wii U verzie, k tomu všetky DLC a ešte navrch nové postavy - Inkling boy a girl zo Splatoon, King Boo, Dry Bones a Bowser Jr! Nechýbajú ani nové trate a prepracovaný Battle Mode. PRETEKAJTE, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 045496420277
    NSS430
    2520340
    045496420314
hra pre Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe. Deluxe edícia na Switch obsahuje všetky vaše obľúbené trate a postavy z pôvodnej Wii U verzie, k tomu všetky DLC a ešte navrch nové postavy - Inkling boy a girl zo Splatoon, King Boo, Dry Bones a Bowser Jr! Nechýbajú ani nové trate a prepracovaný Battle Mode.
PRETEKAJTE, KDE CHCETEPretekanie s kamarátmi ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka možnostiam konzoly Nintendo Switch je možné pretekať kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek jednoduchým odpojením ovládačov Joy-Con a hraním v tabletop móde na zabudovanej obrazovke. Zapojenie konzoly Nintendo Switch do jej dokovacej stanice vám umožní súperiť v rámci TV módu až v 4 hráčoch.
ALEBO AKO CHCETE!Čo tak si otestovať svoje schopnosti a vyzvať hráčov z celého sveta kedykoľvek a kdekoľvek v handheld móde? Pretekať je tiež možné s využitím precízneho pohybového ovládania, ktoré si môžu užiť hráči všetkých tried jednoduchým zapojením ovládača Joy-Con do príslušenstva Joy-Con Wheel (v setoch po dvoch kusoch). S toľkými spôsobmi hrania, množstvom tratí a módov sa jedná o ten doposiaľ najväčší Mario Kart zážitok!
ŠIALENÉ PRETEKY, AKO ICH MÁME RADIV Mario Kart 8 Deluxe spolu pretekajú známe postavičky zo sveta Super Maria, na tratiach po celom Mushroom Kingdom, aj mimo neho. Musíte byť pripravení pobiť sa o popredné priečky so svojimi rivalmi pomocou predmetov ako sú Super Star, ktorá vás urobí na niekoľko sekúnd nezraniteľnými, alebo Spiny Shell, ktorá po odpálení pôjde po hráčovi, ktorý je na čele pretekov. Anti-gravitačné pásy vám umožnia jazdiť po stranách budov alebo vodopádoch a narážať do protivníkov pre získanie krátkodobého zrýchlenia.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NINTENDO Mario Kart 8 Deluxe (47.99 €) na lacne-nakupy.sk
NINTENDO Switch Mario Kart 8 Deluxe (60.52 €) na www.mader.sk
NINTENDO SWITCH Mario Kart 8 Deluxe (42.99 €) na www.andreashop.sk
NINTENDO Mario Kart 8 Deluxe – Switch (045496420277) (42.90 €) na www.alza.sk