Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda Xbox One
3x
Mass Effect Andromeda Xbox One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One Mass Effect: Andromeda. Nová generácia Mass Effectu vás zavedie do novej galaxie Andromeda, ďaleko za mliečnu dráhu. Tu budete v úlohe veliteľa vojenskej jednotky prieskumníkov v nepriateľskom prostredí bojovať za nový domov pre ľudstvo. Emotívny príbeh o ďalšom osude ľudstva budete vytvárať v ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Mass Effect Andromeda
1, Mass Effect Andromeda Xbox One zobraziť
2, Mass Effect Andromeda PS4 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

 • nie
  X360 Kinect
 • nie
  XONE Kinect
 • nie
  PS3 MOVE

Ostatné

 • Kódy predajcov 1026609
  5030935116397
hra pre Xbox One Mass Effect: Andromeda. Nová generácia Mass Effectu vás zavedie do novej galaxie Andromeda, ďaleko za mliečnu dráhu. Tu budete v úlohe veliteľa vojenskej jednotky prieskumníkov v nepriateľskom prostredí bojovať za nový domov pre ľudstvo. Emotívny príbeh o ďalšom osude ľudstva budete vytvárať v priebehu hry a vaše rozhodnutia určia, či sa ľudstvo dočká ďalšieho zajtrajška.
STAŇTE SA PATHFINDEROM
Zvoľte si vlastnú cestu po novej a značne nebezpečnej galaxii. Odhaľte tajomstvá galaxie Andromeda a počas svojho putovania za novým domovom objavte nádherné cudzie svety. Nečaká vás na nich ale vrelé privítanie.
SVET Mass Effect AKO HO MÁME RADI
Urobte prvú ľudskú stopu v novej galaxii, v novom príbehu z dobre známeho sveta Mass Effect. Ako veliteľ Scott Ryder (alebo veliteľka Sarah Ryder), budete stretávať a verbovať nové postavy, objavovať ich osudy a utužovať vzájomné vzťahy. Vesmírna sága nestratila nič na svojej veľkoleposti a otvorenom prístupe k príbehu.
BOJUJTE AKO NIKDY PREDTÝM
So svojou skupinkou budete bojovať proti novým nepriateľom. Po prvýkrát zažijete zničiteľné prostredie, dlhé skoky (skoro ako jetpack) a samozrejme nové zbrane a schopnosti. Strom skúseností sa dočkal množstva zmien a umožní väčšiu flexibilitu a špecializáciu.
MULTIPLAYER
Kooperatívna hra je založená na herných triedach, spoločne s až tromi priateľmi sa postavíte nepriateľom v snahe chrániť záujmy Andromeda Initiative. Otestujete si svoje schopnosti v novom systéme misií, v ktorých budete plniť rôzne výzvy a úlohy.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS MASS EFFECT: ANDROMEDA - XBOX1 (20.99 €) na www.prva.sk
ELECTRONIC ARTS XBOX ONE MASS EFFECT ANDROMEDA (17.99 €) na www.andreashop.sk
ELECTRONIC ARTS XBOX ONE MASS EFFECT ANDROMEDA (17.99 €) na www.andreashop-sala.sk
ELECTRONIC ARTS Mass Effect Andromeda – Xbox One (1026609) (5.80 €) na www.alza.sk
ELECTRONIC ARTS XBOX ONE MASS EFFECT ANDROMEDA (19.99 €) na www.xxltuzex.sk