Metal Gear Survive

Metal Gear: Survive PS4
4x
Metal Gear: Survive PS4
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Metal Gear Survive. Konami predstavuje unikátny spin-off série Metal Gear Solid V pomenovaný Metal Gear Survive. V tomto odklone od slávnej série sa dočkáme závanu čerstvých noviniek v oblasti hrateľnosti a herných mechanik, kedy ale základ vychádza z piateho dielu MGS. BOJ O PREŽITIE Metal Gear ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Žáner Akčné
  • Hodnotenie PEGI 18
  • Hodnotenie ESRB M

Ostatné

  • Kódy predajcov 4012927103029
hra pre Playstation 4 Metal Gear Survive. Konami predstavuje unikátny spin-off série Metal Gear Solid V pomenovaný Metal Gear Survive. V tomto odklone od slávnej série sa dočkáme závanu čerstvých noviniek v oblasti hrateľnosti a herných mechanik, kedy ale základ vychádza z piateho dielu MGS.
BOJ O PREŽITIE
Metal Gear Survive je akčná hra so silným prvkom boja o prežitie v alternatívnom univerze. V boji o prežitie musíte pochopiť nové prostredie alebo zháňať materiál pre výrobu životne dôležitých predmetov, vybavenia a zbraní.
SAMI AJ S VIACERÝMI ĽUĎMI
Hra ponúka dva spôsoby, ako ju hrať. Prvá je klasická hra jedného hráča, v tej druhej sa potom dočkáte kooperatívnej hry s kamarátmi. Oba herné módy sú prepojené cez Base Camp a postup postáv a vybavenie možno navzájom prenášať.
BUDOVANIE TÁBORA
Base Camp môžete postupne rozvíjať a pridávať nové zariadenia a vybavenie, ktoré uľahčia vaše prežitie. Môžete pestovať plodiny, chovať zvieratá či ukladať vodu. Čím viac máte rozvinutý svoj tábor, tým lepšie vybavenie môžete vyrábať.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

KONAMI Metal Gear Survive – PS4 (4012927103029) (7.79 €) na www.alza.sk