Metro: Redux Switch

Metro: Redux Switch
4x
Metro: Redux Switch
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Nintendo Switch Metro: Redux. Ultimátna kolekcia dvoch hier Metro Redux, ktorá obsahuje definitívne verzie Metro 2033 a Metro: Last Light. Okrem oboch kampaní obsahuje Metro Redux aj všetky DLC pre Metro: Last Light, ktoré ponúkajú ďalších 10 hodín bonusového obsahu. Hráči môžu zažiť život v moskovskom metre ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Metro Redux
1, Metro: Redux Switch zobraziť
2, PS4 Metro Redux zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 4020628740672
    92171383
hra pre Nintendo Switch Metro: Redux. Ultimátna kolekcia dvoch hier Metro Redux, ktorá obsahuje definitívne verzie Metro 2033 a Metro: Last Light. Okrem oboch kampaní obsahuje Metro Redux aj všetky DLC pre Metro: Last Light, ktoré ponúkajú ďalších 10 hodín bonusového obsahu. Hráči môžu zažiť život v moskovskom metre dvoma jedinečnými hernými štýlmi: vďaka hernému štýlu "Prežitie" bude hra fungovať ako postupne sa rozvíjajúci horor, v ktorom vám ide o život, zatiaľ čo v hernom štýle "Sparťan" môžete predviesť bojové schopnosti hraničiara.
PUSTINA
V roku 2013 zničila svet apokalyptická udalosť, ktorá vyhladila takmer celé ľudstvo a premenila povrch Zeme na jedovatú pustatinu. Hŕstka preživších sa uchýlila do hlbín moskovského podzemia a ľudská civilizácia sa ocitla v novej dobe temna.
PO DVADSIATICH ROKOCHPíše sa rok 2033. Celá generácia sa narodila a bola vychovaná v podzemí a ich obkľúčené mestá v staniciach metra bojujú o prežitie, medzi sebou i proti zmutovaným obludám, ktoré čakajú vonku. Vy ste Arťom, ktorý sa narodil v posledných dňoch pred katastrofou, ale bol vychovaný v podzemí. Ešte nikdy sa nepozrel za hranice mesta, ale kvôli jednej osudovej udalosti je vyslaný na zúfalú misiu do vnútra sústavy metra, aby varoval zbytky ľudstva pred strašnou hrozbou, ktorá sa neúprosne blíži.
OBČIANSKA VOJNA
Ale budú ho ostatní počúvať? Namiesto aby sa zjednotili, bojujú jednotlivé frakcie o totálnu nadvládu, ku ktorej im má dopomôcť nesmierne silné zariadenie z vojenských trezorov D6. Schyľuje sa k občianskej vojne, ktorá by mohla vymazať ľudstvo z povrchu zemského nadobro.
HRÔZY APOKALYPSYNasaďte si plynovú masku a arzenál ručne vyrábaných zbraní a postavte sa smrtiacim mutantom, ľudským nepriateľom a desivému prostrediu. Súčasťou sú dve kampane a všetky DLC - Metro Redux obsahuje dve kompletné kampane, ktoré spoločne vytvárajú jedno epické sólové dobrodružstvo, plus ďalších 10 hodín bonusového obsahu.
DVA JEDINEČNÉ ŠTÝLY
Dva jedinečné herné štýly a hraničiarsky režim pridávajú celé hodiny znovu hrateľnosti navyše! "Spaťan" a "Preživší" - V týchto dvoch herných režimoch hrajte hru ako postupne sa rozvíjajúci horor o prežitie, alebo predveďte bojové schopnosti sparťanského hraničiara.
Hráči, ktorí si kúpia krabicovú edíciu Metro Redux, nájdu obe hry a všetky DLC na jednej 16GB karte a nebudú musieť sťahovať nič naviac.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

UBISOFT NS - Metro Redux 4020628740672 (60.00 €) na www.elu.sk
UBISOFT NS - Metro Redux 4020628740672 (29.22 €) na www.compy.sk
DEEP SILVER Metro Redux – Nintendo Switch (4020628740672) (49.90 €) na www.alza.sk