Mini Motor Racing X – PS4 VR 5060522095712

Mini Motor Racing X – PS4 VR 5060522095712
Mini Motor Racing X – PS4 VR 5060522095712
it

hra pre Playstation 4 Mini Motor Racing X. Popadnite ovládač alebo si nasaďte VR headset a ponorte sa do vysokooktánového šialenstva v Mini Motor Racing X! Bojujte o poriadne vrece peňazí a právo sa chváliť v rámci pretekov vo viac ako päťdesiatich nádherných prostrediach. Užite si jazdu po tropických ostrovoch, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 5060522095712
hra pre Playstation 4 Mini Motor Racing X. Popadnite ovládač alebo si nasaďte VR headset a ponorte sa do vysokooktánového šialenstva v Mini Motor Racing X! Bojujte o poriadne vrece peňazí a právo sa chváliť v rámci pretekov vo viac ako päťdesiatich nádherných prostrediach. Užite si jazdu po tropických ostrovoch, preháňajte sa pomocou nitra v neónom ožiarených mestách, dobíjte svet a ukážte všetkým, že ste kráľ mikro autíčok!KARIÉRAKlasický režim kariéry v Mini Motor je späť a prináša stovky závodov, desiatky odomykateľných áut a vylepšenia a štyri diabolské turnaje - ale to nie je všetko. MMRX prichádza s palebnou silou v novom režime Type-X! Strieľajte rakety, nášľapné míny a dokonca hurikány na nič netušiaceho súpera, zatiaľ čo si budete brázdiť cestu k víťazstvu v tomto novom bojovom režime.
VO VIACERÝCH ĽUĎOCH Dávate prednosť rýchlopalnej akcií? Vyzvite kamarátov či náhodného hráča na online preteky, alebo si urobte rekord v Bumber Ball. Alebo si pozvite kamaráta a zahrajte si celý režim kariéry v lokálnej kooperácii pre dvoch hráčov. V MMRX záleží len na vás.
S PSVR I MIMO NEHOKompletná podpora hry pre VR aj mimo VR na PlayStation 4, hra viacerých hráčov je možná aj medzi nimi. Ponorte sa do PSVR ako nikdy predtým. MMRX získalo nový dizajn a vylepšenia pre PlayStation VR, aby vdýchlo život kompletnému hernému zážitku v nových rozmeroch a herných režimoch.
Hra podporuje, ale nevyžaduje PlayStation VR.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS Mini Motor Racing X – PS4 VR (5060522095712) (24.90 €) na www.alza.sk