Mortal Kombat X PC

Mortal Kombat X PC
3x
Mortal Kombat X PC
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra pre PC Mortal Kombat X. Vývojári z NetherRealm potvrdili, že sa vedia pobiť a vytvoriť dokonalú bojovú hru. Preto teraz prichádzajú s pokračovaním série Mortal Kombat X, ktoré ponúkne klasické pojatie Mortal Kombat vrátane noviniek, známych z predošlých hier. Hra nám ponúkne peknú grafiku, interakciu s prostredím, ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty Mortal Kombat X
1, Mortal Kombat X PC zobraziť
2, Mortal Kombat X PS4 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

 • nie
  X360 Kinect
 • nie
  XONE Kinect
 • nie
  PS3 MOVE

Ostatné

 • Kódy predajcov 5908305220640
  5908305210115
Hra pre PC Mortal Kombat X. Vývojári z NetherRealm potvrdili, že sa vedia pobiť a vytvoriť dokonalú bojovú hru. Preto teraz prichádzajú s pokračovaním série Mortal Kombat X, ktoré ponúkne klasické pojatie Mortal Kombat vrátane noviniek, známych z predošlých hier.
Hra nám ponúkne peknú grafiku, interakciu s prostredím, ale hlavne prinesie toľko oceňované fatality. Čo to znamená? Viac krvi, zlomených kostí, odtrhnutých končatín a hláv. Oveľa zaujímavejšie znie možnosť prepojenia hráčov v online turnaji, perzistentné bitky o globálny titul bojovníka v Mortal Kombat.
Ďalším prekvapením je vždy niekoľko verzií bojovníka. Každý disponuje odlišnou róbou a schopnosťami, preto by mala byť hra na dlhú, naozaj dlhú dobu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MIDWAY Mortal Kombat X (5908305220640) (19.90 €) na www.alza.sk