NHL 21 PS4

NHL 21 PS4
9x
NHL 21 PS4
 • NHL 21 PS4
 • NHL 21 PS4
 • NHL 21 PS4
 • NHL 21 PS4
 • NHL 21 PS4
it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 NHL 21 CZ. EA SPORTS NHL 21 oslavuje len tie najkreatívnejších, najvynaliezavejšich a najodvážnejších hráčov. Vydajte sa za slávou v rozšírenom režime Be A Pro a staňte sa jedným z najlepších hráčov ligy. Vďaka úplne novým pohybom, kličkám, fintám a úhybným manévrom môžete po vzore najväčších ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty NHL 21
1, NHL 21 PS4 zobraziť
2, NHL 21 Xbox One zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

 • Kódy predajcov 5030936122984
  EAP454552
  1068557
  92169976
hra pre Playstation 4 NHL 21 CZ. EA SPORTS NHL 21 oslavuje len tie najkreatívnejších, najvynaliezavejšich a najodvážnejších hráčov. Vydajte sa za slávou v rozšírenom režime Be A Pro a staňte sa jedným z najlepších hráčov ligy. Vďaka úplne novým pohybom, kličkám, fintám a úhybným manévrom môžete po vzore najväčších inovátorov v lige predviesť v útoku parádne predstavenie. Spoznajte tvorivosť, spoznajte prelomovú zmenu, spoznajte budúcnosť. Spoznajte slávu v NHL 21.
INOVÁCIA INŠPIROVANÁ SUPERHVIEZDAMIDostali ste sa za bránku a načapali obranca v nepripraveného? Naberte puk na čepeľ a zasuňte ho pod hornú tyčku tak, že všetkým spadne sánka. Zmotajte hlavu brankárovi s Kučerovovou kľučkou-nekľučkou. Skórujte takmer z nulového uhla bláznivú strelou z prvej medzi nohami podobne ako Matthew Tkachuk. Zbavte sa dotierajúceho obranca odrazom puku o zadnú časť bránky a urobte si priestor ako Sid. Každá z týchto dnes už kultových fínt dala vzniknúť nezabudnuteľnému hokejovému momentu - vytvorte si ten svoj v NHL 21.
PREKĹZNUTIE, ODRAZY A OBLÚKYNHL 21 prináša revolúciu do hry v strednom pásme tým, že nej pridáva prekĺznutie pozdĺž mantinelu, odrazy puku a oblúčiky. Skrčte sa a natiahnite sa pozdĺž mantinelu, aby ste sa vyhli zákroku obrancu. Odrazte si puk o mantinel na obchádzanie protivníka alebo podobne využite aj zadnú časť bránky. Alebo si prehoďte zle najetého obranca oblúčikom a presvištite okolo neho smerom k bránke.
VYLEPŠENÁ HOKEJOVÁ UMELÁ INTELIGENCIAUI bola optimalizovaná tak, aby spoluhráči vyrážali dopredu samostatne a posielali vám prihrávky do kroku a vy mohli pokračovať smerom k bránke. Okrem toho hrajú lepšie pozične a v útočnej tretine sú viac natočení k bránke, aby mohli zužitkovať prihrávky. Čo sa týka defenzívy, UI sa bude pri obrannej činnosti intenzívnejšie snažiť spomaliť súperov tím v strednom pásme a blokovať dráhy prihrávok.
REFLEXÍVNE BRANKÁRSKE ZÁKROKY ZACHRAŃUJÚCE ZÁPASYSkvelí brankári sa rodia z trénovaných atlétov - aby zastavili strelu, musí mať najlepší výber pozície, zatiaľ čo k rýchlemu upchatiu medzierky pri nečakanej šanci súpera potrebujú atletické zručnosti. Nové reflexívne zákroky a animácie znamenajú, že pre vás nikdy nie je nič stratené - vždy máte šancu urobiť úchvatný akrobatický zákrok, aj keď ste v protipohybe.
VYLEPŠENÉ OVLÁDANIE BRANKÁROVOvládanie brankárov bolo prepracované tak, že počas pohybov budete viac používať pravú páčku na ovládači, takže vami ovládaní gólmani sa budú presúvať plynulejšie a citlivejšie. Všetci brankári riadenej UI sú múdrejší čo sa týka pozičnej hry - pripraví sa a zaujmú postavenie voči uhla pohybu strelca tak, aby maximalizovali svoju šancu na úspešný zákrok.
WORLD OF CHELVo World of Chel je teraz viac než predtým ľahké naskočiť do zápasu a hrať sólo alebo spojiť sily s priateľmi v boji o výhry a odmeny. Tento rok novo predstavujeme Hodnotené sezóny, kde môžete súťažiť v každom zo štyroch módov o odmeny a účasť v novom klubovom finále EASHL.
BE A PROÚplne prepracovaný režim Be A Pro vám dá šancu vyskúšať si život hráča NHL, a to ako na ľade, tak aj mimo neho. Urobte dojem na vedenie klubu, dostaňte sa s predstihom na draft a vydajte sa na cestu za slávou, počas ktorej budete usilovať o miesto v prvej formácii, bojovať o Stanley Cup a pokúšať sa zaradiť po bok najväčších hviezd ligy. Spoznajte budúcnosť s Be A Pro v NHL 21.
ULTIMATE TEAMHUT je herným režimom NHL 21, v ktorom si môžete vytvoriť vlastnú súpisku zo súčasných, bývalých i legendárnych hráčov NHL a hrať s nimi on-line. Vytvárajte si mužstva, zbierajte odmeny a urobte zo svojho tímu ten najlepší. Tento rok predstavujeme HUT RUSH - zjednodušenú verziu HUT, v ktorej môžu hráči rýchlejšie vstupovať do zápasov HUT, nazbierať úspechy a odomknúť odmeny za štýlové spôsoby skórovania. Vďaka systému skórovania, ktorý odmeňuje za zručnosti a kreativitu, ponúka HUT RUSH množstvo pozoruhodných momentov.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS NHL 21 (49.90 €) na www.hej.sk
ELECTRONIC ARTS PlayStation 4 NHL 21 (EAP454552) (49.90 €) na www.datart.sk
ELECTRONIC ARTS NHL 21 hra PS4 (66.60 €) na arco.sk
ELECTRONIC ARTS NHL 21 CZ (39.99 €) na www.andreashop.sk
ELECTRONIC ARTS NHL 21 – PS4 (5030936122984) (44.90 €) na www.alza.sk