Overwatch Legendary Edition PC

Overwatch Legendary Edition PC
12x
Overwatch Legendary Edition PC
 • Overwatch Legendary Edition PC
 • Overwatch Legendary Edition PC
 • Overwatch Legendary Edition PC
 • Overwatch Legendary Edition PC
 • Overwatch Legendary Edition PC
it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra pre PC Overwatch: Legendary Edition. Legendary EDÍCIA OBSAHUJEOverwatch5 epických skinov, 5 legendárnych skinov, 5 origins skinovOstatné hry od BlizzarduTracer Hero do Heroes of the Storm, Baby Winston Pet do World of Warcraft, Mercy's Wings do Diablo III, herní portréty do StarCraft II a balíček kariet do ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

 • Kódy predajcov 5030917242946
  5030917242878
  92169865
  73052EN
Hra pre PC Overwatch: Legendary Edition. Legendary EDÍCIA OBSAHUJEOverwatch5 epických skinov, 5 legendárnych skinov, 5 origins skinovOstatné hry od BlizzarduTracer Hero do Heroes of the Storm, Baby Winston Pet do World of Warcraft, Mercy's Wings do Diablo III, herní portréty do StarCraft II a balíček kariet do Hearthstone
Svet potrebuje hrdinov! V multiplayerovej tímovej strielačke Overwatch ich preto nájdete rovných 21. Každý s odlišnými vlastnosťami a iným štýlom hrania. Ide o prvú strielačku od skúsených vývojárov spoločnosti Blizzard.
BUDÚCNOSŤ, ZA KTORÚ SA OPLATÍ BOJOVAŤVojaci. Vedci. Dobrodruhovia. Podivnosti. V dobe svetovej krízy sa stretla netradičná skupinka hrdinov, aby opäť nastolili mier vo svete zničenom vojnou. Hovoria si - Overwatch. Krízu zažehnali a pomohli opäť nastoliť mier. Vďaka tomu nasledovali krásne a prosperujúce dekády inovácií, objavov a skúmania. Po mnohých rokoch však vplyv Overwatch klesol, až bola skupinka nakoniec rozpustená.Overwatch sú preč... ale svet stále potrebuje hrdinov!
VYBERTE SI HRDINUOverwatch ponúka širokú paletu 21 unikátnych hrdinov, od skokanov v čase, cez raketami obrnené tanky, až po robotích mníchov. Za každého sa hrá úplne iným štýlom a dokonalé ovládnutie ich schopností je kľúčové pre 100% objavenie ich potenciálu. Žiadni dvaja hrdinovia nie sú rovnakí.
HRAJTE SVOJU ÚLOHUČi už práve kosíte nepriateľov v prvej línii, poskytujete defenzívny kryt s vaším energetickým štítom, alebo podporujete parťákov zvyšovaním ich útoku, každá schopnosť je tu navrhnutá tak, aby bola dokonalou súčasťou tímu. Kľúčom k víťazstvu je naučiť sa všetky tieto schopnosti používať v zhode so svojimi parťákmi a dosiahnuť tak dokonale zohratý tím.
TÍMOVÉ ÚLOHYTímy hrdinov bojujú po celej planéte. Raz chránia tajomstvo mysteriózneho Temple of Anubis, potom zase bezpečne eskortujú EMP zariadenie cez anglické Kings Row. A tým to zďaleka nekončí.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS PC - OVERWATCH LEGENDARY CZ 5030917242946 (22.59 €) na www.compy.sk
ACTIVISION PC - OVERWATCH LEGENDARY CZ (24.50 €) na cdn.myshoptet.com
BLIZZARD Overwatch: Legendary Edition (73052EN) (34.90 €) na www.alza.sk