PS5 Dirt 5

PS5 Dirt 5
7x
PS5 Dirt 5
  • PS5 Dirt 5
  • PS5 Dirt 5
  • PS5 Dirt 5
  • PS5 Dirt 5
  • PS5 Dirt 5

Hoci DIRT 5 rešpektuje dedičstvo a zachováva podstatu tejto hernej série, začína jej novú kapitolu - je odvážnejší než kedykoľvek predtým. Vďaka novým funkciám, inováciám a sviežemu prístupu je DIRT 5 centrom pre terénne preteky, štýl a kultúru, kde môžeš neustále vytvárať ďalšie a ďalšie nezabudnuteľné okamihy. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 4020628715243

Hoci DIRT 5 rešpektuje dedičstvo a zachováva podstatu tejto hernej série, začína jej novú kapitolu - je odvážnejší než kedykoľvek predtým. Vďaka novým funkciám, inováciám a sviežemu prístupu je DIRT 5 centrom pre terénne preteky, štýl a kultúru, kde môžeš neustále vytvárať ďalšie a ďalšie nezabudnuteľné okamihy. HERNÝ OBSAH: Preháňaj sa po tratiach po celom svete - Vydej se na cestu kolem světa a závoďte na 70 jedinečných tratích v 10 různých nádherných lokalitách s měnícím se počasím a denní dobou. Posúvaj hranice možností v úžasných vozidlách - Sadni si za volant automobilov najrôznejších typov a kategórií.

Pokor ten najnáročnejší terén v terénnych špeciáloch, pretekaj v legendárnych rally vozoch po nových tratiach alebo poznaj, ako vyzerá akcelerácia s 900 koňmi pod kapotou. Získaj priazeň reflektorov - Ikonické hlasy Troya Bakera a Nolana Northa sú na čele štartového poľa dabérov, ktorí vdychujú život príbehovému režimu kariéry. Pod krídla si ťa vzala pretekárska legenda a všetci čakajú, že sa z teba stane nová hviezda cestných aj terénnych pretekov. Súper alebo spolupracuj v terénnych akciách - Vďaka lokálnemu režimu pre viacerých hráčov s rozdelenou obrazovkou, kedy môžete hrať až štyria ľudia offline vrátane kariéry, je DIRT 5 ideálnou hrou pre pretekanie s priateľmi v pohodlí obývačky. Vytváraj a zaznamenávaj vďaka novým funkciám - Zaznamenávaj svoje najväčšie skoky a najlepšie manévre pomocou detailného fotografického režimu a ukáž všetkým svoj kreatívny štýl s najpodrobnejším editorom.

Značka: Codemasters
Platforma: PS5
Žáner: závodné
Jazyk: anglický

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CODEMASTERS PS5 Dirt 5 (37.99 €) na www.luklen.sk