Resident Evil: Operation Raccoon City Xbox 360

Resident Evil: Operation Raccoon City Xbox 360
4x
Resident Evil: Operation Raccoon City Xbox 360
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra pre Xbox 360 Resident Evil: Operation Raccoon City. Nový diel hororovej zombie série, v ktorom sa vžijete do kože nepriateľov - bezpečnostnej zložky spoločnosti Umbrella. Vašou úlohou bude ničiť dôkazy proti firme, naháňať nakazených ľudí a zabíjať hrdinov série, do ktorých topánok sme sa nespočetne krát obuli v ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty Resident Evil Operation Raccoon City
1, Resident Evil: Operation Raccoon City PS3 zobraziť
2, Resident Evil: Operation Raccoon City Xbox 360 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 5055060962701
Hra pre Xbox 360 Resident Evil: Operation Raccoon City. Nový diel hororovej zombie série, v ktorom sa vžijete do kože nepriateľov - bezpečnostnej zložky spoločnosti Umbrella. Vašou úlohou bude ničiť dôkazy proti firme, naháňať nakazených ľudí a zabíjať hrdinov série, do ktorých topánok sme sa nespočetne krát obuli v minulosti.
Ide tu o akčnú strielačku, zasadenú do temného sveta Resident Evil. Ujmete sa úlohy jedného z vojakov organizácie Umbrella Security Service (U.S.S.) a vrhnete sa do akcie samostatne, alebo s ďalšími tromi hráčmi v kooperačnom režime. Každá zo štvorice postav má svoje špecifické vlastnosti, vďaka ktorých kombináciou budete naozaj údernou jednotkou. Nechýba ani niekoľko klasických multiplayerových režimov pre ďalšie rozšírenie hernej zábavy.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CAPCOM ENTERTAINMENT Xbox 360 Resident Evil Operation Raccoon City (19.99 €) na www.konzolyahry.sk