Sea of Thieves Xbox One

Sea of Thieves Xbox One
4x
Sea of Thieves Xbox One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One Sea of Thieves. Yo-ho-ho! Dvíhame plachty a ide sa rabovať! Sea of Thieves sľubuje zábavnú a prepracovanú "hru" na pirátov, kde si spolu s kamarátmi zložíte svoju posádku a v on-line bitkách sa postavíte na mori a na súši konkurenčným posádkam. Hrať proti sebe môžu hráči na XBOX ONE a Windows 10. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Žáner Akčné
 • Hodnotenie PEGI 12
 • Hodnotenie ESRB T

Vyhotovenie

 • nie
  XONE Kinect
 • nie
  PS3 MOVE

Ostatné

 • Kódy predajcov GM6-00019
  889842280623
hra pre Xbox One Sea of Thieves. Yo-ho-ho! Dvíhame plachty a ide sa rabovať! Sea of Thieves sľubuje zábavnú a prepracovanú "hru" na pirátov, kde si spolu s kamarátmi zložíte svoju posádku a v on-line bitkách sa postavíte na mori a na súši konkurenčným posádkam. Hrať proti sebe môžu hráči na XBOX ONE a Windows 10.
INOVATÍVNE PRVKY
Utvorte s ďalšími hráčmi pirátsku posádku, ktorá ťahá za jeden povraz, plní spoločné úlohy a delia sa o korisť. Vydáte sa na veľkolepé výpravy za legendárnymi artefaktami a ukrytými pokladmi, stále ale budete vedieť, že niekde za obzorom na vás číha hrozba - ostatní hráči. Pod akou vlajkou plávajú? A čo od vás chcú?
STAŇTE SE PIRÁTMI
Sea of Thieves je hrou v znamení slobody, kamarátstva, dobrodružstva a napätia a ponúka tak dokonalý pirátsky zážitok. Utvorte s priateľmi pirátsku posádku a vydajte sa na výpravy s cieľom objavovať svet či vyhľadávať strety. Dokončením výprav získate zlato, zvýšite svoju reputáciu vo svete Sea of Thieves a o krôčik sa priblížite k statusu pirátskej legendy!
ROZVÍJAJÚCE SA DOBRODRUŽSTVO
Hráči si mohli Sea of Thieves už vyskúšať vďaka technickému alfatestu. Ide o unikátny prístup k vývoju AAA hry, ktorá sa tak formuje a ďalej rozvíja vďaka nápadom a pripomienkam komunity. Nové spôsoby hrania budú odhaľované postupne s vývojom tamojšieho sveta.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MICROSOFT Sea of Thieves – Xbox One (GM6-00019) (22.90 €) na www.alza.sk