Skull & Bones PC

Skull & Bones PC
4x
Skull & Bones PC
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra pre PC Skull & Bones. Skull and Bones sľubuje epické, drsné námorné a pirátske dobrodružstvo, plné rabovania a súbojov na vlnách Indického oceánu. Vašou úlohou bude stať sa tým najlegendárnejším, najväčším a najobávanejším pirátom široko ďaleko. Hra ponúkne robustné RPG prvky, vylepšovanie korábov, PvP súboje a ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty Skull & Bones
1, Skull & Bones Xbox One zobraziť
2, Skull & Bones PS4 zobraziť
3, Skull & Bones PC zobraziť

Všeobecné parametre

Hra pre PC Skull & Bones. Skull and Bones sľubuje epické, drsné námorné a pirátske dobrodružstvo, plné rabovania a súbojov na vlnách Indického oceánu. Vašou úlohou bude stať sa tým najlegendárnejším, najväčším a najobávanejším pirátom široko ďaleko. Hra ponúkne robustné RPG prvky, vylepšovanie korábov, PvP súboje a vytváranie spoločných pirátskych gangov.
RÔZNE TYPY LODÍLode budú mať rôznu úlohu. Medzi predstavené typy lodí patrí Fregata, ktorá sa hodí na ochranu spolubojovníkov, držanie územia a ovládanie bojiska. Druhým typom je Brigantina, ktorá je zase určená na útok. Tretím typom je Sloop-of-War, hodiaci sa na diaľku a pre podporu spolubojovníkov. Každá z lodí by mala ponúknuť bohaté možnosti úpravy a vylepšení.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

UBISOFT Skull & Bones (51.99 €) na www.gameexpres.sk