Super Mario Maker 2

Super Mario Maker 2
11x
Super Mario Maker 2
 • Super Mario Maker 2
 • Super Mario Maker 2
 • Super Mario Maker 2
 • Super Mario Maker 2
 • Super Mario Maker 2
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Nintendo Switch Super Mario Maker 2. Nechajte svoju predstavivosť vyšantiť v pokračovaní veľmi úspešného Super Mario Maker. Plnohodnotný nástroj pre tvorbu a hranie už vytvorených úrovní plošinovkového Maria ponúkne vytvoriť a zahrať si všetko, čo vás len napadne. TVORTE KEDYKOĽVEK, HRAJTE S KÝMKOĽVEKNehrajte ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Žáner Detské
 • Hodnotenie PEGI 3
 • Hodnotenie ESRB E

Ostatné

 • Kódy predajcov 045496424343
  NSS669
  10002012
  045496424336
hra pre Nintendo Switch Super Mario Maker 2. Nechajte svoju predstavivosť vyšantiť v pokračovaní veľmi úspešného Super Mario Maker. Plnohodnotný nástroj pre tvorbu a hranie už vytvorených úrovní plošinovkového Maria ponúkne vytvoriť a zahrať si všetko, čo vás len napadne.
TVORTE KEDYKOĽVEK, HRAJTE S KÝMKOĽVEKNehrajte podľa pravidiel a vytvorte si vlastné Super Mario úrovne, o ktorých ste vždy snívali, v Super Mario Maker 2, iba na Nintendo Switch! K dispozícii vám bude veľa nových nástrojov a častí a nič tak nebude brániť vašej fantázii pri vytváraní unikátnych úrovní, o ktoré sa môžete podeliť nielen s priateľmi, ale s celým svetom.
PRIVEĎTE SVOJE NÁPADY K ŽIVOTUVytvárať svoje vlastné Super Mario úrovne je ľahké, teraz navyše môžu na tvorbe spolupracovať dvaja hráči na jednej obrazovke. Jednoducho si vyberte ikonické objekty a nepriateľov a umiestnite ich kamkoľvek chcete. Vybrať si môžete z niekoľkých rôznych prostredí a štýlov Super Mario hier - novo sa do tejto ponuky pridáva aj štýl Super Mario 3D World! Dokonca môžete skombinovať známe elementy a stvoriť tak veci, s ktorými sa Mario doteraz nestretol.
VLASTNOU CESTOUPomôžte obnoviť hrad Princeznej Peach v novom Story Móde. S viac ako stovkou originálnych úrovní, ktoré vytvorilo samotné Nintendo získate viac než dosť tipov a inšpirácie pre svoje vlastné tvorenie! Chcete ukázať svoje výtvory priateľom? Až 4 hráči zároveň sa môžu pokúsiť dokončiť vytvorené úrovne v lokálnom multiplayeri. Hrajte ako Mario, Luigi, Toad a Toadette a užite si skvelú zábavu!
ZDIEĽAJTE S NINTENDO SWITCH ONLINES členstvom v Nintendo Switch Online (predávané samostatne) získate prístup k úžasnej kreatívnej komunite, s ktorou môžete zdieľať svoje úrovne, aby si ich mohli zahrať aj ostatní. Okrem toho tu nájdete stále rastúce číslo úrovní vytvorených ostatnými hráčmi, ktoré si môžete ihneď zahrať alebo si ich stiahnuť do konzoly a zahrať offline neskôr.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NINTENDO SWITCH Super Mario Maker 2 (NSS669) (46.90 €) na www.datart.sk
NINTENDO Super Mario Maker 2 (46.90 €) na www.hej.sk
NINTENDO Switch Super Mario Maker 2 (59.70 €) na www.mader.sk
NINTENDO Super Mario Maker 2 – Switch (045496424343) (44.90 €) na www.alza.sk
NINTENDO Super Mario Maker 2 (NSS669) (46.99 €) na old.okay.sk