The Legend of Zelda: Breath of the Wild (switch)

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (switch)
4x
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (switch)
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Nintendo Switch The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Najnovšie pokračovanie kultovej série prinesie po prvýkrát v histórii naozaj otvorený svet. Ako Link môžete preskúmať Hyrule Field na konskom chrbte, alebo sa vydať na pešiu túru do vzdialených hôr. Jednoducho povedané, dostanete sa prakticky všade, kam ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 045496420055
    NSS695
hra pre Nintendo Switch The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Najnovšie pokračovanie kultovej série prinesie po prvýkrát v histórii naozaj otvorený svet. Ako Link môžete preskúmať Hyrule Field na konskom chrbte, alebo sa vydať na pešiu túru do vzdialených hôr. Jednoducho povedané, dostanete sa prakticky všade, kam vás nohy zanesú.
PRESKÚMAJTE HYRULSKÚ DIVOČINUŠplhajte na veže a vrcholky hôr, objavte nové lokality a potom si za svojim cieľom nájdite vlastnú cestu a vyrazte do divočiny. Po ceste budete bojovať s obrími nepriateľmi, loviť divokú zver a zbierať ingrediencie potrebné pre varenie jedla a elixírov, ktoré budete potrebovať, aby ste si na svojej výprave zachovali dostatok energie.
OBJAVTE VIAC NEŽ 100 SVÄTÝŇV krajine sú roztrúsené svätyne, ktoré čakajú na to, až ich objavíte v akomkoľvek poradí sa vám bude chcieť. Rôznymi spôsobmi ich vyhľadávajte a vyriešte všetky hádanky vo vnútri. Poraďte si s pascami a rôznymi aparatúrami vo vnútri a získajte špeciálne predmety a iné odmeny, ktoré vám pomôžu vo vašom dobrodružstve.
BUĎTE PRIPRAVENÍ A PORIADNE SA VYZBROJTECelý svet čaká, až ho preskúmate, takže budete potrebovať rozličné obleky a vybavenie, aby ste sa dostali do všetkých jeho kútov. Možno sa budete musieť zabaliť do teplejšieho oblečenia, alebo sa prevliecť do niečoho, čo sa vám bude lepšie hodiť do horúčavy. Niektoré obleky majú špeciálne účinky a pomôžu vám byť pri pohybe rýchlejším alebo tichším.
SÚBOJE S NEPRIATEĽMI VYŽADUJÚ STRATÉGIUSvet obývajú nepriatelia všetkých možných tvarov a veľkostí. Každý z nich má vlastnú zbraň a štýl útoku, takže musíte byť schopní rýchlo premýšľať a prísť na tú správnu stratégiu, ktorá vám ich pomôže poraziť.
KOMPATIBILITA S FIGÚRKAMI AMIIBOPripojte ku hre Amiibo vlčieho Linka (samostatne v predaji) a vlčí Link sa objaví v hre. Vlčí Link bude sám útočiť na nepriateľov a pomôže vám nájsť predmety, ktoré hľadáte.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NINTENDO The Legend of Zelda: Breath of the Wild (52.60 €) na www.hej.sk
NINTENDO The Legend of Zelda: Breath of the Wild (53.99 €) na lacne-nakupy.sk
NINTENDO Hra SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild (NSS695) (61.90 €) na www.datart.sk
NINTENDO The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Switch (045496420055) (49.90 €) na www.alza.sk
NINTENDO SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild (49.99 €) na www.andreashop.sk