THE SIMS 4 plus GET FAMOUS EP6 BUNDLE CZ/SK

THE SIMS 4 plus GET FAMOUS EP6 BUNDLE CZ/SK
5x
THE SIMS 4 plus GET FAMOUS EP6 BUNDLE CZ/SK
 • THE SIMS 4 plus GET FAMOUS EP6 BUNDLE CZ/SK
 • THE SIMS 4 plus GET FAMOUS EP6 BUNDLE CZ/SK
 • THE SIMS 4 plus GET FAMOUS EP6 BUNDLE CZ/SK
 • THE SIMS 4 plus GET FAMOUS EP6 BUNDLE CZ/SK
 • THE SIMS 4 plus GET FAMOUS EP6 BUNDLE CZ/SK

Hra pre PC The Sims 4 + rozšírenie Cesta ke slávě. BALENÍ OBSAHUJE- základnú hru The Sims 4- rozšírenie Cesta ke slávě Prevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá. Dajte voľnosť svojej kreativite a vdýchnite každému Simíkovi jedinečný vzhľad i osobnosť a ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

 • Kódy predajcov 5035225122966
  271713
  92169904
  1067581
Hra pre PC The Sims 4 + rozšírenie Cesta ke slávě. BALENÍ OBSAHUJE- základnú hru The Sims 4- rozšírenie Cesta ke slávě
Prevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá. Dajte voľnosť svojej kreativite a vdýchnite každému Simíkovi jedinečný vzhľad i osobnosť a zariaďte im dokonalé bývania. Rozvíjajte vzťahy svojich Simíkov, pomôžte im s kariérou a preskúmajte nové svety.
VYTVORTE SI JEDINEČNÝCH SIMÍKOVVytvárajte kopu jedinečných Simíkov s rôznym vzhľadom, silnou osobnosťou a úplne novými emóciami. Vytvárajte svojich Simíkov pomocou nového prepracovaného nástroja Vytvoriť Simíka a potom im vyberte účes, štýl chôdze a oblečenia. Dajte ich životom zmysel a vyberte im vlastnosti a ašpirácie. Môžete tak ovplyvniť ich myseľ, telo i dušu.
VYTVORTE IM DOKONALÉ BÝVANIEĽahko svojim Simíkom postavte a zariaďte bývanie pomocou nového režimu stavba založeného na jednotlivých miestnostiach. Postavte si dom snov: začnite pôdorysom, vyberte nábytok a upravte aj okolie. Dokonca si môžete doma postaviť aj bazén alebo suterén!
PRESKÚMAJTE ŽIVÉ SVETYCestujte medzi svetmi, preskúmajte jedinečné susedstvá a objavujte zaujímavé podniky. Simíkovia tak môžu spoznať nových ľudí, rozšíriť si svoj spoločenský okruh, tráviť čas s kamarátmi v parku alebo hľadať a zbierať nové zábavné predmety.
HRAJTE SA SO ŽIVOTOMMajte pod kontrolou zaujímavé a zábavné momenty v životoch svojich Simíkov, ktoré môžu vzísť z ich vzťahov alebo napríklad z kariéry. Vaše rozhodnutie ovplyvní ich životy od narodenia až po dospelosť. Rozvíjajte zručnosti svojich Simíkov a nechajte ich venovať sa novým koníčkom.
CESTA K SLÁVEDosiahnite slávy a vystúpte až medzi celebrity v novom The Sims 4: Cesta ku sláve. Vybudujte si reputáciu a budujte kariéru herca a prepletajte sa so svojimi Simíkmi nepredvídateľnou dráhou slávy. A čaká na vás naozaj všetko, od krásnych štúdií, po VIP párty, kedy je na vašom rozhodnutí, ako so svojou slávou naložíte. Štýl je dôležitý a tak musíte držať vysoký štandard v obliekaní, ale aj vo vybavovaní svojho luxusného príbytku občas aj zbytočným príslušenstvom ako napríklad zlatý záchod. Máte na to žiť život celebrity?
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS PC - The Sims 4 + Cesta ke slávě - bundle 5035225122966 (22.71 €) na www.compy.sk
ELECTRONIC ARTS The Sims 4 + Cesta ke slávě - bundle (PC) 5035225122966 (25.96 €) na datacomp.sk
ELECTRONIC ARTS PC - The Sims 4 + Cesta ke slávě - bundle (24.25 €) na cdn.myshoptet.com
The Sims 4 + rozšírenie Cesta ke slávě (PC) (54.99 €) na www.mall.sk
ELECTRONIC ARTS The Sims 4: Cesta ku sláve bundle (Plná hra + rozšírenie) (1067581) (26.90 €) na www.alza.sk