TT Isle of Man Ride on the Edge 2 PC

TT Isle of Man Ride on the Edge 2 PC
4x
TT Isle of Man Ride on the Edge 2 PC
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hra pre PC TT Isle of Man - Ride on the Edge 2. Zúčastnite sa toho najnebezpečnejšieho cestného závodu všetkých čias. Kľukatá cesta dlhá 60,7 km poriadne preverí vaše schopnosti. 18 motoriek, nespočet jazdcov, 3 kategórie, 18 tratí a otvorený svet. OKRUHY, MAŠINY A ADRENALÍN V hre TT Isle of Man - Ride On the Edge 2 ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty TT Isle of Man Ride on the Edge 2
1, TT Isle of Man Ride on the Edge 2 XBOX One zobraziť
2, TT Isle of Man Ride on the Edge 2 PS4 zobraziť
3, TT Isle of Man Ride on the Edge 2 PC zobraziť

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 3499550376296
    293702
    92171372
Hra pre PC TT Isle of Man - Ride on the Edge 2. Zúčastnite sa toho najnebezpečnejšieho cestného závodu všetkých čias. Kľukatá cesta dlhá 60,7 km poriadne preverí vaše schopnosti. 18 motoriek, nespočet jazdcov, 3 kategórie, 18 tratí a otvorený svet.
OKRUHY, MAŠINY A ADRENALÍN
V hre TT Isle of Man - Ride On the Edge 2 ukazujete svetu, čo viete, v rámci rôznych šampionátov, načo sa vydáte dobyť Snaefell Mountain Course, 60 kilometrov dlhú trať s krivolakými aj rovnými úsekmi, ktoré otestujú samotné hranice vašich vodičských schopností. TT 2 obsahuje 17 dodatočných tratí, 18 rôznych motoriek vrátane klasických modelov, a oficiálnych pretekárov. A teraz je ešte realistickejšie ako kedykoľvek predtým vďaka úplne prepracované fyzike a verne reprodukovaným pohybom pretekárov.
NOVÉ TRATE
Preteky na viac ako 60 km dlhej, ultra technickej trati vysokou rýchlosťou, ktoré vyžadujú realistické jazdné schopnosti ... taká je výzva, ktorá na vás čaká v TT2! Hra obsahuje veľa nových funkcií: otvorený svet, prepracovanú fyziku, klasické motorky a mnoho ďalšieho.
VYTUŇTE SI SVOJ STROJVylepšite výkon svojej motorky a sledujte jej údaje v reálnom čase, aby ste držali krok s konkurenciou. TT2 tiež ponúka úplne nový otvorený svet - raj pre všetkých motorkárov, kde môžete testovať nastavenie svojej motorky a získať skúsenosti, ktoré budete potrebovať, aby ste vyhrali titul TT Isle of Man!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

UBISOFT PC - TT Isle of Man Ride on the Edge 2 (50.30 €) na www.pcmania.sk