UBISOFT XONE - Journey to the Savage Planet

UBISOFT XONE - Journey to the Savage Planet
4x
UBISOFT XONE - Journey to the Savage Planet
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One Journey To The Savage Planet. Pozdravujeme všetkých odvážnych vesmírnych prieskumníkov! Boli ste vybraní ako pokusné ... šťastní výhercovia poznávacieho zájazdu na Planétu AR-Y 26! Čo na planéte nájdete? To bude len a len na vás. Objavujte mimozemské organizmy, rastliny, doteraz nevidené výhľady na ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8023171044453
hra pre Xbox One Journey To The Savage Planet.
Pozdravujeme všetkých odvážnych vesmírnych prieskumníkov! Boli ste vybraní ako pokusné ... šťastní výhercovia poznávacieho zájazdu na Planétu AR-Y 26! Čo na planéte nájdete? To bude len a len na vás. Objavujte mimozemské organizmy, rastliny, doteraz nevidené výhľady na panenskú krajinu a hlavne prežite za pomoci 3D tlačiarne, ktorá vám vytlačí všetko čo by ste mohli potrebovať.
VO DVOJICI SA HRÁ ĽAHŠIECelú hru môžete hrať sami, ale aj s kamarátom pretože je vždy lepšie nové zážitky s niekým zdieľať. Budete môcť objavovať 4 rôzne biómy na Planéte AR-Y 26, skúmať rozličnú faunu i flóru a hlavne ju skenovať a katalogizovať. Avšak pozor, nie všetky zvieratká majú skener rady.
ŽIADNE KÁCANIE STROMOV
Nové oblasti na planéte budete môcť objavovať vylepšovaním vášho vybavenia ako je napríklad laserová pištoľ, jetpack alebo raketové topánky. 3D tlačiareň je hold na mimozemskej planéte skutočne nepostrádateľná vec a aj zo zdanlivého odpadu urobí užitočné veci.
ALE PREČO?
Zistite skutočný dôvod prečo ste boli na planétu poslaní, ale inak ako plnením vašej misie na to neprídete!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

505 GAMES Journey to the Savage Planet – Xbox One (8023171044453) (21.90 €) na www.alza.sk