UFC 3 Xbox One

UFC 3 Xbox One
9x
UFC 3 Xbox One
  • UFC 3 Xbox One
  • UFC 3 Xbox One
  • UFC 3 Xbox One
  • UFC 3 Xbox One
  • UFC 3 Xbox One
it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One EA Sports UFC 3. EA Sports UFC 3 prináša revolúciu v pohyboch zápasníkov s novou technológiou Real Player Motion, ktorá prináša plynulé a veľmi responzívne ovládanie postavy v hre. Novinkou je tiež mód kariéry, kedy Vaše rozhodnutia mimo Octagon teraz rozhodujú o tom, ako si povediete v zápasoch a ako ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty UFC 3
1, UFC 3 PS4 zobraziť
2, UFC 3 Xbox One zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 5030931121609
    1034667
hra pre Xbox One EA Sports UFC 3. EA Sports UFC 3 prináša revolúciu v pohyboch zápasníkov s novou technológiou Real Player Motion, ktorá prináša plynulé a veľmi responzívne ovládanie postavy v hre. Novinkou je tiež mód kariéry, kedy Vaše rozhodnutia mimo Octagon teraz rozhodujú o tom, ako si povediete v zápasoch a ako moc tŕnistá bude vaša cesta na vrchol.
REVOLÚCIA V POHYBETechnológia Real Player Motion je novou revolučnou záležitosťou v animačných technológiách EA Sports a nastavuje latku ohromne vysoko, pričom je dôležité priniesť čo najlepší pocit a vzhľad, čo tretí diel UFC robí tým najlepším. Pre hru bolo nasnímaných cez 5000 nových animácií a mnoho ich bolo prestavaných od začiatku. Tešiť sa môžete na kompletné zdigitalizovanie svojich obľúbených zápasníkov, ako je Conor McGregor, Georges St-Pierre alebo Joanna Jedrzejcyzk.
EA Sports sa aj UFC dočkalo príbehového kariérneho módu, v UFC 3 pomenovaného G.O.A.T. Career Mode, kde vaše rozhodnutia mimo zápasy majú obrovský dopad na ich priebeh. Vybudujte svoju značku, získajte nových fanúšikov a zarobte viac peňazí rovnako, ako to robia reálni zápasníci. Provokujte svojich rivalov v novom hernom systéme sociálnych sietí. Teraz máte prvýkrát jedinečnú príležitosť vytvoriť si unikátneho zápasníka nielen vzhľadovo, ale aj charakterom.
EA Sports UFC 3 sa rozhodnete sami, aký štýl súbojov budete preferovať. Herné módy ako Knockout, Sumbission Shootout, Stand & Bang dávajú hráčovi neobmedzenú staminu a môžete tak vyzvať kamaráta v lokálnom multiplayeri a skvele sa baviť. Prepracovania sa tiež dočkal turnajový mód, v ktorom môžete vyzvať svojich kamarátov lokálne i online.
VYTVORTE SI SVOJ ULTIMÁTNY TÝMNovinkou v režime Ultimate Team je predstavenie viacero možností personalizácie a taktiky. Prvýkrát môžete svojich vytvorených zápasníkov nakombinovať s reálnymi bojovníkmi UFC ako je Conor McGregor, Anderson Silva alebo Demetrious Johnson a vytvoriť si tak ultimátnu zápasnícku súpisku. Nová Fighter Chemistry umožňuje presne napárovať jednotlivých bojovníkov a zaistiť vám tak zlepšenie vašich zápasníckych zručností.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS UFC 3 (20.00 €) na www.hej.sk
ELECTRONIC ARTS Xbox One UFC 3 (5030931121609) (20.00 €) na www.datart.sk
ELECTRONIC ARTS UFC 3 - Xbox One (1034667) (24.90 €) na www.alza.sk