Urban Trial Playground Switch

Urban Trial Playground Switch
4x
Urban Trial Playground Switch
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Nintendo Switch Urban Trial Playground. Vrhajte sa zo striech, preskakujte palmy a piesočné duny v novej hre pre Nintendo Switch - Urban Trial Playground - a staňte sa ultimátnym kaskadérskym pretekárom! BOHATÉ HERNÉ ÚROVNE Kombinujte rozličné pohyby a triky a vytvárajte tak oslnivé kombá za prémiové skóre. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Hodnotenie PEGI 3

Ostatné

  • Kódy predajcov 5903268341029
hra pre Nintendo Switch Urban Trial Playground. Vrhajte sa zo striech, preskakujte palmy a piesočné duny v novej hre pre Nintendo Switch - Urban Trial Playground - a staňte sa ultimátnym kaskadérskym pretekárom!
BOHATÉ HERNÉ ÚROVNE
Kombinujte rozličné pohyby a triky a vytvárajte tak oslnivé kombá za prémiové skóre. Toto nové pokračovanie obľúbenej série pretekov na motorke prenáša akciu z mestských ulíc priamo na slnečné a farbisté kalifornské pláže a ponúkne ešte šialenejšie triky, flipy a kombá než kedykoľvek predtým. Urban Trial Playground je hra zameraná na rýchlosť, balans a štýl!
STAŇTE SA ULTIMÁTNYM ŠAMPIÓNOM
Hra Urban Trial Playground ponúkne nespočet hodín akcie nielen pre fanúšikov voľného štýlu a adrenalínových športov. Kombinujte svoje triky a nespočet komb a vyšplhajte sa tak na vrchol tabuľky!
Trial prinesú online výsledkové tabule vo viac ako 50 herných úrovniach. Hráči budú môcť tiež vyzvať sami seba vďaka módu Time Trial: sledujte svoje najlepšie jazdy a pokúste sa ich prekonať prevedením odlišného, rýchlejšieho alebo ešte šialenejšieho manévru. Stretnite sa so svojimi priateľmi vďaka kompetitívnym módom pre 2 hráčov v split screene.
Urban Trial Playground ponúkne celkom 5 prispôsobiteľných bikov, pričom hráči budú mať možnosť upravovať ako vzhľad, tak i mechanické časti svojich strojov. Široké možnosti prispôsobenia tvojho biku ti umožní úplne si personifikovať tvoj herný štýl a skórovať v pravom kalifornskom štýle!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NINTENDO Urban Trial Playground – Switch (5903268341029) (26.90 €) na www.alza.sk