WWE 2K20 - Deluxe Edition XBOX One

WWE 2K20 - Deluxe Edition XBOX One
3x
WWE 2K20 - Deluxe Edition XBOX One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Xbox One WWE 2K20 - Deluxe Edition. Vkročte do ringu s WWE 2K20 a oslávte znovuzrodenie tejto legendárnej frančízy! Na hráčov čaká bohatá súpiska obľúbených zápasníkov WWE Superstars, Legends, Hall of Famers a NXT. Deluxe Edition OBSAHUJE - hru WWE 2K20 - 20th Anniversary of SmackDown Digital Bonus Content - ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 5026555362146
hra pre Xbox One WWE 2K20 - Deluxe Edition. Vkročte do ringu s WWE 2K20 a oslávte znovuzrodenie tejto legendárnej frančízy! Na hráčov čaká bohatá súpiska obľúbených zápasníkov WWE Superstars, Legends, Hall of Famers a NXT.
Deluxe Edition OBSAHUJE
- hru WWE 2K20
- 20th Anniversary of SmackDown Digital Bonus Content
- WWE 2K20 MyPLAYER Kickstart
- WWE 2K20 Accelerator
2K SHOWCASE: THE WOMENS EVOLUTION
Staňte sa svedkami kariérneho postupu 4 ženských priekopníčok svetového wrestlingu prezývaných "Four Horsewomen" - šampiónka RAW Becky Lynch, šampiónka SmackDown Bayley®, Charlotte Flair® a Sasha Banks® - v príbehovom móde 2K Showcase.
MYCAREER - MUŽI I ŽENY
Úplne prvýkrát v histórii frančízy budú mať hráči možnosť zvoliť si medzi mužskou alebo ženskou postavou v móde MyCareer, rovnako ako v priebehu vytvárania postavy v móde MyPLAYER.
NOVÉ HERNÉ MÓDY A ZDOKONALENÉ OVLÁDANIE
Hra WWE 2K20 prinesie zjednodušené ovládanie a umožní tak novým hráčom ľahší vstup do hry, zatiaľ čo skúsenejší hráči nebudú ochudobnení o zážitok z hrania. Hráči budú mať navyše možnosť prevziať úlohu ako mužských, tak ženských postáv v rámci módu MyCareer a zápasoch Mixed Tag. WWE 2K20 opäť prinesie obľúbený mód WWE Towers, ktorý ponúkne nové výzvy.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GOOD LOOT WWE 2K20 - Deluxe Edition XBOX One (94.99 €) na www.gameexpres.sk