GARMIN fénix 5S Sapphire Goldtone plus Gray band

GARMIN fénix 5S Sapphire Goldtone plus Gray band
GARMIN fénix 5S Sapphire Goldtone plus Gray band
it

Séria fénix® 5S ponúka osvedčenú výbavu a rôzne vylepšenia, ktoré si zamilujete. Puzdro hodiniek s priemerom 42 mm, atletický dizajn s kompaktnejšími rozmermi ako predošlé modely fénix. Všetky modely fénix® 5S sú dostupné s novými bežeckými a fyziologickými metrikami, ktoré sú dostupné po pripojení kompatibilného ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 000624
Séria fénix® 5S ponúka osvedčenú výbavu a rôzne vylepšenia, ktoré si zamilujete. Puzdro hodiniek s priemerom 42 mm, atletický dizajn s kompaktnejšími rozmermi ako predošlé modely fénix. Všetky modely fénix® 5S sú dostupné s novými bežeckými a fyziologickými metrikami, ktoré sú dostupné po pripojení kompatibilného snímača - hrudného pásu (nie je súčasťou balenia) HRM-Run™ alebo HRM-Tri™
Hlavné prednosti a vylepšenia
• Zafírové sklíčko tiež zabezpečuje mimoriadnu odolnosť voči poškriabaniu
• Nový integrovaný optický snímač pulzu Elevate™ - plne integrovaný do zadného krytu hodiniek, tak že nevyčnieva nad úroveň zadnej steny
• Združený Performence widget - Centrálny widget so záznamom vášho zlepšenia a najdôležitejšie ukazovatele výkonu
• Jasný displej s vyšším rozlíšením - Chroma™
• Podpora pripojenia externých snímačov ANT+ a po novom aj Bluetooth
• Nové funkcie Pokročilého Tréningu - Training Effect 2.0.
• Nové a zjednodušené používateľské rozhranie
• Group Track - umožňuje vzájomné sledovanie všetkých členov tréningovej skupiny v reálnom čase
• QuickFit náramky- nové rýchloupínacie náramky umožňujú výmenu bez náradia v priebehu pár sekúnd. Vyhotovenie: silikón, prémiová koža, kov.
• fénix® 5 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného snímača (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie.
• jasný, farebný 1,2" LCD Chroma™ displej s vysokým rozlíšením až 240 x 240 bodov a antireflexným povrchom. Jasne čitateľný za každých svetelných podmienok.
• fénix® 5 je štandardne vybavený ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie voliteľných externých snímačov ako rôzne hrudné snímače , wattmeter integrovaný v pedáloch VECTOR & snímače rýchlosti & kadencie na bicykel. Tiež podporuje pripojenie externého snímača teploty tempe™.
• Bluetooth® integrované rozhranie pre pripojenie voliteľných snímačov, ktoré pracujú iba cez toto bezdrôtové rozhranie
• Pokročilá bežecká metrika behu je novinkou vo funkcionalite športových hodiniek, ktorá je dostupná po pripojení kompatibilného snímača HRM-Run / HRM-Tri (nie je v balení). Nové merania poskytujú komplexný náhľad na techniku behu a výkonnosť vo vzťahu k očakávaným výsledkom. Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase pri behu. Meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov. Rovnováha doby kontaktu so zemou meria symetriu doby kontaktu so zemou (len pri behu) medzi ľavou a pravou nohou. Vertikálny pomer (Vertical Ratio) je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. Inými slovami táto funkcia dokáže zmerať efektívnosť pomeru dĺžky kroku a vertikálnej oscilácie pri behu s cieľom zvýšiť efektivitu vášho behu.
• Stress Score umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny (na základe sledovania variability pulzu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovplyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného snímača pulzu HRM-Premium / HRM-Run alebo HRM-Tri.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARMIN fénix 5S Sapphire Goldtone + Gray band (679.00 €) na www.bicycles.sk
GARMIN fénix 5S Sapphire Goldtone + Gray band (679.00 €) na www.bicycles.sk