GARMIN Forerunner 245 Merlot

GARMIN Forerunner 245 Merlot
16x
GARMIN Forerunner 245 Merlot
 • GARMIN Forerunner 245 Merlot
 • GARMIN Forerunner 245 Merlot
 • GARMIN Forerunner 245 Merlot
 • GARMIN Forerunner 245 Merlot
 • GARMIN Forerunner 245 Merlot
it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Ak to s behom myslíte vážne, tak Forerunner 245 ponúka všetko čo potrebujete pre základný až pokročilý tréning s podporou vlastných tréningov a adaptívnych tréningových plánov Garmin Coach. . Forerunner 245 je vylepšený o pokročilé bežecké metriky a funkcie, ktoré ste predtým našli len v modeloch vyšších rád. ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty GARMIN Forerunner 245
1, GARMIN Forerunner 245 Grey zobraziť
2, GARMIN Forerunner 245 Merlot zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Display

 • Uhlopriečka 1.2 "

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kľúč pre skupinu eo5n4b9wsc3z
 • Kódy predajcov 010-02120-11
  753759225889
  8588007703121

Ak to s behom myslíte vážne, tak Forerunner 245 ponúka všetko čo potrebujete pre základný až pokročilý tréning s podporou vlastných tréningov a adaptívnych tréningových plánov Garmin Coach. . Forerunner 245 je vylepšený o pokročilé bežecké metriky a funkcie, ktoré ste predtým našli len v modeloch vyšších rád. Štandardne vybavený plne-integrovaným optickým snímačom na zadnej strane hodiniek s možnosťou rozšírenia o voliteľný externý pulzomer (hrudný pás) a ďalšie ANT+ snímače pre beh a cyklistiku.


Používateľské rozhranie

Intuitívne tlačidlá umiestnené okolo veľkého, jasného farebného displeja poskytujú ideálny prehľad o nameraných dátach bez jeho zbytočného zakrývania pri ovládaní hodiniek. Samozrejmosťou je voliteľné ovládacie menu v slovenčine. Používateľské rozhranie okrem iného počíta s možným rozšíreniami funkcií, zobrazením hodiniek a rôznych widgetov, ktoré umožnia vytvoriť originálne hodinky. Všetko bude dostupné vďaka novej službe Connect IQ™ store.


Forerunner® 245 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém. Odporúčania a tipy pre správnu funkčnosť a používanie hodiniek a optického snímača nájdete v znalostnej databáze na odkaze
Integrovaný optický snímač PULSE OX zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície.
ANT+ bezdrôtové rozhranie umožňuje pripojenie voliteľných externých snímačov, ktoré doplňajú a rozširujú funkcionalitu hodiniek (nie sú v balení). Pre meranie pulzu môžete použiť Váš starší pulzomer Garmin alebo si zakúpiť z ponuky na odkaze HRM-Dual resp. HRM-Run.. Váš indoor tréning (napr. na bežeckom páse) získa nový rozmer po pripojení bezdrôtového snímača FootPod, ktorý meria aktuálnu rýchlosť, vzdialenosť, tempo behu, frekvenciu a počet krokov. Pre pokročilé bežecké metriky stačí pripojiť voliteľný snímač Running Dynamics Pod. Hodinky využijete aj pre cyklistiku po pripojení ANT+ snímača rýchlosti & kadencie. Tiež podporuje pripojenie externého snímača teploty tempe™.
Pokročilá bežecká metrika behu je novinkou vo funkcionalite športových hodiniek, ktorá je dostupná po pripojení kompatibilného (voliteľného) pulzomeru HRM-Run alebo Running Dynamics Pod-u. Nové merania poskytujú komplexný náhľad na techniku behu a výkonnosť vo vzťahu k očakaváným výsledkom. Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase pri behu. Meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov. Rovnováha doby kontaktu so zemou meria symetriu doby kontaktu so zemou (len pri behu) medzi ľavou a pravou nohou. Vertikálny pomer (Vertical Ratio) je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. Inými slovami táto funkcia dokáže zmerať efektívnosť pomeru dĺžky kroku a vertikálnej oscilácie pri behu s cieľom zvýšiť efektivitu vášho behu.
Dostupné základné bežecké metriky behu pri použití s kompatibilným pulzomerom HRM-Run (nie je v balení) alebo snímačom Running Dynamics Pod - Kadencia behu, Vertikálna oscilácia, Čas kontaktu so zemou.
Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou približne 7 dní v režime hodiniek so smartnotifikáciami a monitorovaním pulzu 24/7. Až 24 hodín pri použití počas aktivity v režime s GPS.
Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, používateľská príručka v slovenskom jazyku.
Komplexnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov umožňuje jednoduché a funkčné prepojenie hodiniek s počítačom prostredníctvom USB. Pre vyhodnocovanie aktivít, rozšírenú analýzu a plánovanie aktivít ponúka výrobca on-line aplikáciu Garmin Connect.Dátový výstup je možné použiť aj v rôznych iných špecializovaných aplikáciach pre vyhodnocovanie tréningových dát.
Športové hodinky s GPS môžete používať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík, stopky). Pri behu vám stlačením jedného tlačidla zobrazia informácie o pulze, tempe behu, rýchlosti, vzdialenosti a spálených kalóriách a nepotrebujete žiadne externé snímače a doplnky.
Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou. Hodinky sú vodotesné do 5ATM* - odoláva tlaku, ktorý zodpovedá hĺbke 50 m. Viac informácií nájdete na stránke www.garmin.com/waterrating.
Každý má pri tréningu iný cieľ, či už je to chudnutie, zlepšenie kondície, prevencia srdcovocievnych ochorení... Pre každý cieľ je nevyhnutné sledovať pulz, aby bol tréning čo najefektívnejší. Hodinky vás upozornia vibrovaním alebo zvukovým signálom (podľa nastavenia) na vysoký alebo naopak nízky pulz.
Vytvorte si alebo stiahnite preddefinovaný tréningový plán pre jednoduchý, intervalový alebo rozšírený tréning prostredníctvom Garmin Connect aplikácie. Hodinky Vás budú sprevádzať okruh za okruhom...
Štandardom vo funkcionalite športových hodiniek je možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Následne môžete využiť funkciu Live tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie .
Integrovaný (gyroskopický) akcelerometer v hodinkách zabepečí analýzu a záznam behu aj pri vypnutom GPS v krytých priestoroch (napr. na bežiacom páse)
Na základe aktívneho používania dokáže Forerunner 245 odhadnúť vaše výsledky behu na určité vzdialenosti 5K/10K/25K a pod. (čas, tempo, rýchlosť) - Race Predictor.
Váš Forerunner 245 môžete tiež použiť na výpočet a zobrazenie odhadovaného času celkového zotavenia (regenerácie), pred ďalším tréningom. Funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebné pre zotavanie ihneď po ukončení aktivity. Technológia Recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spoločnosťou Firstbeat Technologies Ltd.
Hodinky podporujú komplexné nastavenie upozornení (alarmov) pri tréningu alebo na čas (budík). Môžete zvoliť zvukové alebo vibračné upozornenia.
Forerunner 245 môžete o.i. použiť aj na výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd.
Funkcia DETEKCIA NEHODY (incident detection) sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožňuje Forerunner 245 nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Keď integrovaný akcelerometer detekuje pád z bicykla, tak aplikácia automaticky odošle SMS so súradnicou na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo. Dostupné služby "asistenta" po pripojení kompatibilného smartfónu je možné nastaviť a aktivovať prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Následné budete schopný jednoducho a okamžite zdielať informácie o vašej aktuálej polohe v prípade potreby na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo.
Funkcia Body Battery™ monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcevej frekvecie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek. Môžete si tak naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok. Vyššie číslo znamená, že ste pripravení byť aktívni, zatiaľ čo nižšie číslo naznačuje, že by ste potrebovali relaxovať a trochu si odpočinúť pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvňujú to, ako sa cítite dnes.
Buďte aktívni! Ak práve netrénujete, Forerunner 245 sleduje vašu dennú aktivitu a po hodine sedenia vám rozkáže, aby ste sa začali hýbať! Stačí pár minút chôdze a upozornenie sa stratí.
Forerunner 245 tiež zaznemanáva každý váš krok počas bežného dňa. Na displeji sa zobrajue aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva na splnenie vášho denného cieľa. Spálené kalórie.
Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu Forerunner 245 diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, zobrazí chatové hlavičky, výstup z kalendára a ďalšie dáta v závislosti od naištalovanej aplikácie.
Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez Forerunner 245.
Existuje veľa doplnkov, ktoré využívate pri športe, ale telefón k nim už nepatrí. Stačí len zapnúť hodinky (+GPS) a spustiť jednu z predinštalovaných športových aplikácií: beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse), cyklistika (indoor, outdoor), chôdza (indoor, outdoor), veslovanie (indoor), plávanie v bazéne, jóga, silový a kardio-tréning, eliptický tréning a beh do schodov. Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva. Telefón už nebudete potrebovať.
Prispôsobujte a meňte si svoje hodinky podľa nálady a potrieb, vďaka aplikáciám a widgetom cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™ . Pridávajte si dátové polia, aplikácie tretích strán a meňte vzhľad hodiniek podľa vlastných predstáv.
Presnosť merania optického pulzomera na zápästí (Elevate)
Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.
Garmin Pay™: 
Nie
Akumulátor - výdrž: 
až do 24 hodín (GPS zapnuté)
Rozmery a vlastnosti: 
Rozmery balenia, ŠxVxH: 
6,9 x 14,1 x 6,2 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 
42,3 x 42,3 x 12,2 mm
Displej - veľkosť, ŠxV: 
30.4 mm uhlopriečka
Displej - rozlíšenie, ŠxV: 
240 x 240 bodov
Displej - typ: 
Farebný
Hmotnosť zariadenia: 
38.5 g
Akumulátor - typ: 
nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): 
do 7 dní v režime smart hodiniek (24/7 monitorovanie pulzu, bez GPS), - - -, až do 24 hodín (GPS zapnuté)
Odolnosť voči vode: 
5 ATM* (plávanie)
Teplotný rozsah (- + °C): 
od -20°C do + 60°C
GPS prijímač: 
GPS + GLONASS + Galileo
Vysoko-citlivý prijímač: 
Áno
História okruhov: 
200 hodín záznamu
product_web: 
0
Funkcie a výbava: 
Track log
Track log / záznam a správa trás: 
Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): 
Áno
Snímač srdcovej frekvencie: 
Áno, voliteľný
Snímač rýchlosti/kadencie: 
Áno, voliteľný
Krokomer - Foot Pod:: 
Áno (voliteľný)
Automatická synchronizácia s PC: 
Áno
HRM-Run™ pulzomer s akcelerometrom: 
Áno (voliteľný)
Garmin Connect™ kompatibilita: 
Áno
Virtual Partner® (fiktívny súper):: 
Áno
Okruhy (auto/manual záznam okruhov): 
Áno
Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.): 
Áno
Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.): 
Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok): 
Áno
Multi-sport (zmena šport. módu): 
Nie
Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov: 
Áno
Jednoduché tréningy (čas,vzdial., kalóri: 
Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity: 
Áno
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa: 
Áno
Intervalový tréning: 
Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek: 
Áno
Bluetooth®: 
Áno
MP3 prehrávač: 
Nie
Barometrický výškomer: 
Nie
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík): 
Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT): 
Áno
Sledovanie počtu krokov: 
Áno
Zvukové alarmy/vibrácia: 
Áno/Áno
Iné (parametre, príslušenstvo, doplnky): 
Krycie sklíčko - Corning® Gorilla® Glass 3


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARMIN Forerunner 245 Optic červená 010-02120-11 (322.02 €) na www.pohodlne-nakupy.sk
GARMIN Forerunner 245 cierna/merlot (259.84 €) na www.mader.sk
GARMIN Forerunner 245 Optic Red 010-02120-11 (286.86 €) na www.helveti.cz
GARMIN Forerunner 245 Berry (250.00 €) na www.k24.sk
GARMIN Forerunner 245 Merlot (010-02120-11) (271.90 €) na www.alza.sk
96%

4 recenzie produktu

95% pomer ceny a kvality
recenzia
Slaf 26.09.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Vyzera velmi fajn aj na bezne nosenie. Kupoval som hlavne kvoli sportovym funkciam. Garmin je spolahliva znacka. Prepojenie s aplikaciou Garmin Connect bezproblemov, aplikacia poskytuje dobry prehlad. pomer ceny a kvality
negativa
Trochu slabsie rozlisenie, ale nie je to velky problem.

Zatial fajn, spolahlivost sa da urcit az po dlhsom case pouzivania. A to bol hlavny dovod na kupu.

recenzia
Tomas Vano 06.10.2020

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Jednoduche male a kompaktne hodinky. Jedno zariadenie Garmin uz vlastnim a som s nim natolko spokojny ze som si zakupil aj hodinky na beh alebo turistiku. Naozaj vydrzia 7 dni nabite a to som ich nesetril. pomer ceny a kvality
negativa
namiesto bridlicovych dosli sede ale mne to nevadi :D

naozaj som s nimi spokojny, skoda ze nemaju Garmin pay

recenzia
ján pollák 05.12.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Na produkte sa mi páči jeho nízka hmotnosť a ľahké ovládanie menu. Rozhodol som sa ho kúpiť pre monitorovanie mojej športovej činnosti.
negativa
Zatiaľ som nič také nepostrehol.

Veľa kvality za rozumnú cenu.

recenzia
Michaela 06.12.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Hodinky boli určené pre manžela ako darček. Je z nich unesený. Maju kopec super funkcií, ktoré využíva. Dizajn je super, batéria drží tak hádam budú dlho slúžiť

recenzia
Vetrakova 12.12.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Produkt odporúčam, hodinky sú naozaj spoľahlivé a s garmin mám len pozitívne skusenosti pomer ceny a kvality
negativa
Nič

Odporúčam

recenzia
Pavol 25.06.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Výborné športové hodinky za prijateľnú cenu, skvelá výdrž batérie. pomer ceny a kvality
negativa
Nenašiel som negatívum.

Skvelý.

recenzia
René 08.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
chcel som si kúpiť bežecké hodinky a u Vás vyšli za najlepšiu cenu pomer ceny a kvality

veľmi spokojný

recenzia
Samuel 16.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Kvalita, výkon dizajn pomer ceny a kvality
negativa
Zatiaľ nic

Veľká spokojnosť

recenzia
zuzka 30.09.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
chcela som konkrétne tento produkt. pomer ceny a kvality

recenzia
Jura 01.06.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Vsetko v poriadku podľa očakavania pomer ceny a kvality

recenzia
Majoran 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dobrá cena, veľa funkcií, malé. pomer ceny a kvality

recenzia
Bea 18.12.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
super produkt za super cenu pomer ceny a kvality

recenzia
rob 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
spoľahlivosť pomer ceny a kvality

recenzia
Kkkk 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

Super

recenzia
Lucia 15.12.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Jozef 24.11.2020

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Tomas 01.09.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Peter 02.07.2020

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Tom 20.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
cvx 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Senor 03.08.2019

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
rado h 27.07.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality