GARMIN Forerunner 405 HR

GARMIN Forerunner 405 HR
GARMIN Forerunner 405 HR
it

Popis produktu: Výpredaj posledných kusov! Pôvodná cena: 359,99€ s dph. Obľúbená a úspešná séria tréningových prístrojov Forerunner sa dočkala inovácie v podobe športových hodiniek, ktoré dokonale dopĺňajú športové aktivity. Vzhľad prístroja Forerunner 405 bol viditeľne zoštíhlený a navyše pôsobí veľmi elegantne, aj ... čítať viac

cena od 243.83

Popis produktu:
Výpredaj posledných kusov! Pôvodná cena: 359,99€ s dph.
Obľúbená a úspešná séria tréningových prístrojov Forerunner sa dočkala inovácie v podobe športových hodiniek, ktoré dokonale dopĺňajú športové aktivity. Vzhľad prístroja Forerunner 405 bol viditeľne zoštíhlený a navyše pôsobí veľmi elegantne, aj ako vhodný doplnok počas bežného dňa.
Hlavné prednosti
Zostávajú pripravené pre použitie počas športových aktivít jednoduchou aktiváciou. Forerunner 405 presne monitoruje rýchlosť/vzdialenosť/polohu/nadmorskú výšku a vyplývajúce hodnoty na základe príjmu GPS signálu a srdcovú frekvenciu prostredníctvom hrudného pásu ktorý komunikuje s prístrojom bezdrôtovo. Voliteľné snímače pre rýchlosť/kadenciu GSC 10 a snímač pohybu FOOTPOD zabezpečia monitorovanie rýchlosti a vzdialenosti aj bez príjmu GPS signálu (napríklad pri halovom tréningu). Po rozšírení o dostupné snímače pre pohyb (FOOTPOD) alebo snímač rýchlosti / kadencie (GSC 10) poskytuje prístroj maximum pre svojho užívateľa aj pri vypnutom GPS prijímači.
Dotykový prstenec
Revolučný ovládací prvok - patentovaný dotykový prstenec umiestnený na obvode displeja, ktorý plní funkciu užívateľského rozhrania. Ovládanie a navigácia v menu prístroja je oveľa jednoduchšie a s kombináciou dvoch funkčných tlačidiel na pravej strane hodiniek poskytuje dokonalý komfort pri tréningu. Jednoduchým dotykom, pridržaním alebo pohybom po obvode objímky má užívateľ prístup ku všetkým funkciám prístroja - štart nového tréningu, prístup k histórií tréningov alebo spustenie tréningu s funkciou virtuálny partner a pod. SAMOZREJMOSŤOU JE OVLÁDACIE MENU V SLOVENČINE!
Virtuálny partner
Funkcia Virtual Partner® pre porovnanie vlastných alebo zdieľaných výkonov od iných užívateľov na ľubovoľných úsekoch pre dokonalý tréning. Virtual Partner je jedinečný nástroj navrhnutý tak aby pomáhal dosiahnuť vytýčené ciele. Samozrejmosťou je zablokovanie ovládania počas tréningu / použitia jednoduchou kombináciou funkčných kláves. Dodatočnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov v prostredí PC umožňuje jednoduché a funkčné prepojenie prístroja s počítačom prostredníctvom bezdrôtového prepojenia a použitej technológie ANT™
Bezdrôtová komunikácia s PC
Transfer získaných dát sa uskutočňuje automaticky po priblížení prístroja do dosahu snímača - (USB stick) pripojeného k PC. Bez zbytočného prepájania pomocou káblov alebo iných typov prepojení. Analýzy sú dostupné cez web rozhranie aplikácie Garmin Connect s možnosťami zdieľat údaje aj v sociálnych sieťach.
Tréningové dáta sú okamžite pripravené pre vyhodnotenie, hĺbkovú analýzu a následnú editáciu pre komplexnú prípravu tréningových plánov. Dátový prenos je zabezpečený obojsmerne, teda aj z počítača do prístroja pre odosielanie pripravených tréningových plánov pre dosiahnutie vytýčených cieľov.
Bezdrôtová komunikácia so snímačmi
Bezdrôtová technológia ANT+Sport poskytuje užívateľom spoľahlivé komunikačné rozhranie na rádiovej frekvencií, ktorá zabezpečuje komunikáciu len so spárovaným príslušenstvom. Komunikačné rozhranie ďalej slúži na zdieľanie a prenos získaných dát medzi užívateľmi Forerunner 405, jednoduchým odoslaním z prístroja do prístroja.
Použitie Forerunner 405
Prístroje zo série Forerunner 405 sú univerzálne hodinky pre použitie pri behu, cyklistike, lyžovaní, duatlone, triatlone, veslovaní či iných aktivitách ako napríklad pri hraní golfu. Svoje uplatnenie si nájdu u profesionálnych ako aj rekreačných športovcov a vďaka výbave a vlastnostiam sú vhodné pre denné nosenie. 
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARMIN FORERUNNER 405 HR (243.83 €) na www.superfitshop.sk

Všeobecné parametre

Dizajn