GARMIN Forerunner 45S Iris

GARMIN Forerunner 45S Iris
11x
GARMIN Forerunner 45S Iris
 • GARMIN Forerunner 45S Iris
 • GARMIN Forerunner 45S Iris
 • GARMIN Forerunner 45S Iris
 • GARMIN Forerunner 45S Iris
 • GARMIN Forerunner 45S Iris
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Si bežec, tak trénuj ako bežec. Jednoduché bežecké hodiny s podporou tréningových plánov z Garmin Coach s GPS sledujú vaše tempo, vzdialenosť a iné, a pulzomer na zápästí monitoruje váš tep. Bežecký alebo cyklistický tréning máte priamo na zápästí, a okrem toho, že vás hodiny prevedú jednotlivými časťami tréningu, ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty GARMIN Forerunner 45S
1, GARMIN Forerunner 45S black zobraziť
2, GARMIN Forerunner 45S White zobraziť
3, GARMIN Forerunner 45S Iris zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kľúč pre skupinu cx3i7j8ypr5q
 • Kódy predajcov 010-02156-11
  753759218577
  SIAGARZEG0166
  8588007703084
  7537592185776

Si bežec, tak trénuj ako bežec.

Jednoduché bežecké hodiny s podporou tréningových plánov z Garmin Coach s GPS sledujú vaše tempo, vzdialenosť a iné, a pulzomer na zápästí monitoruje váš tep. Bežecký alebo cyklistický tréning máte priamo na zápästí, a okrem toho, že vás hodiny prevedú jednotlivými časťami tréningu, upozornia vás na tempo, rýchlosť, vzdialenosť či tep. Máte svojho trénera stále pri sebe. Monitor aktivity počíta vaše kroky a spálené kalórie počas celého dňa.

Po spárovaní so smartfónom sa na displeji zobrazia smart notifikácie textových správ a hovorov, a vďaka bezpečnostným a sledovacím funkciám ste v bezpečí, hodiny odošlú vašu aktuálnu polohu zvoleným kontaktom v prípade nehody. Vzhľad hodín si kedykoľvek zmeníte cez Connect IQ Store v aplikácii Garmin Connect Mobile.

Nielen pri behu, ale aj na bicykli. Nielen vonku, ale aj počas indoor tréningu. Forerunner 45 monitoruje váš bežecký tréning (beh, beh na bežiacom páse) - vzdialenosť, tempo a čas na základe GPS, ako aj cyklistický tréning - upozornenia na čas/vzdialenosť. Vďaka možnosti pripojiť HRM-Dual pulzomer a snímače ANT+ snímač rýchlosti 2 (bicykel) , ANT+ snímač rýchlosti + snímač kadencie 2 (bicykel) , ANT+ snímač kadencie 2 (bicykel) , FOOTPOD - bezdrôtový snímač pre pohyb (SDM4) získate o svojom tréningu podrobnejšie a presnejšie informácie.


Forerunner® 45 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém. Odporúčania a tipy pre správnu funkčnosť a používanie hodiniek a optického snímača nájdete v znalostnej databáze na odkaze
Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 13 hodín v tréningovom režime a až do 7 dní v režime smart hodín.
Vďaka vysokocitlivému GPS signálu, možnosti pripojenia ku GLONASS a/alebo Galileo satelitom máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe/rýchlosti aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).
Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, používateľská príručka v slovenskom jazyku.
Po ukončení tréningu si svoje zaznamenané údaje môžete nahrať cez USB do PC/MAC a jednoducho analyzovať v bezplatnej aplikácii Garmin Connect.
Športové hodinky s GPS môžete používať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík). Obvod zápästia 124-185 mm.
Nemusíte sa báť behať v daždi. S hodinkami sa môžete sprchovať, môžete ich namočiť, dokonca s nimi môžete aj plávať. Nesmiete ich však ponoriť do hlbšej vody ani sa s nimi potápať.
Vďaka integrovanému Bluetooth jednoducho prepojíte Forerunner 45 so smartfónom. Následne môžete využiť funkciu LiveTrack, a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie .
Forerunner 45 môžete o.i. použiť aj na výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd.
Funkcia DETEKCIA NEHODY (incident detection) sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožňuje Forerunner 45 nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Keď integrovaný akcelerometer detekuje pád z bicykla, tak aplikácia automaticky odošle SMS so súradnicou na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo. Dostupné služby "asistenta" po pripojení kompatibilného smartfónu je možné nastaviť a aktivovať prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Následné budete schopný jednoducho a okamžite zdielať informácie o vašej aktuálej polohe v prípade potreby na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo.
Funkcia Body Battery™ monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcevej frekvecie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek. Môžete si tak naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok. Vyššie číslo znamená, že ste pripravení byť aktívni, zatiaľ čo nižšie číslo naznačuje, že by ste potrebovali relaxovať a trochu si odpočinúť pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvňujú to, ako sa cítite dnes.
Podľa úrovne aktivity Forerunner 45 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky Vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.
Buďte aktívni! Ak práve netrénujete, Forerunner 45 sleduje vašu dennú aktivitu a po hodine sedenia vám rozkáže, aby ste sa začali hýbať! Stačí pár minút chôdze a upozornenie sa stratí.
Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť.
Nezmeškajte žiadne upozornenie! Forerunner 45 vám diskrétne zavibrovaním upozornení počas tréningu na pulz, intervaly, smartnotifikácie.
Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.
Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez Forerunner 45.
Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.
Garmin Pay™: 
Nie
Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 
39,5 x 39,5 x 11,4 mm, obvod zápästia: 124-185 mm
Displej - veľkosť, ŠxV: 
priemer 26,3 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV: 
208 x 208 pixelov
Displej - typ: 
Farebný - transflective memory-in-pixel (MIP)
Hmotnosť zariadenia: 
32 g
Akumulátor - typ: 
nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): 
až do 13 hodín so zapnutým GPS, do 7 dní v režime smart hodín
Odolnosť voči vode: 
Áno (5 ATM)
GPS prijímač: 
Áno
Vysoko-citlivý prijímač: 
Áno
História okruhov: 
až do 200 hodín údajov o aktivite
product_web: 
6788, 0, 31008, 4923
LiveTrack (zdielanie jazdy): 
Áno
Snímač srdcovej frekvencie: 
Áno, na zápästí
Snímač rýchlosti/kadencie: 
Áno, voliteľný
Krokomer - Foot Pod:: 
Áno, voliteľný
Automatická synchronizácia s PC: 
Áno
Garmin Connect™ kompatibilita: 
Áno
Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.): 
Áno
Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.): 
Áno
Multi-sport (zmena šport. módu): 
Nie
Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov: 
Áno
Jednoduché tréningy (čas,vzdial., kalóri: 
Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity: 
Áno
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa: 
Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek: 
Áno
Dotyková obrazovka: 
Nie
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík): 
Áno
Sledovanie počtu krokov: 
Áno
Zvukové alarmy/vibrácia: 
Áno / Nie


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARMIN Forerunner 45S Optic Berry 010-02156-11 (153.54 €) na www.pohodlne-nakupy.sk
GARMIN Forerunner 45S fialova (158.08 €) na www.mader.sk
GARMIN Forerunner 45S Optic Berry 010-02156-11 (155.37 €) na www.helveti.cz
GARMIN Forerunner 45S GPS inteligentné hodinky, fialové 010-02156-11 (163.10 €) na datacomp.sk
GARMIN Forerunner 45S, Iris 010-02156-11 (169.00 €) na www.tpd.sk
98%

6 recenzií produktu

93% pomer ceny a kvality
recenzia
lukash 09.10.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vramci Garmin produktov najlepsi pomer cena/"vykon", pekny dizajn pomer ceny a kvality
negativa
nie su celkom autonome, na pokrocilejsie nastavenia treba smartfon, ale nie je to nic, kvoli comu by som si ich nekupil druhykrat

ocakavania boli naplnene, som spokojny

recenzia
Durikam 24.07.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Produkt som mal davnejsie vyhliadnuty, Uz raz som podobny produkt od Vas nakupoval a bol som spokojny s cenou v porovnani s inymi predajcami pomer ceny a kvality
negativa
-

Odporucam vsetkym, ktori chcu usetrit

recenzia
Pavol 01.01.2020

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Spoľahlivé GPS, podpora 3rd party aplikácií.
negativa
Horšie rozlíšenie, väčšie okraje na číselníku.

Dobrá voľba smart hodiniek predovšetkým pre bežcov, pokiaľ sa ich podarí kúpiť v zľave.

recenzia
Marek 07.07.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Pre manzelku idealne hodinky, velkost jednoduchost a design pomer ceny a kvality
negativa
Nemam zatial ziadne negativum

Urcite odporucam ludom s malou rukou kt. radi sportuju

recenzia
Nika 17.04.2021

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Bezdotyková obrazovka, dostatočne presné sledovanie polohy, elegantný dizajn pomer ceny a kvality
negativa
Farba nie je fialová, ale modrá

recenzia
Tibor 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Kvalita, design, pomer ceny a vyuźiteľnosti tech. sportovych doplnkov. pomer ceny a kvality

Praktický

recenzia
JUST a 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dizajn a funkcie pomer ceny a kvality

Spoľahlivý vstupný športtester pre bežeckých nadšencov

recenzia
sammy 16.07.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pekný dizajn, dostatok funkcií pomer ceny a kvality

dobré hodinky na beh či bicykel

recenzia
Štefan 09.10.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Jemné, ženské, športové hodinky od kvalitnej značky Garmin pomer ceny a kvality

recenzia
Juraj 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Super pomer ceny a kvality. pomer ceny a kvality

Spĺňa úplne moje požiadavky.

recenzia
Majo 05.02.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Kvalita produktu pomer ceny a kvality
negativa
Na ovládanie si treba zvyknut

Odpprucam

recenzia
Rado 22.08.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Cena, rychlost dodania pomer ceny a kvality
negativa
Nemam komentar

Paci sa

recenzia
Niki 26.06.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Kvalita za rozumnu cenu pomer ceny a kvality

Velka spokojnost

recenzia
Milan 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Splna co som ocakaval pomer ceny a kvality
negativa
Zatial nic

recenzia
Zuzka 25.08.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Velmi sa my pacili pomer ceny a kvality

Spokojnosť

recenzia
Juraj Homola 06.03.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dobry pomer cena a kvalita pomer ceny a kvality

recenzia
Vlado 22.12.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Uvidíme až po vianociach pomer ceny a kvality

👍

recenzia
Anna 26.01.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality