GARMIN Instinct Black 010-02064-00

GARMIN Instinct Black 010-02064-00
14x
GARMIN Instinct Black 010-02064-00
 • GARMIN Instinct Black 010-02064-00
 • GARMIN Instinct Black 010-02064-00
 • GARMIN Instinct Black 010-02064-00
 • GARMIN Instinct Black 010-02064-00
 • GARMIN Instinct Black 010-02064-00
it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Dôverujte svojim inštinktom a prekonajte svoje limity! Keď sa spoľahnete sa nový Instinct™, budete mať istotu že sa svet môže spoľahnúť na Vás. Instinct™ sú univerzálne outdoorové smart-hodinky s GPS pre široké spektrum aktivít a praktické doplnkové použitie s ďalšími zariadeniami Garmin. Robustné púzdro hodiniek je ... čítať viac

6 variant

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty GARMIN Instinct
1, GARMIN Instinct Red 010-02064-02 zobraziť
2, GARMIN Instinct Tundra 010-02064-01 zobraziť
3, GARMIN Instinct Black 010-02064-00 zobraziť
4, GARMIN Instinct Lakeside Blue zobraziť
5, GARMIN Instinct Sea Foam zobraziť
6, GARMIN Instinct Sunburst zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Display

 • Uhlopriečka 0.9 "

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kľúč pre skupinu c5htp4j7s9rg
 • Kódy predajcov 753759209605
  INSTINCTBK
  010-02064-00
  SIAGARZEG0170
  8588007137483

Dôverujte svojim inštinktom a prekonajte svoje limity! Keď sa spoľahnete sa nový Instinct™, budete mať istotu že sa svet môže spoľahnúť na Vás. Instinct™ sú univerzálne outdoorové smart-hodinky s GPS pre široké spektrum aktivít a praktické doplnkové použitie s ďalšími zariadeniami Garmin. Robustné púzdro hodiniek je vyrobené z kompozitných materiálov fibre-reinforced polymer s chemicky-tvrdeným sklíčkom odolným voči poškriabaniu. Mimoriadne odolná konštrukcia a ďalšie parametre spĺňajú armádne štandardy MIL-STD-810G pre vysokú odolnosť voči nárazom, plameňom a ponoreniu. Instinct™ zaznamená všetky údaje počas celého dňa podľa predvoleného profilu aktivity - od behu, turistiky cez bicykel, lyžovanie, pádlovanie, indoor tréningové aktivity až po plávanie v bazéne.

- Instinct™ je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém. Odporúčania a tipy pre správnu funkčnosť a používanie hodiniek a optického snímača nájdete v znalostnej databáze na odkaze
- Jasný, monochromatický TFT MIP duálny displej s rozmermi 23 x 23 mm a vysokým rozlíšením až 128 x 128 bodov a antireflexným povrchom. Jasne čitateľný za každých svetelných podmienok. Krycie sklíčko je chemicky tvrdené s vysokou odolnosťou voči poškriabaniu.
- Pohodlné a funkčné ovládanie hodiniek aj v rukaviciach. Tlačidlá sú dostatočne veľké, ľahko ovládatelné s presnou odozvou po stlačení.
- Instinct™ je štandardne vybavený ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie voliteľných externých snímačov ako pulzomer PREMIUM, snímač rýchlosti & kadencie alebo footPOD. Tiež podporuje pripojenie externého snímača teploty tempe™.
- ANT+ bezdrôtové rozhranie umožňuje Instinct™ využiť po pripojení k zariadeniam inReach Mini, využívať ako vzdialený displej pre zobrazenie notifikácií a ovládania s možnosťou spustenia SOS. Funkcie dostupné len po pripojení voliteľného zariadenia inReach Mini. Alternatívne po pripojení k zariadeniam zo série Alpha 50 / 100 môžete využiť Instinct pre zobrazenie informácií o stave a pohybe pripojených obojkov. Používatelia laserového zamierača pre lukostrelbu XERO A1i môžu benefitovať s pripojenia hodiniek Instinct a využiť doplnkovú funkciu XERO Locations.
- Štandardom vo výbave je možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Okrem smart-notifikácií môžete využiť funkciu Live/Group tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie .
- Pre základnú navigáciu / orientáciu v teréne je dostupná kompasová stránka so zobrazením smeru a vzdialenosti k najbližšiemu bodu na dráhe. Vďaka jednoducho prístupnej miniaplikácia ABC snímače (Altimeter, Barometer, Compass) máte na združenom displeji okamžitý prístup ku všetkým dostupným dátam z barometra, výškomeru a kompasu. Všetky dáta sú prehľadne zobrazované aj vo forme grafov.
- Stress Score umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny (na základe sledovania variabilitu pulzu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovplyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Premium.
- Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium-iónovou batériou s výdržou až do 14-tich dní v režime smart hodinky so zapnutým optickým pulzomerom Elavate 24/7. Pri zapnutej aktivite s príjmom GPS signálu zaručí integrovaná batéria predĺženú dobu používania až do 16 hodín (so zapnutým optickým snímačom pulzu 24/7). V extrémne úspornom režime UltraTrac vydržia hodinky so zapnutým záznamom GPS až do 40-tich hodín.
- Vďaka vysokocitlivému GPS/GLONASS prijímaču, teraz s podporou systému GALILEO budete mať vždy spoľahlivé informácie o vzdialenosti, tempe/rýchlosti, čase, výške a ďalších hodnotách aj v náročnejších podmienkach (v horách, pri stromoch, budovách ...).
- Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine + používateľská príručka v slovenskom jazyku.
- Po ukončení dobrodružstva alebo tréningu si svoje zaznamenané údaje môžete nahrať cez USB do PC/MAC a jednoducho analyzovať v bezplatnej aplikácii Garmin Connect. Prepojenie s počítačom USB dáva možnosť zálohovania zaznamenaných údajov alebo plánovanie navigačných trás na počítači nad mapovými podkladmi. BaseCamp je bezplatná aplikácia určená predovšetkým pre používateľov turistických GPS Garmin. Umožňuje jednoducho plánovať cesty (výlety), analyzovať a spravovať zaznamenané trasy a body, prípadne spravovať body záujmu POI a mnoho iného. Viac informácií o tejto bezplatnej aplikácii získate na uvedenom odkaze BASECAMP
- Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám umožní pretekať proti sebe alebo výkonom zdieľaných inými používateľmi, čo vás motivuje k lepším výkonom a dosahovaniu vyšších cieľov.
- Nechajte hodinky zaznamenávať a analyzovať váš plavecký výkon. Vďaka zabudovanému akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní len v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. V reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať 5 plaveckých štýlov.
- Predinštalované profily športových aktivít: beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse, stepper, eliptický trenažér), cyklistika (MTB, cestná, indoor), chôdza (indoor, outdoor), veslovanie (indoor, outdoor), plávanie v bazéne, silový tréning, kardio tréning, yoga, eleptický trenážér, lyžovanie & snowboarding Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva. Dostupné sú tiež funkcie pre základnú navigáciu a vytváranie orientačných bodov v teréne. Pri bežnom nosení počíta vaše kroky, spálené kalórie a v priebehu dňa monitoruje váš tep vďaka optickému pulzomeru Garmin Elevate priamo na vašom zápästí. Instinct nepodporuje multišportové profily aktivít, vhodné napríklad pre triahtlon!
- Predinštalované profily športových aktivítí: beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse, stepper, eliptický trenažér), cyklistika (MTB, cestná, indoor), chôdza(indoor, outdoor), veslovanie (indoor, outdoor), plávanie v bazéne, silový tréning, kardio tréning, yoga, eleptický trenážér, lyžovanie & snowboarding Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva. Instinct nepodporuje multišportové profily aktivít, vhodné napríklad pre triahtlon!
- Hodinky podporujú komplexné nastavenie upozornení (alarmov) pri tréningu alebo na čas (budík). Môžete zvoliť zvukové alebo vibračné upozornenia.
- Nastavte si režim spánku a Instinct™ bude monitorovať jeho dlžku, kvalitu a iné. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
- Instinct™ umožňuje označovať trasové body, navigáciu na štart - TracBack™, takže späť sa bezpečne vrátite, alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body. Podporuje uloženie až 1000 Waypoinov a 30 uložených trás. zaznemanáva každý váš krok počas bežného dňa. Na displeji sa zobrajue aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva na splnenie vášho denného cieľa. Spálené kalórie.
- Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu Instinct™ diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, zobrazí chatové hlavičky, výstup z kalendára a ďalšie dáta v závislosti od naištalovanej aplikácie.
- Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez hodinky Instinct™.
- Garmin Explore™ App nová bezplatná (mobilná) aplikácia, ktorá dopĺňa praktické funkcie a využiteľnosť kompatibilných zariadení. Garmin Explore umožňuje plánovať trasy a následne ich odoslať do zariadenia so zobrazením prejdených trás na mapách, ktoré je možné stiahnuť a využívať aj off-line (bez pripojenia k internetu). Vytvorené trasy a body je možné jednoducho zdielať aj ďalšími používateľmi. Ďalšie funkcie dostupné on-line (s pripojením k internetu) poskytujú používateľovi prístup k voliteľným mapám (na stiahnutie) podľa potreby.
- Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.

Garmin Pay™: 
Nie
Akumulátor - výdrž: 
až do 16 hodín v režime s GPS - typické použitie s optickým pulzomerom
Rozmery a vlastnosti: 
Rozmery balenia, ŠxVxH: 
13,7 x 17,6 x 5,3 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 
45 x 45 x 15,3 mm
Displej - veľkosť, ŠxV: 
23 x 23 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV: 
128 x 128 pix.
Displej - typ: 
Monochromatický - transflective memory-in-pixel (MIP)
Hmotnosť balenia: 
162g
Hmotnosť zariadenia: 
52g
Akumulátor - typ: 
nabíjateľná Lithium-ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): 
do 14-tich dní (hodinky + 24/7 pulz + BT smartfunkcie), až do 40 hodín s GPS v režime UltraTrac
Akcelerometer: 
Áno
Odolnosť voči vode: 
10 ATM*
Odolnosť voči pádu: 
Áno (MIL-STD-810)
GPS prijímač: 
GPS + GLONASS + GALILEO
Anténa: 
INT.
Vysoko-citlivý prijímač: 
Áno
Mapy a pamäť: 
Basemapa: 
Nie
Predinštalované mapy: 
N/A
Možnosť dohrávania máp: 
Nie
Vstavaná pamäť: 
16 MB
Používanie pam. kariet: 
Nie
Waypointy/obľúbené/pozície: 
1000
product_web: 
0
Cesty: 
30
Funkcie a výbava: 
Track log
Track log / záznam a správa trás: 
200 hodín záznamu aktivít
Záznam trás/ciest: 
Áno
Správa trás/ciest: 
Nie
TracBack (cesta späť): 
Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): 
Áno
Snímač srdcovej frekvencie: 
Áno, voliteľný
Snímač rýchlosti/kadencie: 
Áno, voliteľný
Krokomer - Foot Pod:: 
Áno, voliteľný
HRM-Run™ pulzomer s akcelerometrom: 
Nepodporuje!
Garmin Connect™ kompatibilita: 
Áno
HRM-Swim™ pulzomer pre plávanie: 
Nepodporuje!
HRM-Tri™ pulzomer pre plávanie s akcelerometrom: 
Nepodporuje!
Virtual Partner® (fiktívny súper):: 
Áno
Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.): 
Áno
Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.): 
Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok): 
Áno
Multi-sport (zmena šport. módu): 
Nie
Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov: 
Áno
Jednoduché tréningy (čas,vzdial., kalóri: 
Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity: 
Áno
Intervalový tréning: 
Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek: 
Áno
Možnosť doplniť body záujmu POI: 
Nie
Bluetooth®: 
Áno
Wi-Fi®: 
Nie
Prehliadač obrázkov: 
Nie
Dotyková obrazovka: 
Nie
Qwerty alebo ABC klávesnica: 
Nie
Electronický kompas: 
Áno
Electronický kompas 3D: 
Áno
Barometrický výškomer: 
Áno
Fitness (užívateľský profil): 
Áno
Geocaching (užívateľský profil): 
Áno
Recreational (turistický užívateľský pro: 
Áno
Marine (námorný užívateľský profil): 
Áno
Outdoor GPS hry: 
Nie
Hry a zábava: 
Nie
Lov/ryby kalendár: 
Áno
Slnko a Mesiac informácie: 
Áno
Tabuľky príliv/odliv: 
Nie
Výpočet plochy: 
Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT): 
Áno
Sledovanie počtu krokov: 
Áno
Aplikácie: 
Garmin Connect Mobile, Connect IQ store


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARMIN Instinct Black Optic 010-02064-00 (247.33 €) na www.pohodlne-nakupy.sk
GARMIN Instinct bridlicova siva / cierna (244.78 €) na www.mader.sk
GARMIN Instinct Graphite SK distrubúcia (208.00 €) na www.danimani.sk
GARMIN Chytré hodinky Instinct Optic, čierna (227.70 €) na www.okay.sk
GARMIN Instinct Black-Odolné outdoorové a multisportovní GPS hodinky (241.27 €) na www.mercateo.sk
96%

16 recenzií produktu

96% pomer ceny a kvality
recenzia
Maroš Martinka 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Rozhodnol som sa kupit tieto hodinky pretoze som aktivny sportovec. Aktivne Beham, plavam, cvicim , venujem sa turistike a outdoor aktivitam. Na hodinkach sa mi paci , ze su odolne , lahke a vyzeraju dobre pomer ceny a kvality

recenzia
tomlebarv 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
-odolnosť hodiniek -ľahkosť hodiniek -čitateľnosť displeja -dlhá vydrž batérie -pekný dizajn pomer ceny a kvality
negativa
-zatiaľ nič

Ideálne hodínky pre športovcov, ktorí chcú hodinky požívať aj na bežné použitie...

recenzia
NRKOSTURA 23.09.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Pretože sú multifunkčné. pomer ceny a kvality
negativa
Všetko je v poriadku.

Super nákup.

recenzia
Milan 18.12.2019

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Odporucam, kvalita vs. cena pomer ceny a kvality
negativa
-

Vyborny za uvedenu cenu

recenzia
Filip 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vydrž batérie a kvalita pomer ceny a kvality
negativa
chýba možnosť Garmin pay

recenzia
Ada 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
som spokojná na 100% pomer ceny a kvality

cena = výkon = 100 bodov

recenzia
Ciiiibra 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Na zaklade odporucania kolegov a recenzii pomer ceny a kvality

👍

recenzia
Kamil 22.01.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dobre recenzie produktu, dobra cena

recenzia
Peter 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Super, super,super pomer ceny a kvality
negativa
Nič

Super

recenzia
Martin 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Vzhľadom na cenu super. pomer ceny a kvality

recenzia
Herci 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

Bude to darcek

recenzia
Tomáš 02.06.2020

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
... pomer ceny a kvality
negativa
...

...

recenzia
Pedro 15.12.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
ing 24.06.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Libco 11.06.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Jaro 06.06.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Zolo 30.05.2020

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Iva 01.01.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Patrik 18.12.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Peter Padych 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Juraj 30.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Tomas 23.06.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality