HUAWEI Watch GT 2e Graphite Black

HUAWEI Watch GT 2e Graphite Black
12x
HUAWEI Watch GT 2e Graphite Black
 • HUAWEI Watch GT 2e Graphite Black
 • HUAWEI Watch GT 2e Graphite Black
 • HUAWEI Watch GT 2e Graphite Black
 • HUAWEI Watch GT 2e Graphite Black
 • HUAWEI Watch GT 2e Graphite Black
it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Huawei Watch GT 2e 46 mm Graphite Black je otvorený tovar, ktorý má buď originálny, alebo náhradný obal. Ide o nový produkt, ktorý bol rozbalený za účelom predvádzania či fotografovania pre e-shop. Môže pochádzať aj z vrátenia inými zákazníkmi. Tovar je v perfektnom stave. S produktom bolo šetrne zaobchádzané veľmi ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty HUAWEI Watch GT 2e
1, HUAWEI Watch GT 2e Lava Red zobraziť
2, HUAWEI Watch GT 2e Mint Green zobraziť
3, HUAWEI Watch GT 2e Graphite Black zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

 • ok
  Barometer
 • Vodotesnosť 50 m
 • ok
  GPS

Vlastnosti

Display

 • Uhlopriečka 1.4 "

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kľúč pre skupinu sq56hsaz32xi
 • Kódy predajcov huwagt2ebleu
  6901443375202
  55025278
  WATCHGT2EBK
  55025281
  6901443375196
  AT-95HWW191
Huawei Watch GT 2e 46 mm Graphite Black je otvorený tovar, ktorý má buď originálny, alebo náhradný obal. Ide o nový produkt, ktorý bol rozbalený za účelom predvádzania či fotografovania pre e-shop. Môže pochádzať aj z vrátenia inými zákazníkmi. Tovar je v perfektnom stave. S produktom bolo šetrne zaobchádzané veľmi krátku dobu. Huawei Watch GT 2e 46 mm Graphite Black Má všetko príslušenstvo.
 • Huawei Watch GT 2e 46 mm Graphite Black má štandardnú záruku 24 mesiacov.
 • Po zakúpení môžete tovar štandardne vrátiť do 14 dní.
Inteligentné športové hodinky Huawei Watch GT 2e sú stvorené na pohyb

Nová generácia inteligentných fitnesových hodiniek Huawei Watch radu GT 2e je navrhnutá predovšetkým pre aktívny životný štýl. Ide o spoľahlivého spoločníka, ktorý sa postará o presné meranie širokej plejády pohybových aktivít vrátane asistencie na zvýšenie efektivity tréningu. Najnovšie je k dispozícii senzor okysličovania krvi a nechýbajú ani pokročilé technológie TruRelax a TruSeen 3.5 alebo bohatá ponuka 85 režimov cvičenia. Samozrejmosťou je vodoodolná konštrukcia a rad praktických funkcií na uľahčenie každodenného života, ako je príjemmobilných notifikácií, integrovaný hudobný prehrávač s úložiskom na 50 skladieb alebo široké možnosti prispôsobenia.

Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Huawei Watch GT 2e Graphite Black
 • Ľahká a odolná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele
 • Vodoodolnosť 5 ATM
 • 1,39" AMOLEDový displej s ochranným 3D sklom
 • Svižný a úsporný procesor Kirin A1
 • Meria až 85 rôznych športových aktivít
 • 10 nahovorených bežeckých tréningov
 • Senzor srdcového tepu TruSeen
 • Senzor okysličovania krvi VO2 Max
 • Monitoruje fyzickú aktivitu - kroky, vzdialenosť, spálené kalórie
 • Meranie stresu, doby zotavenia, monitoring spánku
 • Navigačný GPS/GLONASS modul
 • Veľká kapacita batérie - až 14 dní
 • Bezdrôtové rozhranie Bluetoothu 5.1
 • Hudobný prehrávač s úložiskom až na 500 skladieb
Odolné telo z nehrdzavejúcej ocele

Inteligentné hodinky Huawei Watch GT 2e Graphite Black na prvý pohľad zaujmú štýlovým a premysleným dizajnom, ktorý si jednoducho musíte obľúbiť. Telo hodiniek je vyrobené z ľahkej a zároveň odolnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu sú Huawei Watch GT 2e vhodné aj na outdoorové aktivity. Pohodlné každodenné nosenie zabezpečí perforovaný silikónový remienok.

Huawei Watch GT 2e s dotykovým AMOLEDovým displejom

Predná strana hodiniek je opatrená 1,39" dotykovým AMOLEDovým displejom s rozlíšením 454 × 454 pixelov a vynikajúcou čitateľnosťou aj na priamom slnku. Huawei Watch GT 2e si môžete prispôsobiť podľa vášho gusta vďaka širokej ponuke štýlových ciferníkov s možnosťou výberu zobrazených hodnôt. Displej je navyše chránenýbezpečnostným 3D sklom, ktoré zabráni jeho poškodeniu pri športových aktivitách.

Kapacita batérie hodiniek Huawei Watch GT 2e činí až 14 dní

Inteligentné hodinky disponujú kvalitným čipom Huawei Kirin A1, ktorý vyniká extrémnou úspornosťou pri zachovaní vysokého výkonu. Vďaka špeciálnym algoritmom a optimalizácii procesov je predĺžená životnosť batérie na maximum, takže hodinky môžete bez problémov používať až 14 dní s jedným nabitím.

Osobný tréner na vašom zápästí

Vylepšený senzor srdcového tepu TruSeen zabezpečí presné meranie aktivity počas celého dňa. Hodinky Huawei Watch GT 2e vám dajú k dispozícii až 10 nahovorených bežeckých kurzov na zvýšenie efektivity tréningu, zmenu jeho intenzity a vypočítanie času potrebného na regeneráciu.

Huawei Watch GT 2e ponúkajú 85 režimov cvičenia

Huawei Watch GT 2e ponúkajú 85 vlastných režimov cvičenia vrátane nových profilov pre horolezectvo, parkour, streetdance, surfovanie alebo skejbord. Navyše, môžete v reálnom čase sledovať a podrobne analyzovať údaje pre 15 profesionálnych športov, zahŕňajúcich beh, plávanie, cyklistiku, turistiku, veslovanie atď.

Automatická detekcia cvičenia

Počas tréningu inteligentné fitnesové hodinky Huawei Watch GT 2e automaticky detegujú pohyb a začnú sledovať vašu aktivitu v tom pravom okamihu. Táto inteligentná funkcia je k dispozícii pre 6 bežných režimov cvičenia: beh vnútri/vonku, chôdza vnútri/vonku, eliptický trenažér a veslovanie.

Meranie VO2Max

Hodnota VO2Max označuje maximálnu mieru spotreby kyslíka meranú na jednotku času počas zdĺhavého tréningu. Vyššie hodnoty VO2Max znamenajú vyššiu kardiovaskulárnu vytrvalosť.

Aeróbne a anaeróbne cvičenie

Aeróbny alebo anaeróbny tréningový efekt meria účinky tréningu na vaše zdravie. Dlhšie aeróbne cvičenie vedie k zvýšeniu kondície, zatiaľ čo mierne anaeróbne cvičenie posilní vaše fitnesové schopnosti.

Čas na zotavenie

Hodinkami Huawei Watch GT 2e zistíte presné množstvo času potrebné na úplné zotavenie z tréningu, čo vám pomôže dosiahnuť maximálnu efektivitu cvičenia bez toho, aby bolo telo vystavené zbytočnému namáhaniu.

Intenzita tréningu

Inteligentné fitnesové hodinky Huawei Watch GT 2e zhromažďujú údaje o týždennom objeme tréningu a na základe týchto informácií vypočítavajú odporúčané tréningové záťaže.

Aktuálny stav cvičenia

Hodinky poskytujú prehľad vášho aktuálneho tréningového režimu vrátane profesionálnych odporúčaní pre vaše budúce tréningy.

Bežecký asistent

K dispozícii je viac ako 10 bežeckých kurzov, ktoré v reálnom čase reagujú na srdcovú frekvenciu a sú prispôsobené rôznym úrovniam a fitnesovým cieľom, vrátane nastavenia tempa, chudnutia alebo vytrvalosti.

Saturácia krvi kyslíkom

Nízka hladina SpO2 môže spôsobiť vážne príznaky, ako je nedostatok energie, únava a závraty. Huawei GT 2e podporujú jednorazové meranie hodnoty SpO2, čo vám pomôže detegovať hladinu kyslíka v krvi kedykoľvek a kdekoľvek to budete potrebovať.

Meranie a uvoľnenie stresu

Smart hodinky Huawei Watch GT 2e disponujú funkciou Huawei TruRelax™ na celodenné monitorovanie hladiny stresu. Dýchací tréning uvoľňuje stres a upravuje momentálny krízový stav v optimálne stanovenom čase.

Monitoring kvality spánku

Aplikácia Huawei TruSleep™ 2.0 vám pomôže sledovať a diagnostikovať 6 bežných typov problémov so spánkom a zároveň poskytovať návrhy na lepší odpočinok.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HUAWEI Watch GT 2e graphite cierna (121.31 €) na www.mader.sk
HUAWEI WATCH GT2E 46MM CIERNY (125.32 €) na www.prva.sk
Huawei Watch GT 2e Graphite Black 55025278 (117.16 €) na www.compy.sk
Huawei Watch GT 2e 46mm Graphite Black (103.89 €) na www.mobilplus.sk
Huawei Watch GT 2e 46 mm Graphite Black (55025278) (114.90 €) na www.alza.sk
recenzia
Moskalenko 08.07.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)