HUAWEI Watch GT2 Pro čierne

HUAWEI Watch GT2 Pro čierne
13x
HUAWEI Watch GT2 Pro čierne
 • HUAWEI Watch GT2 Pro čierne
 • HUAWEI Watch GT2 Pro čierne
 • HUAWEI Watch GT2 Pro čierne
 • HUAWEI Watch GT2 Pro čierne
 • HUAWEI Watch GT2 Pro čierne
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Smart hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro ako stvorené pre aktívny životný štýl Nová generácia inteligentných fitnes hodiniek HUAWEI WATCH radu GT 2 Pro v atraktívnom dizajne s titánovým puzdrom ponúka rad inteligentných funkcií a senzorov, ktoré sú ako stvorené pre aktívny životný štýl. Smart  hodinky disponujú ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty HUAWEI Watch GT2 Pro
1, HUAWEI Watch GT2 Pro čierne zobraziť
2, HUAWEI Watch GT2 Pro šedé zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kľúč pre skupinu mc9r3z2xpg6f
 • Kódy predajcov 55025791
  6972453166494
  GT2PROBK
  VIDAR-B19S
  1031410
  X46936
  NEHOHUWGT2P050
Smart hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro ako stvorené pre aktívny životný štýl

Nová generácia inteligentných fitnes hodiniek HUAWEI WATCH radu GT 2 Pro v atraktívnom dizajne s titánovým puzdrom ponúka rad inteligentných funkcií a senzorov, ktoré sú ako stvorené pre aktívny životný štýl. Smart hodinky disponujú technológiami TruSeen 3.5, TruRelax, senzorom okysličenia krvi a nechýba ani bohatá ponuka režimov cvičenia. Samozrejmosťou jevodoodolná konštrukcia a rad praktických funkcií na uľahčenie každodenného života, ako je príjem mobilných notifikácií, funkcia telefonovania, integrovaný hudobný prehrávač s úložiskom 4 GB atď.

Kľúčové vlastnosti smart hodiniek HUAWEI WATCH GT 2 Pro Classic Sport Night Black 46 mm
 • Titánovo-keramické telo a zafírové sklíčko
 • Vymeniteľný kožený remienok so šírkou 22 mm
 • 1,39“ AMOLED displej s rozlíšením 454 × 454 px
 • Spoľahlivý procesor Kirin A1
 • HUAWEI WATCH GT 2 Pro majú vodoodolnosť 5 ATM
 • Bezdrôtové rozhranie Bluetooth 5.1, NFC
 • GPS, výškomer, gyroskop, kompas, barometer
 • Senzor tepovej frekvencie, meranie SpO2, monitoring spánku
 • Vstavaný reproduktor a mikrofón (funkcia telefonovania)
 • Batéria s dlhou výdržou až 14 dní
 • Rýchle bezdrôtové nabíjanie
 • Prehrávač hudby (4 GB úložisko)
 • Mobilná aplikácia HUAWEI Health (Android, iOS)
Dokonalá rovnováha medzi dizajnom a technológiou

Prémiový vzhľad inteligentných fitnes hodiniek HUAWEI WATCH GT 2 Pro zaisťuje pevné a ľahké titánové puzdro spoločne so zafírovým sklíčkom, ktoré je odolné proti opotrebeniu. Lesklý keramický chrbát spoločne s kvalitným čiernym koženým remienkom nijako nedráždi pokožku a zabezpečí pohodlné každodenné nosenie hodiniek HUAWEI WATCH GT 2 Pro. Ich vzhľad možno doladiťvýberom z viac ako 200 rôznych dizajnov ciferníkov, ktoré dokonale podčiarknu váš štýl.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro - váš osobný asistent na lyžovanie a snoubording

HUAWEI WATCH GT 2 Pro poskytnú komplexné dáta a monitoring aktivity pre vyznávačov lyžovania a snoubordingu. K dispozícii sú funkcie na meranie srdcovej frekvencie, priemernej rýchlosti a možnosť sledovania druhu zjazdovky, dráhy a vzdialenosti pre beh na lyžiach, klasické lyžovanie a snoubording. Okrem toho môžete prostredníctvom smart hodiniek HUAWEI WATCH GT 2 Pro prijímaťhlasové upozornenia, ak niektoré dáta prekročia nastavené hraničné hodnoty.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro ponúknu vyše 100 prednastavených režimov cvičenia

Smart športové hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro umožnia sledovať a vyhodnocovať vašu aktivitu vďaka 100 prednastavených režimom cvičenia, ktoré zahŕňajú 17 profesionálnych režimov štandardných pohybových aktivít a 85 vlastných režimov. Navyše je k dispozícii 10 bežeckých režimov obsahujúcich hlasový sprievod, ktoré poskytnú užitočné návrhy na vylepšenie vašejtréningovej techniky a zlepšenie kondície. Inteligentné hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro tiež disponujú automatickou detekciou pohybu pri chôdzi, behu alebo veslovaní.

Bežecký asistent Huawei

HUAWEI WATCH GT 2 Pro ponúkajú viac ako 10 bežeckých kurzov, ktoré v reálnom čase reagujú na srdcovú frekvenciu a sú prispôsobené rôznym úrovniam a fitnes cieľom, vrátane nastavenia tempa, chudnutia alebo vytrvalosti.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro merajú VO2max

Hodnota VO2max označuje maximálnu mieru spotreby kyslíka meranú na jednotku času počas zdĺhavého tréningu. Vyššie hodnoty VO2max znamenajú vyššiu kardiovaskulárnu vytrvalosť.

Aeróbne a anaeróbne cvičenie

Aeróbny alebo anaeróbny tréningový efekt meria účinky tréningu na vaše zdravie. Dlhšie aeróbne cvičenie vedie k zvýšeniu kondície, zatiaľ čo mierne anaeróbne cvičenie posilní vaše fitnes schopnosti. Aj toto dokážu smart hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro zmerať.

Čas na zotavenie

HUAWEI WATCH GT 2 Pro vám umožnia zistiť presné množstvo času potrebného na úplné zotavenie z tréningu, čo vám pomôže dosiahnuť maximálnu efektivitu cvičenia, bez toho aby bolo telo vystavené zbytočnému namáhaniu.

Intenzita tréningu

Inteligentné fitnes hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro zhromažďujú údaje o týždennom objeme tréningu a na základe týchto informácií vypočítavajú odporúčané tréningové záťaže.

Monitoring spánku

Aplikácia HUAWEI TruSleep 2.0 vám pomôže sledovať a diagnostikovať 6 bežných typov problémov so spánkom a zároveň poskytne návrhy na vylepšenie vášho odpočinku.

Celodenný monitoring srdcovej frekvencie

Senzor HUAWEI TruSeen 4.0+ zaistí presný monitoring srdcovej frekvencie a upozorní vás, ak tep presiahne normálnu úroveň. Smart hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro kontrolujú srdcovú činnosť počas tréningu alebo spánku a včas detekujú anomálie, aby vám poskytli celodennú ochranu.

Meranie krvnej saturácie

Nízka hladina krvnej saturácie SpO2 môže spôsobiť vážne príznaky, ako sú nedostatok energie, únava a závraty. HUAWEI WATCH GT 2 Pro podporujú jednorazové meranie hodnoty SpO2, čo vám pomôže detekovať hladinu kyslíka v krvi, kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete.

Meranie a uvoľnenie stresu

Smart hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro disponujú funkciou HUAWEI TruRelax na celodenné monitorovanie hladiny stresu. Dychové cvičenia uvoľnia stres a upravia momentálny krízový stav v optimálne stanovený čas.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro disponujú rýchlym bezdrôtovým nabíjaním

Inteligentné fitnes hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro na jedno nabitie ponúknu až 2 týždne nepretržitého výkonu. Nechýba ani funkcia rýchleho dobíjania, kedy po iba 5 minútach v nabíjačke získate výdrž na ďalších 10 hodín používania. Na bezdrôtové dobíjanie môžete využiť priloženú kolísku, štandardnú bezdrôtovú nabíjačku štandardu Qi alebo telefón s funkcioubezdrôtového reverzného nabíjania.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro vám ukážu spiatočnú trasu

Táto praktická funkcia využíva GPS signál na presnejšie označovanie polohy a záznam trasy v reálnom čase, vďaka čomu môžete ľahko nájsť cestu späť, aj ak dôjde k strate signálu.

Informácie o nepriaznivom počasí

Vstavaný výškový barometer dokáže v reálnom čase detekovať zmenu tlaku vzduchu a včas vás upozorniť na nepriaznivé počasie. Vďaka tomu môžete byť vždy pripravení na výlety alebo iné vonkajšie dobrodružstvo.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro disponujú funkciou telefonovania

Integrovaný mikrofón a reproduktor umožnia skrze smart hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro pohodlne prijímať, odmietať či stlmiť telefónne hovory alebo kontrolovať ich históriu priamo na ciferníku po spárovaní telefónom.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro majú hudobný prehrávač

Vďaka vnútornému 4 GB úložisku môžete do smart hodiniek HUAWEI WATCH GT 2 Pro nahrať až 500 skladieb a užívať si bezdrôtové počúvanie hudby so spárovanými Bluetooth slúchadlami. Počúvajte obľúbenú hudbu pri behu, joge alebo tréningu a nenechajte sa obmedzovať.

Vzdialená závierka

Teraz môžete fotografovať úžasné fotografie z väčšej vzdialenosti jednoduchým dotykom na displeji smart hodiniek. Stačí váš digitálny fotoaparát alebo telefón spárovať s fitnes hodinkami HUAWEI WATCH GT 2 Pro cez bezdrôtové Bluetooth rozhranie.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HUAWEI WATCH GT 2 Pro Night Black (215.06 €) na www.mader.sk
HUAWEI WATCH GT2 PRO BLACK (192.05 €) na www.prva.sk
Huawei Watch GT 2 Pro Sport (55025791) (199.00 €) na www.datart.sk
Huawei Watch GT 2 Pro Sport (199.00 €) na www.hej.sk
HUAWEI Watch GT2 Pro čierne 55025791 (199.00 €) na www.tpd.sk
recenzia
Jaro 12.06.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)