IGET ACTIVE A6 Black

IGET ACTIVE A6 Black
4x
IGET ACTIVE A6 Black
 • IGET ACTIVE A6 Black
 • IGET ACTIVE A6 Black
 • IGET ACTIVE A6 Black
it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Úplne vychytané športové hodinky iGET ACTIVE A6 zmeria nielen všetky dôležité parametre vašich tréningov , ale môžete s nimi tiež počúvať hudbu alebo ovládať svoj mobilný telefón . Po spárovaní s telefónom ponúka aj možnosť prijímania a písania SMS a dokonca aj volanie . Pre outdoorových nadšencov nechýba ani ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Display

 • Uhlopriečka 1.3 "

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kód medzinárodnej ochrany IP IP68
 • Kódy predajcov 8594177651209
  E-1038553
  A6 Black
  53905218
  283190
  84000433
  ACTIVEA6
Úplne vychytané športové hodinky iGET ACTIVE A6 zmeria nielen všetky dôležité parametre vašich tréningov, ale môžete s nimi tiež počúvať hudbu alebo ovládať svoj mobilný telefón. Po spárovaní s telefónom ponúka aj možnosť prijímania a písania SMS a dokonca aj volanie. Pre outdoorových nadšencov nechýba ani funkcie ako je výškomer či barometer. Všetkým aktivitám sú hodinky prispôsobené svojou nízkou hmotnosťou iba 60 g a odolným krytím proti prachu a striekajúcej vode IP66.

Pre každého multisportovce

Hodinky iGET ACTIVE A6 budú skvelým parťákom pre každého, kto sa venuje vytrvalostným športom. Hodinky majú šesť režimov podľa typu pohybu - chôdza, beh, beh na páse, pešia turistika, cyklistika a terénny beh, pri ktorých zaznamenajú všetky dôležité parametre ako je počet krokov, urazená vzdialenosť, tep či spálené kalórie. A aby bol záznam ešte presnejšie, je súčasťou hodiniek vstavaný GPS čip.

Pochváľte sa svojimi výsledkami

Sledujte, ako sa zlepšujete buď priamo v hodinkách v histórii športových aktivít, alebo v šikovných aplikáciách. Po každej športovej aktivite sa dáta uložia do aplikácie iGET GO, z ktorej potom môžete záznamy svojich tréningov exportovať a zdieľať na portáli STRAVA alebo ich uložiť do Google Fit. Pre monitoring výkonu je veľkou výhodou tiež GPS čip, ktorý umožňuje ukladanie športových máp do aplikácie iGET GO a ich export na portál STRAVA a Google Fit. Súčasne je možné dáta zobraziť v aplikácii Zdravie v iOS. A ak chcete mať istotu, že sa vám nestratí žiadny podarený výkon, môžete si založiť účet GO na cloudové úložisku, kam sa potom všetka namerané údaje uložia a zálohujú.
Nech viete, koľko nachodíte
Hodinky iGET ACTIVE A6 dokážu presne zmerať vašu dennú dávku krokov. V aplikácii iGET GO si môžete zaznamenať svoju výšku a váhu, podľa toho sa vypočíta priemerná dĺžka kroku a z tej sa následne dopočíta urazená vzdialenosť. Po spárovaní aplikácie s hodinkami budete vždy vedieť, ako si stojíte, resp. chodíte.
Pre tréning v súlade s počasím
Majte perfektný prehľad o aktuálnom počasí, nech viete, čo si na tréning obliecť. Stačí len v aplikácii v mobilnom telefóne nastaviť miesto, kde sa nachádzate a po synchronizácii s iGET ACTIVE A6 budete mať perfektný prehľad, či bude pre dnešný tréning stačiť len tričko, alebo radšej vybehnete aj s vetrovkou.

Týždeň aktivít na jedno nabitie

Hodinky iget ACTIVE A6 sú vybavené 350 mAh batériou, ktorá ich udrží v prevádzke až 4 - 6 dní pri pohotovostnom režime a až 9 hodín pri stále zapnuté GPS. Rozhranie náramku a aplikácie je plne v českom i slovenskom jazyku. Sklíčko je vyrobené z tvrdeného skla Gorilla Glass 3 pre lepšiu odolnosť.
Sledujte, ako vám to tepe
24 hodinové meranie tepovej frekvencie je dobrý spôsob, ako kontrolovať fáza tréningu a jeho rozvoj na zlepšenie sily alebo vytrvalosti. Preto majú túto funkciu aj hodinky iGET ACTIVE A6. Váš tep zaznamenajú a jeho údaje môžete sledovať buď priamo na hodinkách pri tréningu, alebo neskôr v mobilnej aplikácii.
Hodinky ako vlastná rosnička
Pokiaľ práve nie je k dispozícii predpoveď počasia z telefónu, príde vhod barometer. Podľa tlaku vzduchu môžete sami určiť, aké bude počasie. Spolu s funkciou merania okolitej teploty budete mať kompletnú predpoveď počasia neustále po ruke.
Na prekonanie vašich výškových rekordov
Vstavaný výškomer ocenia najmä tí, ktorí sa radi pohybujú v horách, či už na lyžiach, alebo pri turistike a lezenie. Na prehľadnom displeji hodinky zobrazí vašu orientačnú nadmorskú výšku, takže ľahko spoznáte, koľko výškových metrov vám na dosiahnutie vrcholu ešte zostáva.
Zistite, ako spíte

S hodinkami iGET ACTIVE A6 môžete sledovať aj ako sa vám darí v noci pri spánku. Počas doby, čo spíte, totiž zaznamenávajú údaje o kvalite vášho spánku (hlboký spánok, ľahký spánok, alebo prebudení) a vy potom môžete v mobilnej aplikácii kuknúť, ako kvalitný váš spánok bol.
Buďte stále v obraze
Ak chcete vedieť aj pri športových aktivitách, čo sa deje na sociálnych sieťach, môžete hodinky spárovať s mobilným telefónom a všetky upozornenia z aplikácií (ako je napr. Facebook, Skype alebo WhatsApp) si prezerať rovno na displeji hodiniek. Akonáhle zistíte, čo sa deje, upozornenie sa samo z hodiniek vymaže a zostane už len v telefóne.

Majte prehľad

Hodinky iGET ACTIVE A6 sú vybavené farebným 1,3 IPS LCD displejom s rozlíšením 240 x 240 px. Zobrazíte na nich aktuálny čas aj všetky namerané hodnoty jasne, čitateľne a s farebným rozlíšením, takže nemusíte uprostred športového zápalu lúštiť, aké čísílko sa na displeji zrovna zobrazuje.
Múdra aplikácie súčasťou
Aplikácia iGET GO umožňuje používať hodinky iGET ACTIVE A6 naozaj naplno. Pomôže vám hodinky nastaviť a tiež vám zobrazia všetky namerané športové aktivity, ktoré môžete jednotlivo prechádzať a vyhodnocovať. Môžete v nej zobraziť počty krokov, urazené vzdialenosti, spálené kalórie, tepovú frekvenciu i dobu spánku a všetky dáta si zálohovať na Cloud alebo zdieľať s ďalšími portálmi. Aplikácia sa tiež postará o online aktualizáciu firmvéru hodiniek.
Postrážia vás
Pomocou aplikácie môžete na hodinkách nastaviť až 5 rozdielnych upozornenie na rôzne časy. V tej chvíli vám hodinky pomocou zvuku alebo vibrácií oznámi, že daná chvíľa prišla, vy nič nezmeškáte a vďaka špeciálnemu zvuku alebo vibráciám budete hneď vedieť, o čo sa jedná.
Strážca vášho telefónu
Hodinky iGET ACTIVE A6 síce kľúče ešte nenájdu, ale váš mobilný telefón nájsť zvládnu. Ak niekam bezmyšlienkovite odložíte mobilný telefón a práve nie je nikto, kto by vás prozvonil, stačí stlačiť displej hodiniek a telefón sa vám vibráciami a zvonením sám ohlási.
Zdvihnú vás zo stoličky
Okrem spomínaných vychytaných funkcií pre monitoring športového výkonu majú hodinky iGET ACTIVE A6 tiež upozornenie, ktoré sa vám ohlási, keď sa dlho nehýbete. Stačí dlhšie sedieť za pracovným stolom a hodinky začnú vibrovať a zvoniť vo chvíli, kedy je čas sa pretiahnuť. Ideálny pomocník, ak máte sedavé zamestnanie.

Môžete s nimi písať SMS aj volať!

Akonáhle svoje hodinky iGET ACTIVE A6 spárujete so svojím mobilným telefónom, môžete s nimi začať písať SMS a dokonca aj volať. S funkciou SMS možno textové správy prečítať a v skrátenej forme na ne tiež rovno odpovedať a to bleskurýchlo vďaka niekoľkým prednastaveným automatickým odpovediam. A ak správa nestačí, môžete si z hodiniek rovno zavolať. Majú totiž na bočnej strane vstavaný reproduktor aj mikrofón, takže si môžete pohodlne zavolať, aj keď máte plné ruky práce napríklad pri riadení. Okrem toho, že môžete priamo zadať telefónne číslo na číselníku, môžete mať k dispozícii aj kontakty z vášho spárovaného mobilného telefónu.

Ovládnite svoj telefón aj na diaľku
Svoj telefón môžete s hodinkami iGET ACTIVE A6 ľahko ovládať aj na diaľku. Stačí dať hodinkám hlasový povel a hodinky hneď zaúkolují telefón, ako potrebujete. Funkcia hlasového ovládania sa na spárovanom telefóne navyše zapne automaticky, takže ani nemusíte nič prepínať. Stačí len dať povel a aj keď je telefón mimo dosah ruky, urobí, čo budete chcieť.
Hudobná motivácia k lepším výkonom
Ak si radi pri cvičení púšťate hudbu, viete, ako je otravné prerušovať cvičenie a ísť k telefónu alebo k prehrávaču prepnúť na obľúbenú pesničku. S hodinkami iGET ACTIVE A6 nemusíte prerušovať nič, pretože môžete prehrávať svoju uloženú hudbu zo spárovaného telefónu. Ľahko tak upravíte hlasitosť a zastavíte alebo prepnete na obľúbenú motivačný pesničku, bez toho aby ste museli prerušiť svoje cvičenie.
Nahrajú, čo im poviete
Vstavaný mikrofón na bočnej strane hodiniek umožňuje nielen volanie, ale aj nahranie vlastného zvukového záznamu a jeho uloženie. Ak vás práve pri behu niečo napadlo a ceruzka s papierom sú v nedohľadne, môžete si myšlienku nahrať a vrátiť sa k nej neskôr.
Váš osobný fotograf
Ak nie je práve nikto okolo, kto by vás odfotil na vrchole zdolaného kopca, príde vhod možnosť diaľkového ovládania fotoaparátu telefónu priamo z hodiniek. Konečne budú stáť vrcholové fotky za to!
Prebudí aj najväčší spáča
V hodinkách iGET ACTIVE A6 si môžete nastaviť napríklad hneď niekoľko budíkov naraz. Ich nastavenie potom môžete pohodlne upravovať ako v hodinkách, tak pomocou aplikácie iGET GO, takže si môžete na ráno pripraviť aj arzenál budíkov, s ktorými už nikdy nezaspíte.
Aby ste vedeli, čo je za deň
Ak nemáte po ruke telefón a neviete, či je navrhovaný termín schôdzky pondelok či piatok, môžete mrknúť do hodiniek iGET ACTIVE A6. Okrem všetkých vychytaných funkcií sú tiež vybavené zjednodušeným kalendárom, v ktorom môžete prehľadne zobraziť dni, mesiace i roky. A pre ešte lepší prehľad je aktuálny deň zvýraznený farebne.
Bluetooth kamarátstvo s vaším telefónom
Aby si hodinky iGET ACTIVE A6 dobre rozumeli s vaším telefónom, možno ich s ním spárovať pomocou bezdrôtového Bluetooth 4.0 BLE. Môžete tak vzájomne medzi nimi prenášať dáta a mať oba prístroje stále synchronizované.
Špecifikácia:
Jazyk: CZ, SK, DE, EN, PL, HU
Procesor: MTK2502C
Pamäť RAM: 64 MB
Pamäť interná: 128 MB
Displej: 1,3 IPS LCD
Rozlíšenie: 240 x 240 px
Ovládanie: dotykové a tlačidlové
Bluetooth 4.0 BLE: Áno
GPS: Áno
Farba hodiniek: čierna
Farba pásky: čierny
Materiál pásky: silikón
Batéria: 350 mAh
Doba prevádzky: až 4 - 6 dní pohotovostného prevádzky a až 9 hodín na GPS
Rozmery: 265 x 46 x 14,5 mm
Hmotnosť: 60 g
Rozmery balenia: 133 x 58 x 130 mm
Hmotnosť balenia: 252 g
Obsah balenia:
1x hodinky iGET ACTIVE A6
1x USB nabíjací kábel
1x nabíjací dok
1x záručný list
1x užívateľský manuál v CZ / SK / DE / EN / PL / HU
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Hodinky iGET ACTIVE A6 BLACK (76.96 €) na www.esat.sk
IGET Inteligentné hodinky ACTIVE A6 čierny (84000433) (79.00 €) na www.datart.sk
IGET ACTIVE A6 (79.00 €) na www.hej.sk
IGET Hodinky ACTIVE A6 Black (69.20 €) na www.mercateo.sk
IGET ACTIVE A6 Black - chytré hodinky, IP68, GPS, IPS, BT4.0, Barometr, Výškoměr, Multisport, 350mAh (71.54 €) na www.pcmania.sk