Kamera CANON XF705 4K

CANON XF705 4K
11x
Kamera CANON XF705 4K
 • Kamera CANON XF705 4K
 • Kamera CANON XF705 4K
 • Kamera CANON XF705 4K
 • Kamera CANON XF705 4K
 • Kamera CANON XF705 4K
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Videokamera XF705 podporuje súborový formát XF-HEVC vyvinutý priamo spoločnosťou Canon, ktorý pre kompresiu videa využíva kodek HEVC (High Efficiency Video Codec) a multimediálne dáta zapuzdruje do kontajnera podľa štandardu MXF (Material eXchange Format). HEVC využíva najnovšiu kódovaciu technológiu, ktorá je ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

 • Kvalita videa Ultra HD 4K
 • Digitálny zoom 300 x
 • Optický zoom 15 x

Display

 • Uhlopriečka 4 "

Rozhrania

 • ok
  Konektor pre mikrofón
 • Slúchadlové výstupy 1 ks
 • ok
  Wi-Fi

Dizajn

Ostatné

 • Hmotnosť (vrátane batérie) 10 g
 • ok
  Stručný návod
 • Kódy predajcov 8714574659480

Videokamera XF705 podporuje súborový formát XF-HEVC vyvinutý priamo spoločnosťou Canon, ktorý pre kompresiu videa využíva kodek HEVC (High Efficiency Video Codec) a multimediálne dáta zapuzdruje do kontajnera podľa štandardu MXF (Material eXchange Format). HEVC využíva najnovšiu kódovaciu technológiu, ktorá je približne dvakrát efektívnejšia než bežne používaný H.264/AVC a vďaka formátu XF-HEVC je tak spracovanie dát v rozlíšení 4K UHD podstatne jednoduchšie.

Podpora rozlíšenia 4K UHD/50P s pomerom strán 4 : 2 : 2 v10-bitovom formáte s formátom HEVC

Snímač CMOS typu 1.0 a procesor DIGIC vytvárajú profesionálne zábery v rozlíšení 4K UHD 50P s pomerom strán 4 : 2 : 2 v 10-bitovom formáte s využitím nového a efektívneho formátu pre menšie súbory XF-HEVC od spoločnosti Canon, ktoré možno zaznamenávať priamo na karty SD. Podporované sú rôzne formáty záznamu vrátane XF-AVC a vysoké snímkové frekvencie až do úrovne 120P.

Jednoduché pracovné postupy v rozlíšení HDR

Model XF705 dokáže interne nahrávať obsah v dvoch formátoch HDR, využíva technológiu HLG alebo PQ a je vybavený rozsiahlymi pomocnými funkciami HDR, ktoré pomáhajú používateľovi s ovládaním expozície pri snímaní v rozlíšení HDR. Prípadne pre produkcie, pri ktorých nie je čas až natoľko rozhodujúci, povoľuje podpora nastavenia Canon Log3/BT.2020 flexibilitu v postprodukčnom pracovnom postupe HDR.

Bezproblémové natáčania

Canon XF705 sa môže pochváliť väčším snímačom CMOS typu 1,0 aj systémom automatického zaostrovania s duálnymi pixelmi CMOS, teda technológiami, vďaka ktorým je zaostrovanie veľmi presné aj rýchle. Používatelia určite ocenia možnosť zaostrovať jednoduchým dotykom na dotykovom displeji aj podporu zaostrovania s detekciou tváre alebo so sledovaním objektu. Navyše nechýba ani prepracovaný grafický sprievodca, ktorý zjednodušuje ručné doladenie zaostrenia. V prípade novej videokamery sa môžu autori snímok spoľahnúť na špičkovú optiku v podobe širokouhlého objektívu série L, ktorý je určený pre rozlíšenie 4K a ponúka 15-násobný optický zoom pri ohniskovej vzdialenosti 25,5 mm, svetelnosť f/2,8 i vysoko účinnú stabilizáciu obrazu. Tri nezávislé krúžky s koncovými zarážkami zaisťujú vysokú mieru manuálneho ovládania a práca s týmto všestranne použiteľným objektívom je tak veľmi pohodlná a presne zodpovedá požiadavkám profesionálnych používateľov.

Zdokonalené rozhranie 12G-SDI a prenos IP

Vďaka štyrikrát väčšej šírke pásma 3G-SDI dokáže konektor rozhrania 12G-SDI odosielať vysokokvalitné nekomprimované dáta prostredníctvom jediného profesionálneho rozhrania, kým vstavaný ethernetový port povoľuje prenos IP v rozlíšení 4K.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CANON XF705 4K (6298.00 €) na www.aqt.sk