SONY HXR-NX200 videokamera 4K

SONY HXR-NX200 videokamera 4K
4x
SONY HXR-NX200 videokamera 4K
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Cenovo dostupná kompaktná videokamera s veľkým senzorom typu 1.0 "a novou farebnou reprodukciou pre vynikajúcu kvalitu obrazu 4K alebo Full HD. Ponúka všetky profesionálne funkcie, ktoré potrebujete, s vylepšeným manuálnym ovládaním vrátane troch nezávislých ručných krúžkov s objektívmi, inteligentných plne ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

 • Výrobca SONY
 • kamery sony
 • Part number hxr-nx200
 • Ean 4548736088948
 • Uvedenie na trh 2018

Funkcie

Vlastnosti

 • Optický zoom 12 x
 • Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť 0.01 m

Rozhrania

 • Slúchadlové výstupy 1 ks
 • nie
  BlueTooth

Dizajn

Ostatné

 • Hmotnosť (vrátane batérie) 1800 g
 • ok
  Stručný návod
 • ok
  Diaľkový ovládač
 • Kódy predajcov HXR-NX200
  4548736088948
Cenovo dostupná kompaktná videokamera s veľkým senzorom typu 1.0 "a novou farebnou reprodukciou pre vynikajúcu kvalitu obrazu 4K alebo Full HD. Ponúka všetky profesionálne funkcie, ktoré potrebujete, s vylepšeným manuálnym ovládaním vrátane troch nezávislých ručných krúžkov s objektívmi, inteligentných plne automatických možností a ďalších.
Veľký 1.0 "snímač prináša úžasnú kvalitu obrazu v rozlíšení 4K (3840 × 2160) alebo Full HD v rozlíšení 50Mbps. Jeho senzor 1.0 je jasnejší, má vyššie rozlíšenie a ponúka viac bokeh s plytkou hĺbkou ostrosti. NX200 vám dáva možnosť pracovať tak, ako chcete .
Prírodné farby pokožky a bohatá strednodobá farba poskytujú živé a pritom skutočné fotografie bez ohľadu na nastavenie expozície. Je ideálny pre zachytenie živých akcií, ako sú semináre, svadby a bohoslužby. Novo vyvinutá gama krivka NX200 poskytuje živý vzhľad, ktorý je pripravený vymeniť, akonáhle exportujete.
Nie je potrebné si vybrať medzi profesionálnymi funkciami a vynikajúcimi zobrazovacími funkciami 4K na vstupnej cenovej úrovni. Pokročilé ručné ovládanie, vrátane troch nezávislých manuálnych krúžkov s objektívmi, vstavaných čtyřstupňových ND filtrov a špičkového výkonu 4K a Full HD, činí NX200 voľbou, na ktorú sa môžete spoľahnúť pre živé akcie, firemné, vzdelávacie a svadobné videoprojekciu.
Modelový snímač CMOS Exmor R RX od spoločnosti HXR-NX200 má približne rovnakú veľkosť ako 16mm filmový snímok a sedemkrát väčšie ako tri snímače typu 1 / 4.7. Kľúčovou výhodou tejto veľkej veľkosti je nízky šum a menej rozmazaniu, pretože do senzora prichádza viac svetla, ktoré ponúkajú jasné a stabilné snímky aj v tmavom prostredí s minimálnym osvetlením 1,7 luxu **. Veľká veľkosť snímača tiež umožňuje vykreslenie krásneho pozadia (bokeh), aby ste mohli sústrediť na to, čo chcete zobraziť a rozložiť zvyšok obrazu.
Predvolený vzhľad modelu NX200 využíva úplne novú gamma krivku špeciálne vyvinutú, aby presne vytvárala brilantné a hlboké farby s reálnymi kožnými tónmi. Vyladený v konzultáciách s poprednými kamerami, zabraňuje premiestňovanie jasne osvetlených objektov a poskytuje prirodzenejší vzhľad. NX200 má šesť nastavenia profilu obrazu, z ktorých každý môže byť individuálne prispôsobený vašim požiadavkám.
Pevný objektív s uhlopriečkou 29 mm s 12 x optickým zoomom umožňuje ľahké zachytenie aj tých najrozsiahlejších krajinných scén a zároveň ponúka vynikajúcu čistotu a ostrosť - maximalizuje výkon veľkého senzora typu NX200. Objektív G je vlastná rad fotoaparátov spoločnosti Sony, navrhnutá a vyrobená podľa vysokých štandardov optického výkonu.
Navyše sa vďaka svojej pokročilej funkcii Clear Image Zoom spoločnosti Sony vie spojiť s najvzdialenejšími scénami. Až sa priblížite pri maximálnom 12-násobným optickom zväčšení, technológie Pixel Super Resolution dokáže zväčšiť obraz o ďalších 150% v rozlíšení 4K a 200% vo vysokom rozlíšení pri súčasnom zachovaní kvality obrazu. Okrem toho možno výkon zoomu zdvojnásobiť v ľubovoľnom bode digitálnom predlžovacie až 24x.
Tovar je možné objednať osobne, telefonicky alebo mailom na foto@facopy.sk po vzájomnej dohode, nakoľko sa jedná o výrobok určený osobitne pre jedného zákazníka, na ktorý sa vzťahuje ustanovenie bodu 6/c § 7 zákona 102/2014 Z.z.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SONY HXR-NX200 (2778.84 €) na www.mercateo.sk