ASUS CERBERUS COMBO /CZ 90YH0141-B2CA00

ASUS CERBERUS COMBO /CZ 90YH0141-B2CA00
ASUS CERBERUS COMBO /CZ 90YH0141-B2CA00
it

Herná USB klávesnica USB s LED podsvietením s dizajnom odolným proti postriekaniu vodou a obojstrannou optickou hernou myšou s 4-stupňovým prepínačom DPI a pohodlným indikátorom LED Kovová doska SECC Vďaka svojej kovovej SECC doske má herná klávesnica Cerberus robustný, odolný dizajn, ktorý vydrží i dlhé intenzívne ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 90YH0141-B2CA00
    4712900807721

Herná USB klávesnica USB s LED podsvietením s dizajnom odolným proti postriekaniu vodou a obojstrannou optickou hernou myšou s 4-stupňovým prepínačom DPI a pohodlným indikátorom LED

Kovová doska SECC

Vďaka svojej kovovej SECC doske má herná klávesnica Cerberus robustný, odolný dizajn, ktorý vydrží i dlhé intenzívne hranie tých najnáročnejších bitiek.

Konštrukcia odolná proti postriekaniu vodou s vypúšťacím otvorom

Herná klávesnica Cerberus má konštrukciu odolnú proti postriekaniu vodou, ktorá ju chráni proti náhodne rozliatym kvapalinám. Integrovaný vypúšťací otvor potom zabráni kvapaline zostávať v klávesnici a zaisťuje ľahké vyčistenie po rozliatí, takže sa ku svojej hre môžete vrátiť takmer ihneď.

12 makro kláves

Herná klávesnica Cerberus je vybavená 12 dostupnými klávesmi určenými pre makrá, ktoré vám jediným kliknutím umožnia zadávať vlastné herné príkazy a užiť si tak praktickú i taktickú flexibilitu.

Celkom pogumované nohy

Vďaka pogumovaným nohám, ktoré poskytujú stabilitu a zvýšené trenie na akomkoľvek povrchu, zostáva herná klávesnica Cerberus pevne na svojom mieste i pri najnáročnejších herných akciách, takže sa môžete plne ponoriť do svojej hry a sústrediť sa na svoje víťazstvo, bez toho, aby vás rušila po stole cestujúca klávesnica.

Agilné ovládanie DPI s farebným indikátorom LED

Ovládač DPI umožňuje okamžité prepínanie medzi 4 úrovňami citlivosti, čo vám poskytne správne množstvo rýchlosti pre štandardné herné sekvencie a dokonalú presnosť, keď ju potrebujete, napríklad pri snipingu. Praktický farebný indikátor LED vám umožní okamžite spoznať aktuálnu úroveň citlivosti.

Štýlový obojstranný dizajn

Je navrhnutá tak, aby perfektne vyhovovala ako pravákom, tak ľavákom a prispôsobila sa akémukoľvek typu úchopu. Herná myš Cerberus tak poskytuje komfortné herné zážitky, ktoré máte celkom pod kontrolou.

Vylepšený pogumovaný bočný povrch

Herná myš Cerberus má vylepšený pogumovaný bočný povrch, ktorý perfektne priľne k vaším prstom, bez toho, aby myš vo vašej dlani kĺzala v dôsledku potu. Na hernú myš Cerberus sa tak môžete spoľahnúť i pri intenzívnej hernej akcii.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ASUS CERBERUS COMBO /CZ 90YH0141-B2CA00 (48.88 €) na datacomp.sk
ASUS CERBERUS COMBO /CZ 90YH0141-B2CA00 (48.43 €) na www.axdata.sk