BIO TECH USA Collagen 300 g , limonáda

BIO TECH USA Collagen 300 g , limonáda
BIO TECH USA Collagen 300 g , limonáda
it

Výživový doplnok vo forme nápojového prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a vitamínom E, so sladidlom. 13 g kolagénu v 1 dávke s vitamínom C a vitamínom E s kyselinou hyalurónovou bez laktózy, lepku a cukru Sviežosť z vnútra  Kolagén a kyselina hyalurónová sú dobre známe, však? Sotva existujú ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Hmotnosť 300 g

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 5999076233915
Výživový doplnok vo forme nápojového prášku s kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a vitamínom E, so sladidlom.
13 g kolagénu v 1 dávke
s vitamínom C a vitamínom E
s kyselinou hyalurónovou
bez laktózy, lepku a cukru
Sviežosť z vnútra 
Kolagén a kyselina hyalurónová sú dobre známe, však? Sotva existujú kozmetické prípravky proti vráskam, ktoré by neobsahovali tieto dve ingrediencie. Hoci žiadna z nich nie je umelým elixírom kozmetického priemyslu, špeciálne vytvoreným pre ženy, aby mali hladkú pleť bez akýchkoľvek vrások. Sú to prírodné zložky produkované ľudským telom, ktoré zohrávajú dôležitú psychologickú úlohu pri mužoch aj ženách. Avšak so starnutím sa ich produkcia znižuje. 
1 dávka (15 g):
13 g kolagénu
90 mg kyseliny hyalurónovej
75 mg vitamínu C
7 mg vitamínu E
Osviežte sa a regenerujte
BioTechUSA Collagen prakticky dodáva kyselinu hyalurónovú a kolagén v rovnakom čase. Obsahuje pridaný vitamín C, ktorý prispieva k vlastnej tvorbe kolagénu v tele, čo v konečnom dôsledku pomáha zachovávať zdravie vašej pleti, ciev, chrupaviek, zubov a ďasien. Obsah vitamínu E v produkte hrá dôležitú úlohu v ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BIO TECH Collagen 300 g, limonáda (22.49 €) na www.mall.sk