AB ART press Banská Bystrica 3

AB ART press Banská Bystrica 3
AB ART press Banská Bystrica 3
it

Banská Bystrica - Ako sme tu žili 3 je tretím pokračovaním obrazovo - textovej knihy o metropole stredného Slovenska, o živote v nej v minulom storočí a najmä v jeho 2. polovici. Je dielom kolektívu autorov, pamätníkov na tamtie časy, ktorí ku svojim spomienkam vybrali z rodinných archívov pozoruhodné dobové ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788089850013
    978-80-89850-01-3
Banská Bystrica - Ako sme tu žili 3 je tretím pokračovaním obrazovo - textovej knihy o metropole stredného Slovenska, o živote v nej v minulom storočí a najmä v jeho 2. polovici. Je dielom kolektívu autorov, pamätníkov na tamtie časy, ktorí ku svojim spomienkam vybrali z rodinných archívov pozoruhodné dobové čiernobiele fotografie prezrádzajúce čitateľom ako vyzeralo toto utešené mesto v nedávnej, v dávnejšej i dávnej minulosti.
Zaspomíname si na hokejové, futbalové i vzpieračské začiatky v meste, na otvorenie prvého obchodného domu Prior, na lyžiarske stredisko na Fončorde, na obľúbenú kapelu Riehsovcov. Dočítame sa tiež o začiatkoch bábkového divadla v meste, o nezabudnuteľných dňoch na bystrickej pláži, o Dome družby, rozhlasovej sieni slávy, či stavebných premenách mesta. Nechýba ani kronika banskobystrického života a miestopis. Tieto i ďalšie historické fotografie, zážitky i spomienky vytvárajú knihu, ktorá sa číta takpovediac na jeden dúšok.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Banská Bystrica 3 (18.72 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Banská Bystrica (Bárta Vladimír (17.73 €) na alterego.sk
Banská Bystrica - Ako sme tu žili 3 - Bárta Vladimír (15.76 €) na www.littera.sk
Banská Bystrica Vladimír Bárta (12.87 €) na www.megaknihy.sk
Banská Bystrica (14.36 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk