Temná vlna (Andrew Gross)


Charles Friedman je obchodník, ktorý sa po pochybných investíciách obáva o svoj život, ako aj o život svojej rodiny. Na železničnej stanici zhodou okolností prežije teroristický útok. Túto príležitosť využije na to, aby zmizol. Všetko nasvedčuje tomu, že zahynul, a tým sa zbavil osobnej zodpovednosti za nevydarené ... čítať viac


Radenie:
Temná vlna (Andrew Gross) popis a parametre
Charles Friedman je obchodník, ktorý sa po pochybných investíciách obáva o svoj život, ako aj o život svojej rodiny. Na železničnej stanici zhodou okolností prežije teroristický útok. Túto príležitosť využije na to, aby zmizol. Všetko nasvedčuje tomu, že zahynul, a tým sa zbavil osobnej zodpovednosti za nevydarené obchody. Manželka Karen veľmi ťažko znáša jeho smrť. Po čase, keď sa s ňou ako-tak vyrovná, uvidí televízny film s videozáznamom nakrúteným pred stanicou tesne po teroristickom útoku. Na záberoch sa mihne Charlesova tvár. Karen príde aj na to, že mal v banke bezpečnostnú schránku a že ju otvoril niekoľko hodín potom, keď už údajne nemal byť medzi živými. Preto začne pátrať. Pomáha jej policajt Ty Hauck, ktorý zistí, že Charles je zapletený do prípadov, v ktorých prišli o život dvaja muži.
Lenže Charlesa nehľadajú len oni. Záujem vypátrať ho má aj istý Dietz, súkromný detektív a nájomný vrah...
Podarí sa Karen vypátrať manžela? Ako sa mu vôbec podarilo utajiť svoju existenciu? A kto si objednal jeho smrť u Dietza?
Minulosť otvára svoje temné komnaty.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Temná vlna (Andrew Gross) (10.36 €)
http://www.martinus.sk/?uItem=68773&z=LEVYOQ&utm_source=z%3DLEVYOQ&utm_medium=url&utm_campaign=partn...

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788055119168
Graf vývoja ceny Temná vlna (Andrew Gross)
Recenzie Temná vlna (Andrew Gross)
Pridať recenziu
K tomuto produktu zatiaľ neexistuje hodnotenie