Vatikánske sprisahanie (Kai Meyer)


Čo je v skutočnosti Daidalov dom? Neskrýva sa za ním, ako predpokladá Vatikán, samo peklo? V Ríme sa Jupiter, detektív pátrajúci po umeleckých predmetoch, dozvie od mladej reštaurátorky Coraliny o senzačnom objave. V kostole Santa Maria del Priorato narazila na originál tlačiarenských dosiek z cyklu Carceri od známeho ... čítať viac


Radenie:
84 % - 50 recenzií 9.41 € Do obchodu gorila.sk
www.gorila.sk email: objednavky@gorila.sk tel.: 02/3300-2333
Vatikánske sprisahanie (Meyer Kai) (Kniha)
Čo je v skutočnosti Daidalov dom? Neskrýva sa za ním, ako predpokladá Vatikán, samo peklo? V Ríme sa Jupiter, detektív... viac..
Do obchodu gorila.sk
Vatikánske sprisahanie (Kai Meyer) popis a parametre
Čo je v skutočnosti Daidalov dom? Neskrýva sa za ním, ako predpokladá Vatikán, samo peklo?
V Ríme sa Jupiter, detektív pátrajúci po umeleckých predmetoch, dozvie od mladej reštaurátorky Coraliny o senzačnom objave. V kostole Santa Maria del Priorato narazila na originál tlačiarenských dosiek z cyklu Carceri od známeho talianskeho medirytca Piranesiho. Ide o súbor rytín znázorňujúcich obrovský podzemný komplex. Snahu speňažiť tieto umelecké predmety však čoskoro vystrieda zvedavosť zistiť čo najviac o ich pôvode. Jupiter aj Coralina sa vášnivo vrhnú do pátrania, no onedlho zistia, že sa pohybujú po nebezpečnom teréne. Záhadné úmrtia, šialený mních a tajomné okolnosti ich dovedú do podzemia, kam už celé tisícročia nevstúpila ľudská noha. Vchod do podzemia však hľadajú aj iní: Adepti misy, tajné združenie, ktorého členovia idú so súhlasom cirkvi aj cez mŕtvoly.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Vatikánske sprisahanie (Meyer Kai) (Kniha) (9.41 €)
http://www.gorila.sk/product/208057

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788055119335
Graf vývoja ceny Vatikánske sprisahanie (Kai Meyer)