Hriešne puto (Iris Johansen)

Hriešne puto (Iris Johansen)
Hriešne puto (Iris Johansen)
it

Sarah je profesionálna záchranárka. Posielajú ju na miesta hromadných nešťastí, ktoré spôsobuje nielen príroda, ale aj človek. Má vynikajúceho pomocníka, zlatého retrievera Montyho, vycvičeného na vyhľadávanie ľudských tiel. Pod snehovými lavínami, troskami budov, dokonca aj pod vodou, našli spolu už nemálo obetí, ale ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788088993957
    80-88993-95-4
    8088993954
Sarah je profesionálna záchranárka. Posielajú ju na miesta hromadných nešťastí, ktoré spôsobuje nielen príroda, ale aj človek. Má vynikajúceho pomocníka, zlatého retrievera Montyho, vycvičeného na vyhľadávanie ľudských tiel. Pod snehovými lavínami, troskami budov, dokonca aj pod vodou, našli spolu už nemálo obetí, ale aj zázračne zachránených. No keď ich jedného dňa dajú k dispozícii Johnovi Loganovi, aby mu pomohli v juhoamerickej džungli pátrať po unesenom vedcovi z jeho tajného laboratória, zo záchranárky sa stáva tá, ktorú zachraňujú.
V boji o prežitie Sarah musí čeliť neľútostnému protivníkovi Johna Logana. Je ním Rudzak, muž ktorý neváha vraždiť nevinných, aby sa pomstil svojmu sokovi z mladosti. Ten ani so svojou početnou ochrankou nedokáže včas odhaliť všetky nastražené pasce… Dynamický dej plný nečakaných zvratov a odhalení je aj v tomto trileri Iris Johansenovej až po poslednú stránku zárukou vzrušujúceho čítania.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Hriešne puto (Iris Johansen) (7.69 €) na www.gorila.sk
Hriešne puto (Johansen Iris (7.44 €) na alterego.sk
Hriešne puto Iris Johansen (5.86 €) na www.megaknihy.sk
Hriešne puto (6.34 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
Hriešne puto (Iris Johansen) (6.45 €) na hrebenda.sk