Počasie a zmena klímy

Počasie a zmena klímy
Počasie a zmena klímy
it

Počasie vplýva na náš život viac, ako si myslíme a jeho zmeny sa prejavujú aj v ľudskom správaní. V tomto fascinujúcom sprievodcovi objavíte tajomstvá, ktoré skrýva do počasia matka príroda, nájdete odpovede na otázky, ktoré sa počasia bezprostredne týkajú a presvedčíte sa o tom, že aj vy ste s počasím previazaný ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788081074875
    978-80-8107-487-5
Počasie vplýva na náš život viac, ako si myslíme a jeho zmeny sa prejavujú aj v ľudskom správaní. V tomto fascinujúcom sprievodcovi objavíte tajomstvá, ktoré skrýva do počasia matka príroda, nájdete odpovede na otázky, ktoré sa počasia bezprostredne týkajú a presvedčíte sa o tom, že aj vy ste s počasím previazaný oveľa tesnejšie, ako ste si doteraz mysleli.
Encyklopédiu napísal tím uznávaných medzinárodných odborníkov na sledovanie počasia a klimatických zmien. Nečakajte však vedecký súpis faktov a nudný súhrn informácií. Aj meteorológovia vedia písať pútavým jazykom, a ich bystré poznámky dopĺňajú detailné ilustrácie, mapy a množstvo prehľadných grafov, ktoré vás vtiahnu do vzrušujúceho skúmania meteorologických javov okolo nás.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Počasie a zmena klímy (37.16 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Počasie a zmena klímy (37.16 €) na www.gorila.sk
SVOJTKA&CO. Počasie a zmena klímy - Kolektív (29.97 €) na www.littera.sk
Počasie a zmena klímy (28.36 €) na www.megaknihy.sk
Počasie a zmena klímy (28.52 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk