Môj zvrhlý markíz (Gaelen Foley)

Môj zvrhlý markíz (Gaelen Foley)
Môj zvrhlý markíz (Gaelen Foley)
it

Keď sa Max St. Albans, neslávne známy ako Diabolský markíz, rozhodne vrátiť česť rodinnému menu, uvedomuje si, že jediný spôsob, ako to dosiahnuť, je nájsť si dokonalú nevestu – krásnu urodzenú dievčinu s nepoškvrnenou povesťou. Svojráznej mladej dáme Daphne Starlingovej, ktorá mu padne do oka, nechýba ani krása, ani ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 2180
    9788022015707
Keď sa Max St. Albans, neslávne známy ako Diabolský markíz, rozhodne vrátiť česť rodinnému menu, uvedomuje si, že jediný spôsob, ako to dosiahnuť, je nájsť si dokonalú nevestu – krásnu urodzenú dievčinu s nepoškvrnenou povesťou. Svojráznej mladej dáme Daphne Starlingovej, ktorá mu padne do oka, nechýba ani krása, ani urodzený pôvod, ibaže odmietnutý nápadník jej takmer zničil povesť. Max si zaumieni urobiť čokoľvek, len aby dokázal, že londýnske klebety nemajú pravdu, a aby zároveň presvedčil vyvolenú svojho srdca, že aj zvrhlý markíz môže byť dokonalým manželom.
Populárna americká spisovateľka Gealen Foley je autorkou šestnástich historických romancí, za ktoré získala množstvo prestížnych ocenení. Jej knihy doteraz vyšli v dvanástich jazykoch.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Môj zvrhlý markíz (Gaelen Foley) (5.90 €) na www.martinus.sk
recenzia
Paťa 23.10.2013

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
pomer ceny a kvality

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)