Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2 (Ema a Emma Tekelyové)

Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2 (Ema a Emma Tekelyové)
Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2 (Ema a Emma Tekelyové)
it

Emma Tekelyová, známa vyznávačka zdravého životného štýlu, s dcérou Emou v roku 2011 vydali „cukrársku bibliu“ SLADKOSTI, od ktorých sa nepriberá. Medzi ženami všetkých vekových kategórii nová generácia sladkostí spôsobila priam nadšenie. Mimoriadne úspešný knižný bestseller zaznamenal rekordný predaj. Kniha ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788097145804
    978-80-971458-0-4
Emma Tekelyová, známa vyznávačka zdravého životného štýlu, s dcérou Emou v roku 2011 vydali „cukrársku bibliu“ SLADKOSTI, od ktorých sa nepriberá. Medzi ženami všetkých vekových kategórii nová generácia sladkostí spôsobila priam nadšenie. Mimoriadne úspešný knižný bestseller zaznamenal rekordný predaj.
Kniha SLADKOSTI, od ktorých sa nepriberá 2 obsahuje 36 nových receptov na koláče, torty, dezerty, ktoré zvládne aj každá začiatočníčka. Špeciálna kapitola prináša návody na rýchle maškrty pre zaneprázdnené ženy aj dezerty pre celiatikov. Autorky uvádzajú aj desiatky tipov ako pri pečení obmieňať ingrediencie - podľa sezóny, chuti, príležitosti i vlastnej fantázie. „Vylepšovaním klasických receptov sme dosiahli, že aj tvaroh môže chutiť ako krém a ovsené vločky ako pravá bábovka. Aj nás prekvapilo, že mrkva a mandle majú spolu takú istú chuť ako piškótové cesto. Používame úplne bežné potraviny, vyhýbame sa tukom, bielemu cukru a bielej múke i umelým prísadám. Stačí vymenovať, čo do koláčov ide, a je jasné, že od tvarohu, ovesených vločiek, jogurtu, kakaa, mandlí, orechov, jabĺk, malín ani od 70% čokolády sa nepriberá... Pečieme každú sobotu, máme odskúšané, že sa od našich koláčov sa netučnie“.
• Kniha obsahuje 36 receptov
• Kniha má 5 kapitol: Rýchlovky, Spomienky na detstvo, Osviežujúce pochúťky, Recepty z ciest, Klasika inak
• Recepty rešpektujú tradičné slovenské chute.
• Kniha prináša desiatky tipov ako obmieňať ingrediencie, ich kombinovanie podľa chuti, sezóny, príležitosti.
• V receptoch používa iba prírodné produkty, nijaké umelé náhrady.
• Každý recept obsahuje Extra TIP, čo urýchli čas prípravy.
• Recepty dávajú možnosť uplatniť vylepšenia a zaznamenať si ich na poznámkové stránky
• Záverečná kapitola sa venuje cukru z pohľadu zdravia a krásy, ktorý vplýva nielen na obezitu, ale aj na pleť a starnutie.
• Kniha je adresovaná modernej žene, ktorá rada prekvapí rodinu a priateľov chutnými maškrtami, pričom ani sama si nemusí odriekať.
• Recepty sú vhodné pre skúsené cukrárky aj pre začiatočníčky
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2 (13.94 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2 (Emma Tekelyová, Ema Tekelyová) (13.94 €) na www.gorila.sk
NAKLADATELSTVÍ PASPARTA Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2 - Tekelyová Emma, Tekelyová Ema (11.24 €) na www.littera.sk
Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2 Tekelyové Ema a Emma (10.63 €) na www.megaknihy.sk
Sladkosti, od ktorých sa nepriberá 2 (Tekelyové Ema a Emma) (11.26 €) na hrebenda.sk
recenzia
Miska 02.04.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Kniha ma krasny obal, farebne stranky, ukazky receptov. Je velmi pekne ilustrovana, dali si na nej zalezat. Je optimisticky ladena, cloveku zlepsi naladu. Su v nej nadherne fotografie pripravenych kolacov, podrobny postup, tipy na zlepsenie. Je tam aj priestor na vlastne poznamky. Autorky tam vsunuli par spomienok zo svojho zivota.
negativa
Negativum absolutne ziadne.

Nelutujem, ze som si kupila tuto knihu, mam aj ich 1.vydanie. Odporucam ju kazdemu, kto rad pecie zdravou formou. Pretoze aj ja peciem vyhradne zo spaldovej muky a stevie. Som velmi spokojna. Krasna, farebna, putava kniha, ktora je pisana srdcom. Je to citit z celej knihy. Klobuk dole.

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)