Veľká domáca cukrárka (Pavlína Berzsiová)


Veľká domáca cukrárka od profesionálnej cukrárky Pavlíny Berzsiovej sa stane vašou priateľkou a spoločníčkou pri experimentovaní v kuchyni. Autorka, "sladká" viceprezidentka Asociácie kuchárov a cukrárov Českej republiky, vás naučí pripravovať múčniky z rôznych druhov cesta. Ak sa budete riadiť jej radami, ktoré ... čítať viac


Radenie:
Najnakup.sk pre Vás vyberá zaujímavé ponuky obchodov
84 % - 1070 recenzií 18.75 € Do obchodu pantarhei.sk
Veľká domáca cukrárka - nové vydanie
Kniha ponúka tradičné aj špeciálne recepty na vynikajúce domáce koláče, zákusky a cukrovinky. Okrem receptov sa čitateľ dozvie aj mnohé tajomstvá z výroby sladkého pokušenia. Príjemné sú aj spomienky autorov viažuce sa na rôzne koláčiky, dezerty či i né sladkosti. Kniha je tradične napísaná veľmi viac..
Do obchodu pantarhei.sk
84 % - 50 recenzií 18.75 € Do obchodu gorila.sk
www.gorila.sk email: objednavky@gorila.sk tel.: 02/3300-2333
Veľká domáca cukrárka (Berzsiová Pavlína) (Kniha)
Veľká domáca cukrárka od profesionálnej cukrárky Pavlíny Berzsiovej sa stane vašou priateľkou a spoločníčkou pri... viac..
Do obchodu gorila.sk
Ponuky pre Veľká domáca cukrárka (Pavlína Berzsiová)
Veľká domáca cukrárka (Pavlína Berzsiová) popis a parametre
Veľká domáca cukrárka od profesionálnej cukrárky Pavlíny Berzsiovej sa stane vašou priateľkou a spoločníčkou pri experimentovaní v kuchyni. Autorka, "sladká" viceprezidentka Asociácie kuchárov a cukrárov Českej republiky, vás naučí pripravovať múčniky z rôznych druhov cesta. Ak sa budete riadiť jej radami, ktoré získala počas svojej cukrárskej praxe, vyčarujete akýkoľvek múčnik. Cesto sa nepripáli, krém sa nezrazí, piškótová torta bude krásne nadýchaná, už nikdy viac žiadna katastrofa v kuchyni. Ak hľadáte nápad na sladkú bodku, stačí si v cukrárke zalistovať a krásne fotografie vás určite inšpirujú.
Okrem školy pečenia vám Pavlína Berzsiová ponúka aj kus svojho majstrovstva oceneného mnohými medailami na medzinárodných cukrárskych súťažiach. Jej doménou sú minidezerty, no prezradí aj recepty z rodinnej klenotnice, či svoje objavy zo starých kuchárskych kníh, ktoré zbiera.
Môžete sa inšpirovať dobrotami, ktoré sa pečú na Vianoce a Veľkú noc v rodine profesionálnej cukrárky. Zistíte, ako rozmaznáva členov svojej rodiny víkendovými luxusnými raňajkami, alebo akými sladkými darčekmi obdarúva svojich blízkych.
Kniha plná dobrôt, spoľahlivých rád, inšpirácií a občas aj štipky humoru.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Veľká domáca cukrárka - nové vydanie (18.75 €)
http://www.pantarhei.sk/knihy/kucharske-knihy/kucharky-ostatne/velka-domaca-cukrarka-nove-vydanie.ht...

Veľká domáca cukrárka (Berzsiová Pavlína) (Kniha) (18.75 €)
http://www.gorila.sk/product/196844

Veľká domáca cukrárka (Pavlína Berzsiová) (18.95 €)
http://www.martinus.sk/?uItem=54412&z=LEVYOQ&utm_source=z%3DLEVYOQ&utm_medium=url&utm_campaign=partn...

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8080856755
    9788055602127
Graf vývoja ceny Veľká domáca cukrárka (Pavlína Berzsiová)