IKAR Harry Potter a prekliate dieťa - J.K. Rowlingová, Jack Thorne, John Tifanny


Vždy bolo ťažké byť Harrym Potterom a nie je to ľahké ani dnes, keď je prepracovaným zamestnancom Ministerstva mágie, manželom a otcom troch školopovinných detí. Harry zápasí s minulosťou, ktorá sa ustavične vracia. Jeho najmladšiemu synovi Albusovi pripadla ťarcha rodinného dedičstva, o ktoré nikdy nemal záujem. Keď ... čítať viac


Radenie:
Najnakup.sk pre Vás vyberá zaujímavé ponuky eshopov Kamenné predajne s daným sortimentom pre presné zobrazenie kamenných predajní vo vašom okolí zadajte svoju polohu  Ponuky pre IKAR Harry Potter a prekliate dieťa - J.K. Rowlingová, Jack Thorne, John Tifanny

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 160929001
    9788055151625
    978-80-551-5162-5
Vždy bolo ťažké byť Harrym Potterom a nie je to ľahké ani dnes, keď je prepracovaným zamestnancom Ministerstva mágie, manželom a otcom troch školopovinných detí.
Harry zápasí s minulosťou, ktorá sa ustavične vracia. Jeho najmladšiemu synovi Albusovi pripadla ťarcha rodinného dedičstva, o ktoré nikdy nemal záujem. Keď minulosť a prítomnosť vytvoria hrozivú výbušnú zmes, otec aj syn musia čeliť nepríjemnej pravde, že raz sa temnota zjaví na nečakaných miestach.
Nová hra Jacka Thorna Harry Potter a prekliate dieťa vychádza z pôvodného nového príbehu J.K. Rowlingovej, Johna Tiffanyho a Jacka Thorna. Je to ôsmy príbeh o Harrym Potterovi a prvý, ktorý sa objavil na javisku. Toto knižné vydanie scenára prináša pokračovanie príbehu Harryho Pottera, jeho priateľov a rodiny bezprostredne po svetovej premiére hry v londýnskom West Ende 30. júla 2016.
Prvá oficiálna divadelná hra o Harrym Potterovi mala premiéru v sobotu 30. júla v Palace Theatre v londýnskom West Ende. Prvých 175-tisíc vstupeniek sa minulý rok vypredalo v priebehu ôsmich hodín. Tvorcovia sa preto rozhodli, že hru, ktorú mali pôvodne uvádzať do 27. mája 2017, predĺžia až do 10. decembra toho roku.
Slovenskú verziu scenára Harry Potter a prekliate dieťa v elektronickej verzii vydá spoločnosť Pottermore, globálny digitálny vydavateľ Harryho Pottera, ktorého založila sama J. K. Rowlingová v roku 2012.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Harry Potter a prekliate dieťa (Harry Potter 8) (12.60 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Harry Potter a prekliate dieťa (Rowlingová Joanne K.) (14.32 €) na www.alterego.sk
Harry Potter a prekliate dieťa - Rowlingová J.K., Thorne Jack, Tifanny John (13.43 €) na www.littera.sk
Harry Potter a prekliate dieťa (Jack Thorne; John Tifanny) (7.11 €) na ahakniha.sk
Harry Potter a prekliate dieťa (Jack Thorne; John Tifanny) (7.52 €) na hrebenda.sk
Alternatívne produkty