Zdravie z lekárne sv. Hildegardy (Reinhard Schiller)

Zdravie z lekárne sv. Hildegardy (Reinhard Schiller)
Zdravie z lekárne sv. Hildegardy (Reinhard Schiller)
it

Meno sv. Hildegardy z Bingenu má svoje miesto nielen v dejinách katolíckej cirkvi, ale aj v dejinách medicíny. Hildegarda bola skvelou liečiteľkou a dobrou znalkyňou prírody. Na svoju dobu priam geniálne poznala liečivé sily, ktoré v sebe príroda skrýva. A hoci sa medicína vyvíjala aj inými smermi, chorí ľudia a ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788055140421
    978-80-551-4042-1
Meno sv. Hildegardy z Bingenu má svoje miesto nielen v dejinách katolíckej cirkvi, ale aj v dejinách medicíny. Hildegarda bola skvelou liečiteľkou a dobrou znalkyňou prírody. Na svoju dobu priam geniálne poznala liečivé sily, ktoré v sebe príroda skrýva. A hoci sa medicína vyvíjala aj inými smermi, chorí ľudia a liečitelia sa po stáročia opäť a opäť vracali k inšpiratívnym radám sv. Hildegardy, k jej ucelenej zdravovede, údajne zjavenej priamo od Boha.
V súčasnosti, keď medicína a farmakológia dospeli k hlbšiemu poznaniu aktívnych zložiek jednotlivých prostriedkov prírodnej medicíny, ukázal sa nejeden z receptov sv. Hildegardy ako účinný. Záujem o Hildegardinu zdravovedu je stále intenzívny a medzi liečiteľmi sú mnohí, čo svoju liečiteľskú prax opierajú predovšetkým o jej metódy.
Jedným z nich je aj dolnobavorský liečiteľ Reinhard Schiller, autor tejto knihy. Nanovo interpretuje a aktualizuje viaceré tézy Hildegardinho učenia pre potreby dnešných ľudí. Veď sv. Hildegarda nechyrovala o pojmoch ako stres, nedostatok vitamínov či fajčenie...
Z nemeckého originálu Hildegard Medizin Praxis (Pattloch Verlag GmbH & Co. KG, München 2000) preložila Katarína Hatalová.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Zdravie z lekárne sv. Hildegardy (7.35 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Zdravie z lekárne sv. Hildegardy (Reinhard Schiller) (7.35 €) na www.gorila.sk
Zdravie z lekárne sv. Hildegardy (Schiller Reinhard (6.21 €) na alterego.sk
Zdravie z lekárne sv. Hildegardy - Schiller Reinhard (5.85 €) na www.littera.sk
Zdravie z lekárne sv. Hildegardy, 3. vyd. Schiller Reinhard (5.90 €) na www.megaknihy.sk