Ikar Umenie a veda lesného kúpeľa - Šinrinjoku Li Dr. Qing

Ikar Umenie a veda lesného kúpeľa - Šinrinjoku Li Dr. Qing
Ikar Umenie a veda lesného kúpeľa - Šinrinjoku Li Dr. Qing
it

Šinrin'joku alebo lesný kúpeľ znamená čas strávený v lese pre lepšie zdravie, šťastie a pocit pokoja. Ako jeden z pilierov japonskej kultúry predstavuje spôsob opätovného spojenia s prírodou, od prechádzok po lese až po využitie pracovných prestávok na pobyt vo vašom miestnom parku či chôdzu naboso po trávniku v ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788055160252
    978-80-551-6025-2
Šinrin'joku alebo lesný kúpeľ znamená čas strávený v lese pre lepšie zdravie, šťastie a pocit pokoja. Ako jeden z pilierov japonskej kultúry predstavuje spôsob opätovného spojenia s prírodou, od prechádzok po lese až po využitie pracovných prestávok na pobyt vo vašom miestnom parku či chôdzu naboso po trávniku v záhrade.
Dr. Qing Li, odborník na lesnú medicínu, vo svojom výskume dokazuje, že trávenie času medzi stromami aj umiestnenie rastlín či rozptyľovanie čajovníkového esenciálneho oleja vo vašom byte alebo na pracovisku redukuje krvný tlak, zmierňuje stres, dodáva energiu, posilňuje imunitný systém a pomôže znížiť hmotnosť. Na stránkach tejto knihy Dr. Li ponúka spolu s výsledkami dlhoročného prevratného výskumu a príkladmi liečivej moci stromov aj praktický návod, ako môžete šinrin'joku vyskúšať aj vy.
Dr. Qing Li je docent na tokijskej Nippon Medical School a jeden z popredných svetových odborníkov na lesný kúpeľ. Je viceprezidentom a generálnym tajomníkom Medzinárodnej spoločnosti pre prírodnú a lesnú medicínu, prezidentom Spoločnosti pre lesnú medicínu v Japonsku a zároveň aj jedným z riaditeľov Japonskej spoločnosti pre lesnú terapiu.
Z anglického originálu SHINRIN-YOKU. The Art and Science of Forest Bathing (Penguin Books Ltd, London 2018) preložila Henrieta Hatalová.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Šinrin'joku - Umenie a veda lesného kúpeľa (12.26 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Šinrin'joku - Umenie a veda lesného kúpeľa (Dr. Qing Li) (12.00 €) na www.gorila.sk
Šinrin'joku - Umenie a veda lesného kúpeľa (Li Dr.Qing (11.09 €) na alterego.sk
Umenie a veda lesného kúpeľa - Šinrin'joku Li Dr. Qing (9.65 €) na www.megaknihy.sk
Šinrin'joku - Li Dr. Qing (9.68 €) na www.littera.sk