Konaj ako dáma mysli ako muž(Harvey Steve)

Konaj ako dáma mysli ako muž(Harvey Steve)
Konaj ako dáma mysli ako muž(Harvey Steve)
it

STEVE HARVEY, americký moderátor celonárodne vysielanej Rannej šou Steva Harveyho, stretol počas dlhoročnej práce nespočetné množstvo žien, či už prostredníctvom rubriky svojho programu nazvanej „Jahodové listy“, alebo v priebehu ciest so svojimi komediálnymi programami. Mnohé z nich samostatne podnikajú, udržujú v ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788022207850
    978-80-222-0785-0
    978-80-222-0677-8
    9788022206778
STEVE HARVEY, americký moderátor celonárodne vysielanej Rannej šou Steva Harveyho, stretol počas dlhoročnej práce nespočetné množstvo žien, či už prostredníctvom rubriky svojho programu nazvanej „Jahodové listy“, alebo v priebehu ciest so svojimi komediálnymi programami. Mnohé z nich samostatne podnikajú, udržujú v dokonalom stave domácnostˇ s troma deťmi a zároveň zvládajú mnohé spoločenské aktivity. No keď ide o vzťahy, nevedia si predstaviť, čo motivuje mužov. Prečo? Podľa Steva preto, lebo sa radia s inými ženami, kým to, ako si nájsť a udržať partnera, im môže prezradiť len muž. V knihe Konaj ako dáma, mysli ako muž Steve zoznamuje ženy s mužským pohľadom a objasňuje pojmy a otázky, ako sú:
Deväťdesiatdňové pravidlo: Spoločnosť Ford ho vyžaduje od svojich zamestnancov. Mali by ste ho vyžadovať od svojho partnera?
Ako spoznať mamičkinho synáčika a čo, ak sa to vôbec dá, s tým môžeme urobiť.
Kedy ho zoznámiť s deťmi. A čo sa dá vyčítať z prvej interakcie medzi ním a vašimi deťmi.
Päť otázok, ktoré by mala mužovi položiť každá žena, aby vedela, ako vázne to s ňou myslí.
A ešte viac...
Niekedy zábavnú, inokedy priamu knihu Konaj ako dáma, mysli ako muž si musíte prečítať, ak chcete pochopiť mužské poňatie vzťahov.
Nejestvuje pravdivejšie konštatovanie: muži sú jednoduchí. Najprv si osvojte túto skutočnosť, a potom všetko, čo sa o nás dozviete v tejto knihe, začne zapadať na miesto. Len čo sa s tým vyrovnáte, budete musieť pochopiť zopár základných právd: mužov poháňa to, čím sú, čo robia a koľko zarábajú. Nezáleží na tom, či je muž výkonný riaditeľ, podvodník alebo oboje, všetko, čo robí, sa filtruje cez jeho titul (čím je), ako ten titul získal (čo robí), a odmenu, ktorú dostáva za svoje úsilie (koľko zarába). Tieto tri veci vytvárajú základnú DNA mužnosti – tri výsledky, ktoré musí každý muž dosiahnuť, kým skutočne naplní svoj mužný osud. A kým muž, s ktorým chodíte, máte s ním intímne vztˇahy alebo ste zaňho vydatá, nedosiahne svoj cieľ v týchto troch oblastiach, bude priveľmi zaneprázdnený na to, aby sa mohol sústrediť na vás.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Konaj ako dáma, mysli ako muž (9.21 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Konaj ako dáma, mysli ako muž (Steve Harvey) (9.21 €) na www.gorila.sk
Konaj ako dáma, mysli ako muž (Harvey Steve) (8.91 €) na www.alterego.sk
Konaj ako dáma, mysli ako muž Steve Harvey (6.52 €) na www.megaknihy.sk
SLOVENSKÝ TATRAN Konaj ako dáma, mysli ako muž - Harvey Steve (6.53 €) na www.littera.sk
100%

3 recenzie produktu

100% pomer ceny a kvality
100% dizajn,vzhľad
recenzia
Lucinda 28.12.2010

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Stojí za prečítanie
negativa
...

Milé dámy,
ľahká, dobre napísaná kniha, ktorú prelúskate za jeden večer. Všetko, čo sa v nej dočítate síce už dávno viete, len si to akosi nepripúšťate...nechcete si pripustiť, že by TO naozaj takto mohlo s mužmi byť...ale je...SH vám dá "návod na použitie muža"

recenzia
Viera Mamojkova 04.01.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
mudra kniha do zivota a o zivote :-) dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality
negativa
ziadne

vyborny

recenzia
Porubänová 19.11.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

splnil moje očakávania

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)