Top 37 žien Slovenska


Top 37 žien Slovenska je názov exkluzívnej publikácie, ktorá predstavuje naše mimoriadne ženské osobnosti. Ich osudy, často neuveriteľné a ľudsky silné sú umocnené umeleckými portrétmi známych fotografov a neznámymi fotografiami z ich privátnych životov. Čitatelia nájdu veľa zaujímavých príbehov žien, ktoré sú nielen ... čítať viac


Radenie:
Najnakup.sk pre Vás vyberá zaujímavé ponuky obchodov
100 % - 8 recenzií 6.21 € Do obchodu alterego.sk
www.alterego.sk email: alterego@alterego.sk tel.: 052 452 4021
TOP 37 žien Slovenska (Kolektív)
Top 37 žien Slovenska je názov exkluzívnej publikácie, ktorá predstavuje naše mimoriadne ženské osobnosti. Ich osudy, často neuveriteľné a ľudsky silné sú umocnené umeleckými portrétmi známych fotografov a neznámymi fotografiami z ich privátnych životov. Čitatelia nájdu veľa zaujímavých príbehov viac..
Do obchodu alterego.sk
100 % - 1 recenzia 5.18 € Do obchodu littera.sk
www.littera.sk email: info@littera.sk tel.: 043-4307281
HERIAL Top 37 žien Slovenska - Kolektív
Top 37 žien Slovenska je názov exkluzívnej publikácie, ktorá predstavuje naše mimoriadne ... viac..
Do obchodu littera.sk
100 % - 48 recenzií Odporúčaný zákazníkmi 4.62 € Do obchodu knihyprekazdeho.sk
37 TOP žien Slovenska / 37 women of Slovakia
Top 37 žien Slovenska je názov exkluzívnej publikácie, ktorá predstavuje naše mimoriadne ženské osobnosti. Ich osudy, často neuveriteľné a ľudsky silné sú umocnené umeleckými portrétmi známych fotografov a neznámymi fotografiami z ich privátnych životov. Čitatelia nájdu veľa zaujímavých príbehov viac..
Do obchodu knihyprekazdeho.sk
Ponuky pre Top 37 žien Slovenska
Top 37 žien Slovenska popis a parametre
Top 37 žien Slovenska je názov exkluzívnej publikácie, ktorá predstavuje naše mimoriadne ženské osobnosti. Ich osudy, často neuveriteľné a ľudsky silné sú umocnené umeleckými portrétmi známych fotografov a neznámymi fotografiami z ich privátnych životov. Čitatelia nájdu veľa zaujímavých príbehov žien, ktoré sú nielen inšpirujúce, ale aj ľudsky príťažlivé. Je ich 37, ale to neznamená, že toto číslo limituje ich skutočný počet. Naopak, iba na začiatku projektu bolo pripravených vyše stovky životných príbehov výnimočných, menej aj viac známych osobností z rôznych oblastí nášho života.
Pri výbere do symbolickej 37 pomáhal poradný tím skvelých pánov, ktorí sú predstavení na záverečných stránkach publikácie.
Trojka a sedmička sú šťastnými magickými číslami a tieto dámy sú skutočným šťastím pre našu krajinu. Aj od ich podnikateľských a spoločenských aktivít sa odvíja kvalita života, naše dobré meno vo svete. Ich umenie nám prináša úžasné zážitky a ich majstrovstvo, či už športové, tanečné alebo herecké - radosť zo života.
Pri tvorbe publikácie sa autori snažili o najobjektívnejší výber a brali do úvahy množstvo kritérií výnimočnosti týchto osobností. To, čím môžu byť pre nás všetkých zaujímavé, čo všetko v živote dosiahli, o čo sa úspešne snažia, čo všetko dokážu urobiť pre druhých, aké majú rodiny a postoj k životu. Olympijské medaily sú tým najvyšším ocenením športových výkonov, ale ľudský život a desaťročia venované záchrane zdravia, úspešnému biznisu, justícii, finančnej stratégii krajiny, budovaniu spoločností a ich značiek, či umeleckým a mediálnym projektom, ktoré majú nemenej vysokú hodnotu.
Táto publikácia je aj výrazom vďaky za energiu a inšpiráciu, ktoré tieto výnimočné Slovenky vnášajú do našich životov. Spoločnosť Herial sa ju rozhodla pripraviť v nákladnejšom výpravnom duchu aj preto, lebo si ju naše osobnosti aj čitatelia zaslúžia.
Rozhovory pripravili renomované publicistky Táňa Veselá, Silvia Lispuchová, Alena Heribanová a Julka Mekyňová, profilové fotografie nafotili známi fotografi Anna Mrázek Kovačič, Marcel Gonzalez-Ortiz a Braňo Šimončík
Top Slovenky sú hodné našich najhlbších sympatií a nebojíme sa povedať, že aj obdivu. Želáme Vám príjemné chvíle v ich spoločnosti....

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TOP 37 žien Slovenska (Kolektív) (6.21 €)
https://www.alterego.sk/kniha/top-37-zien-slovenska

HERIAL Top 37 žien Slovenska - Kolektív (5.18 €)
http://www.littera.sk/kniha/24622

37 TOP žien Slovenska / 37 women of Slovakia (4.62 €)
http://www.knihyprekazdeho.sk/Kniha/37-top-zien-slovenska-37-women-of-slovakia-1015311?utm_source=na...

37 TOP Žien Slovenska (3.99 €)
http://www.megaknihy.sk/nezaradene/59741-37-top-zien-slovenska.html

37 TOP Žien Slovenska (5.28 €)
http://www.nejlevnejsi-knihy.cz/kniha/37-top-zien-slovenska.html

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788096996919
    978-80-969969-1-9
Graf vývoja ceny Top 37 žien Slovenska