Popoluška (Walt Disney)


Bolo raz jedno malé kráľovstvo, ktoré na jar zakvitlo a po celý rok rozkvitalo. A priamo uprostred neho stál starý vidiecky zámok. Žil v ňom otecko s malou dcérkou, ktorá sa volala Popoluška. Nemala mamičku, a tak sa ocko rozhodol a oženil sa s istou dámou, ktorá mala dve dcéry Anastáziu a Gizelu. Zdalo sa, že zámok ... čítať viac


Radenie:
Najnakup.sk pre Vás vyberá zaujímavé ponuky obchodov
84 % - 1070 recenzií 3.64 € Do obchodu pantarhei.sk
Popoluška
Zlá macocha a jej dve dcéry sa chystajú na veľký bál. Koná sa na zámku, kde si má princ spomedzi pozvaných dievčat vybrať nevestu. Popoluška však musí zostať doma. Neverí, že sa šťastie na ňu ešte niekedy usmeje. Ale objaví sa kmotrička víla a ďalší priatelia... viac..
Do obchodu pantarhei.sk
Ponuky pre Popoluška (Walt Disney)
Popoluška (Walt Disney) popis a parametre
Bolo raz jedno malé kráľovstvo, ktoré na jar zakvitlo a po celý rok rozkvitalo. A priamo uprostred neho stál starý vidiecky zámok. Žil v ňom otecko s malou dcérkou, ktorá sa volala Popoluška. Nemala mamičku, a tak sa ocko rozhodol a oženil sa s istou dámou, ktorá mala dve dcéry Anastáziu a Gizelu. Zdalo sa, že zámok bude pre všetkých domovom plným šťastia. Ale nebol. Jedného chladného dňa stratila Popoluška aj otecka a jej druhá mama z dobrej rodiny sa cez noc premenila na zlú macochu.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Popoluška (3.64 €)
http://www.pantarhei.sk/knihy/pre-deti-a-mladez/pre-najmensich/rozpravky-pre-male-deti/popoluska.htm...

Popoluška (3.68 €)
http://www.martinus.sk/?uItem=150585&z=LEVYOQ&utm_source=z%3DLEVYOQ&utm_medium=url&utm_campaign=part...

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8025208717
    9788025224922
Graf vývoja ceny Popoluška (Walt Disney)