Ruština pre samoukov (Elena Kováčiková)

60% 1 recenzia

Určená je tým, ktorí chcú za krátky čas nadobudnúť základy ruského jazyka, a to hovorenie, počúvanie s porozumením, čítanie a písanie tak, aby sa dorozumeli v bežných situáciách spoločenského styku. Rozdelená je na 16 osvedčených tém, obsahuje základné lexikálne a gramatické minimum. Samoštúdium predpokladá aspoň ... čítať viac


Radenie:
Najnakup.sk pre Vás vyberá zaujímavé ponuky obchodov
100 % - 374 recenzií Odporúčaný zákazníkmi 9.13 € Do obchodu knihyprekazdeho.sk
Ruština pre samoukov + CD
Určená je tým, ktorí chcú za krátky čas nadobudnúť základy ruského jazyka, a to hovorenie, počúvanie s porozumením, čítanie a písanie tak, aby sa dorozumeli v bežných situáciách spoločenského styku. Rozdelená je na 16 osvedčených tém, obsahuje základné lexikálne a gramatické minimum. Samoštúdium viac..
Do obchodu knihyprekazdeho.sk
Ponuky pre Ruština pre samoukov (Elena Kováčiková)
Ruština pre samoukov (Elena Kováčiková) popis a parametre
Určená je tým, ktorí chcú za krátky čas nadobudnúť základy ruského jazyka, a to hovorenie, počúvanie s porozumením, čítanie a písanie tak, aby sa dorozumeli v bežných situáciách spoločenského styku. Rozdelená je na 16 osvedčených tém, obsahuje základné lexikálne a gramatické minimum. Samoštúdium predpokladá aspoň elementárne jazykové znalosti z materinského jazyka a zručnosť pracovať s jazykovými pomôckami, ako sú tabuľky, slovník, zvuková nahrávka a kľúč k jazykovým cvičeniam. Ruština pre samoukov vás naučí: s porozumením čítať ruský text, ústne sa vyjadrovať v jednotlivých vetách, vyjadriť súhlas, nesúhlas, pochybnosť, prosbu, názor, návrh a pod. Zvuková nahrávka na CD, ktorá je súčasťou knihy, obsahuje dialógy a cvičenia zo všetkých 16 lekcií.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Ruština pre samoukov + CD (9.13 €)
http://www.knihyprekazdeho.sk/Kniha/rustina-pre-samoukov-cd-1015309?utm_source=najnakup&utm_medium=p...

Ruština pre samoukov (Elena Kováčiková) (10.45 €)
http://www.martinus.sk/?uItem=64779&z=LEVYOQ&utm_source=z%3DLEVYOQ&utm_medium=url&utm_campaign=partn...

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788010015887
Graf vývoja ceny Ruština pre samoukov (Elena Kováčiková)