Bodaj bi! (Tomáš Ulej)


"Tomáš Ulej obohacuje náš tradičný útočiaci humor vtipom a noblesou a názorom,“ napísal o tvorbe Tomáša Uleja básnik a aforista Tomáš Janovic. Po úspešnej knihe aforizmov a epigramov Ale, ktorá získala Cenu Ivana Kraska za debut v literatúre, prichádza teraz Tomáš Ulej s druhou. Nech knihu otvoríte kdekoľvek, vyvalí ... čítať viac


Radenie:
Najnakup.sk pre Vás vyberá zaujímavé ponuky eshopov Kamenné predajne s daným sortimentom pre presné zobrazenie kamenných predajní vo vašom okolí zadajte svoju polohu  Ponuky pre Bodaj bi! (Tomáš Ulej)

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788081080951
"Tomáš Ulej obohacuje náš tradičný útočiaci humor vtipom a noblesou a názorom,“ napísal o tvorbe Tomáša Uleja básnik a aforista Tomáš Janovic. Po úspešnej knihe aforizmov a epigramov Ale, ktorá získala Cenu Ivana Kraska za debut v literatúre, prichádza teraz Tomáš Ulej s druhou.
Nech knihu otvoríte kdekoľvek, vyvalí sa na vás instantná múdrosť a vtip. Bodaj bi! je oslavou slov(enčiny) a skrytých významov, ktoré sa ukrývajú v našom jazyku. Ideálny darček pre všetkých, ktorí, slovami Tomáša Uleja, aj „vedia koľko je dva plus dva“, ale nie je im to „jedno".
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Bodaj bi! (7.74 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Bodaj bi! (Ulej Tomáš) (8.10 €) na www.alterego.sk
KK BAGALA Bodaj bi! - Ulej Tomáš (6.75 €) na www.littera.sk
Bodaj bi! (5.97 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
Bodaj bi! (5.99 €) na www.megaknihy.sk
Alternatívne produkty